Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zame ni skupnih nedeljskih kosil

zame ni skupnih nedeljskih kosil

Ne gre se za to, da se smilim sebi. Ne. Pogrešam pa nekoga, ki bi rekel pridi še ti. Pogrešam občutek, da bi vedela kako je biti SKUPAJ na nedeljskem kosilu z neko skupino dobrih ljudi. Sama sem. Precej sem si kriva sama, ker sem bolj vase zaprta in sramežljiva in pri svojih 43 letih nisem poročena, nimam nikogar od ljudi, ki bi me vabili. Jaz se držim zase, zaprta vase. V otroštvu sem doživela zlorabe. Nikomur nič nočem, živim zase. Pogrešam pa to, da bi danes sedela s skupino dobrih ljudi pri mizi, očistila skupaj z nekom tisto solato, se veselila domače juhe katero bi podelila s skupino dobrih ljudi nekje. Pogrešam pripadanje neki družini. To me boli. Sicer me še marsikaj boli ampak čez to grem vedno sama. Tudi otrok ne morem imeti, sem neplodna. Žalostna sem edino, ker ne pripadam nikomur. Zame ni nikjer prostora. Hvala za vašo pozornost.

Pes? Mačka? Prostovoljstvo? Kak hobij? … Rejništvo? Možnosti je veliko 🙂

Eh, ta skupna kosila…. na zunaj je lepo, znotraj pa vse sorte.

Naj ti ne bo žal.

nova
Uredništvo priporoča

Te vabim..zenska..z okolice Lj.

Pes? Mačka? Prostovoljstvo? Kak hobij? … Rejništvo? Možnosti je veliko 🙂
[/quote]

Raje napisi konjicek – mislim, hobij?? Pa lje jih pobirate?

Prav rada te povabim na nedeljsko kosilo, povej od kod si.

Avtorica, če si tako želiš nedeljskega druženja ob kosilu, zakaj pa sama ne narediš prvi korak? Ne moreš samo prejemati če nič ne daješ.

En sam jamr babse blesavo, kdo te bo pa prenasal???

Sicer pa, odkar sem se sam losal nedeljskih norosti, neprimerno lepse zivim.

Pravega prijatelja pa spoznas v nesreci, tak da ce jih nimas nisi se nic vrednega v lajfu dozivelo.

Aja ne, spet fejk tema…😉

En sam jamr babse blesavo, kdo te bo pa prenasal???

Sicer pa, odkar sem se sam losal nedeljskih norosti, neprimerno lepse zivim.

Pravega prijatelja pa spoznas v nesreci, tak da ce jih nimas nisi se nic vrednega v lajfu dozivelo.

Aja ne, spet fejk tema…😉

včlani se v bližnji PGD pa boš del klana, pa se ti najbrž ne da, lahko se pa včalaniš v SDS in postaneš del ženskega foruma, za te babnice vem da vsak vikend šibajo skupaj nekje ali v hribe, na morje, prireditve.

Prav gotovo imaš kakšno ostarelo sosedo. Vprašaj jo, kaj rada je in jo povabi v nedeljo na kosilo. To naj bo prvi korak. Nekajkrat povabi ti, potdm bodo drugi.

Začni hodit v cerkev.

Zelo si strupen. Imaš sploh koga? Prijatelja, iz nesreče recimo?

Zelo si strupen. Imaš sploh koga? Prijatelja, iz nesreče recimo?
[/quote]

Lej takole je: se v nesreci je modro biti previden!
Prijatelj namrec ni tisti na katerega se lahko vedno opremo, temvec tisti, ki nam opiranje naredi nepotrebno.

Ne skrbi zame se ti!

Lej takole je: se v nesreci je modro biti previden!
Prijatelj namrec ni tisti na katerega se lahko vedno opremo, temvec tisti, ki nam opiranje naredi nepotrebno.

Ne skrbi zame se ti!
[/quote]

Ne skrbim, samo zgolj sprašujem.
Nikogar nimaš, preberem med vrsticami, glede na podan citat.

Če bi bila kje v bližini, bi te z veseljem povabila na kosilo. Po kosilu bi skuhali še kavo in malo poklepetali.
Verjamem, ni lepo biti sam. Drži se!

Možnosti imaš veliko, veliko društev, kot je že nekdo omenil gasilsko društvo, planinsko društvo…pojdi in delaj kar te veseli v takih društvih potem tudi spoznaš ljudi in nisi sam.

Pojdi do Polarno Viharnega, da ti bo povedal, da si suha veja.

Vsi smo odgovorni zase. Tvoja zloraba se je naredila takšno, da si kot školjka, ki se je zaprla pred ljudmi, ki pa bi ti lahko marsikaj dali. Ampak dokler ne boš naredila koraka naprej, se ti izkušnje zlorabe v drugi obliki lahko ponavljajo. Zakaj ne zaprosiš za psihoterapijo? Reci zdravnici, da ti da napotnico, malo pogooglaj o težavah in o tem h komu bi šla, kakšna terapija bi ti pomagala. Zakaj se ne priključiš kakšni skupini za samopomoč? Če si iz večjega mesta boš že kaj našla.
Sicer pa – zakaj koga ti ne povabiš? Če nimaš ljudi okoli sebe, naredi kaj, da bom koga spoznala. Včlani se v kakšno društvo – razmisli kaj te veseli. Nekaj sigurno že. Pojdi na kakšno spletno stran za spoznavanje, tudi tam lahko koga spoznaš četudi samo prijatelja. Imaš kakšno žival? Tisti, ki imajo pse in se sprehajajo, pogosto navezujejo stike.
Nekaj spremeni, ker verjemi – takšno žalostno, samotno življenje ti ni namenjeno, samo če sama ne boš na redila čisto nič, potem bo tako ostalo.
Veliko sreče!

lunca lepo si ji povedala, ti si sonček

Poznam eno gospo, ki je tudi sama, a nikdar osamljena. Je prostovokjka, obiskuje odrasle ljudi s posebnimi potrebami v zavodu, potuje po svetu s krščansko mladino.. Ena moja samska prijateljica občasno povabi prijateljičino hčerko k sebi prespat. Gresta v kino, na kakšen izlet, starši pa imajo frej dan. Tako je vabljena na vse rojstnodnevna kosila in zabave. Tretja gospa je po dolgih letih postala “posvojena babica”. Začelo se je s skupnimi sprehodi, nadaljevalo z vabili na kosila, čuvanjem otrok. Ta mladi ji vračajo s prevozi in veselo družbo. Sploh pa si še mlada. Včlani se v planinsko društvo in uživaj življenje. Vso srečo!

Draga avtorica.
Tudi jaz bom letos dopolnila 43 let. Sem poročena, imam družino, ampak te z veseljem povabim k nam na kosilo. Otroci so že najstniki, kmalu bodo odleteli in bi se tudi jaz razveselila tvoje družbe.
Posavje.
Iz kje si?

Vsem, ki ste mi napisali, da me vabite, HVALA IZ SRCA, že tako lep odgovor zadostuje, da se počutiš vsaj malo cenjeno.
Drugim pa povem, da sama z veseljem povabim na kavico eno starejšo teto, ki mi je soseda, takoj sva se ujeli, od nje se veliko naučiš, ker pove kako je bilo včasih. Ker sem v Ljubljani so vsi nekako zase, v manjšem kraju bi bila bolj povezana verjetno. V velikem mestu pa smo si vsi tujci, tudi po blokih ni veliko komunikacije, vsak se briga zase kar je tudi razumljivo in prav. Pogrešam pa družinsko toplino, pripadnost. Vedno pa bi pomagala nekomu, ki rabi pomoč.
Tistim, ki ste mi tu napisali, da bi me z veseljem imeli na Vašem nedeljskem kosilu pa iz srca hvala, naj se Vam uresniči vse kar si želite, bodite zdravi in srečni.

Pišeš kot da je vsega konec, kot da si na smrtni postelji. Naredi nekaj zase, bodi ti tista, ki povabiš.


Ti se tudi rada povabiš na kakšen penis?

New Report

Close