Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sex in otroci

Sex in otroci

Zanima mr kako kdaj in kje si vzamete cas za sex pri otrocih ki so nekje v prvi ali drugi triadi OŠ… mislim ko so bili majhni je bilo lazje si ju uspaval pa zaprl vrata in hopa, no takrat je bil edini tat pogostega sexa utrujenost… sedaj pa čakati da zaspita vcasih misija nemogoče… sredi belega dneva tudi non stop en nekaj rabi… če sta zunaj vsake par minut nekdo po nekaj pride, ali pa je jok zaradi prepira.. u kino ju poslati je seveda izvedljivo… samo v nasem kraju je ena predstava na teden ( no jih je vec samo je v enem vikendu 1 risanka….). Skratka ko te prime sredi dneva kako to resujete :). V veliki hisi nobenega prosorcka kamor bi se skrila …. se u kopalnici ne rata ponavadi ker ce en rabi spodnjo drug istocasno nujno rabi zgornjo…. so rekli da sex trpi pri malckih…. pa je sedaj tezje…. in koliko casa je tako? Dokler se ne odselijo????

… kot moja mama seksata vpričo otrok.

a ne znaš drugače naslovit to tvojo temo?

nova
Uredništvo priporoča

Meni se zdi, da vidva prav iščeta razloge, da ne bi.


[/quote]

ti pa še bolj

Pejta na en ”sprehod”. Nekam v šumo, kjer bodo samo veverice vedele, kaj počneta.

Razumem. Midva nimava varstva v bližini. Potem pa izkoristiva, ko se gre igrat k sosedom, pa zjutraj če mogoče dlje spi, kakšna popoldanska aktivnost. Včasih si pa vzameva dopust, ko je v šoli.

a, ko si imela otroke še v sebi, pa ni bil problem, da jih je desc žokal … sedaj pa pač lahko še vidita zakaj sta bila “boksana” ☺

ju knou d dril ….

Ne saj nisem rekla kolikokrat sexava in kako se znajdeva. Je pa res da velikokrat ko bi ni nikakor izvedljivo… in potem te vmes ze mine… in vcasih mine kak dan ali dva preden koncno… ma zanima me kako se ostali znajdete… morda se mi utrne kaka ideja….

… napisal, lahko kot moja mama tudi vidva poskusita seksati vpričo otrok.


namesto, da čakaš, da te mine, naj te ne prime ☺

Duhovito????


Te smem vprašat.. saj ne rabiš odgovorit, če ti ni do razlage.. kako si si to takrat, kot otrok, razložil in kako je to vplivalo na tvoj nadaljnji razvoj, kako gledaš na ženske sedaj ko si odrasel?
Oprosti če vrtam v tvojo zasebnost..


Te smem vprašat.. saj ne rabiš odgovorit, če ti ni do razlage.. kako si si to takrat, kot otrok, razložil in kako je to vplivalo na tvoj nadaljnji razvoj, kako gledaš na ženske sedaj ko si odrasel?
Oprosti če vrtam v tvojo zasebnost..
[/quote]

sej ce 2x to poudari potem ima ocitno zeljo o tem razpredat.

Res se tako zdi. Če ti ni, ti nobena rešitev ne pomaga.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close