Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pravi moški in srečno samska

Pravi moški in srečno samska

To sta dve v zadnjem času zelo popolarni frazi, ki jih uporabljajo ženske 21. stoletja. To pa je njuna razlaga:

Pravi moški: Če danes hočeš biti moški, to kar ti je narava sama dala, ne zadostuje več. Poleg t. i. moških obstajajo zdaj v 21. stoletju še “pravi moški”. Po ISO standardih žensk pravi moški ni moški, ki mu je narava poklonila tiča, ampak je nekaj več. Je moški, ki pri ženski sliši vse, kar ni izgovorjeno. Je moški, ki vedno izpolnjuje njena pričakovanja. Vedno naredi vse kar ga prosi. Ustreza njeni podobi idealiziranega princa na belem konju, t. j. da ji odpira vrata, sleče plašč, plača kosilo, itd.
Vsi moški, ki so pripravljeni iti v zvezi dlje in uresničijo vsa ta pričakovanja žensk, se potegujejo za mednarodni certifikat t. i. “Pravi moški”, ki ga poklanjajo izključno ženske. Z njim lahko potem pri drugih ženskah dobiš dodatelne pohvale o tem, kako pravi moški si, dobiš posebne ugodnosti pri ženskah, npr. analen seks, itd.

Poenostavljena verzija: Gre za psihološko igro, kjer ženska (podobno kot Hitler) deli moške na dve skupine (kot npr. Arijci in Judje). Eni so moški (kao Judje), drugi so pravi moški (kao Arijci). Če delaš to, kar pričakuje, te nagradi in uvrsti med boljše ljudi, med prave moške. Če si sebičen in maš sebe rajši, spadaš med moške, luzerje.

Iz mojega vidika lahko izrazimo samo začudenje, kako da termin “pravi moški” še ni bil obsojen kot oblika seksizma, ker je več kot očitno, da se ga uporablja z nameno degrediranja in segregiranja moških.

Srečno samska: To je pa fraza, ki si jo ženska dandanes nadane, ko zaradi svojih kompleksov in frustracij, ker ne dobi tega kar hoče, ker ima previsoka pričakovanja in predobro mnenje o sebi, ne dobi moškega in se stara kot samska ženska.

Namreč…. bolje je bit “srečno samska”, češ ker je problem vedno v drugih, npr. “vsi” so pokvarjeni, nezvesti, itd., in ne ker bi bil kakršenkol problem v ženski sami in da je zato samska. Vedno je bolje, da so problem moški, ona je pa zato “srečno samska”.

En namig: analni seks lahko dobiš od moškega, ne rabiš ženske za to. Pa vse ostale težave, ki jih imaš zaradi žensk, odpadejo.

Ti nepismeno tele. Tu v tej temi noben ne prosi nikogar za analen seks in noben ne išče nobene ženske.

Gre samo za splošno razlago besednih fraz, ki so si jih ženske izmislile v 21. stoletju.

nova
Uredništvo priporoča

ISO standardi,😆😆😆

Ti nepismeno tele. Tu v tej temi noben ne prosi nikogar za analen seks in noben ne išče nobene ženske.

Gre samo za splošno razlago besednih fraz, ki so si jih ženske izmislile v 21. stoletju.
[/quote]

a ne vidiš da ti je odgovorila srečno samska??

Ti nepismeno tele. Tu v tej temi noben ne prosi nikogar za analen seks in noben ne išče nobene ženske.

Gre samo za splošno razlago besednih fraz, ki so si jih ženske izmislile v 21. stoletju.
[/quote]

He, he, meni je čisto jasno kaj te žuli, zato si dobil nasvet :). In glede na to, da se zdaj tako razkuril, je jasno, da je bil nasvet pravi.

IN kaj zdaj?
Boš spet v nedogled jadikoval? Smo že vajeni tvojega jokanja po monu. Pač nisi zanimiv ženskam in kaj zdaj?
Ti bo mogoče Ksantipa zlila polno kahlo na glavo pa bo.

Moj fotr je še po JUS delan, jst pa po SIST EN …

Jeba.

Si vis pacem, para bellum.

He, he, meni je čisto jasno kaj te žuli, zato si dobil nasvet :). In glede na to, da se zdaj tako razkuril, je jasno, da je bil nasvet pravi.
[/quote]

Nic me ne razkuri. Si narobe predstavljas stvari. Drugace koker da ti clovek napise tukaj ne gre ane? Skratka…ostani pismen/a in ne spreminjaj teme po svoji domisliji.

incel?

Kaj te pravzaprav muči?
Čemu si napisal cel roman?

Excell.

Vsaka ženska ima pravico si želeti, kakšnega partnerja si želi in vsak moški ima tudi to pravico. Ne vidim nekega problema. Najdla pa se bosta skupaj taka, ki bosta ta “pravila” lahko izpolnjevala brez večjega napora. Oziroma najde se skupaj svašta, sodelovala pa bosta najbolje zagotovo takšna.
Če pa misliš, da imajo vse ženske enaka pravila/pričakovanja, pa se seveda motiš. Vsaj z leti se to pri njih zagotovo spreminja. Kakor tudi pri tipih.
Verjamem pa, da je človek raje nesrečen sam, kot pa nesrečen v zvezi. Temu se reča manjša nesreča, relativno gledano si “srečnejši”. Od tod srečno samska. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Jaz sem točno to, kar tebe žuli. SREČNO SAMSKA, pa ne ti tuki nekih SVOJIH/LASTNIH definicij določat o “srečno samskih”. Avtor vem, kdo si in kaj je srž rvojega problema. Ampak jaz sem ti že enkrat napisala ZAKAJ sem srečno ločena in posledično samska, kar pa ni nujno, da bo vedno tako! Srečna pa sem, ker sem zbežala iz zakona s takim pacientom kakor si ti. In res je bolje biti dobro sam, kakor slabo v dvoje. Ampak za tebe je to težko razumljivo in sploh SPREJEMLJIVO, ker ti boš zaradi svojega zafuranega življenja tiščal glavo v pesek do smrti.
In prav ti bodi tako! Kar tišči jo.

Pa si ti, super srečka, predelala tudi vzroke, zakaj si se vezala z idiotom ali si srečna samo s posledico? Samska si pa verjetno zato, ker bi se sicer spet vezala s podobnim.

A veš, da ne rabiš biti v dvoje?
Nihče te ne sili, da moraš biti v paru.
Samski ljudje so povsem ok, razen tistih jokic, ki ne dobijo ženske pa bi jo imeli potem pa na monu ustvajrjajo umotvore.

Raje kot da skozi debatirate o samskih ženskah, povejte kaj o nesrečno vezanih, ki jih je na tone, tako žensk kot moških, pa vseeno vztrajajo v zvezah iz materialnih razlogov ali zaradi renomeja. Samske se vsaj preživljajo same, skozi govorite o tem, kako so ženske, ki jih preživljajo možje ali ki živijo v moževi hiši, za katero niso prispevale nič, nesposobne parazitarke, no samskim tega ne morete očitati.


Verjameš ali ne, predelala in našla vzrok. Ni bilo enostavno, se je pa izplačalo. Samska pa zaenkrat zato, ker tako sama želim! Ampak to ne pomeni, da sem osamljena, ker to nisem, ker prijateljujem, nič mi ne manjka:) In s podobnim se zagotovo več nikoli ne bom vezala, saj nas življenje uči, nauči in izuči, mar ne?
Srečno tudi tebi in tvoji mali ciničnosti:)

Zakaj se tale forumski sovražnik žensk tako trudi s pokvečenjem razumevanja določenih izrazov. Prav žalostno. In ne verjamem več, da se mu bo kdaj izboljšalo. 🙁

Mal ga sekljaš. Pravi moški so tisti, ki so uporabni ženskam za dosego njihovih želj, sanj, ambicij. Nepravi moški, luzerji, omege, inceli in podobna pojmovanja so za nas, ostale.
V srečno samsko se nebi spuščal, ker nobene ne poznam. Pomoje je to legenda, kot Kekec, Rožle in Mojca… čeprav Bedanca sem že srečal, Peht pa itak mrgoli…

Kaj se tok za druge sekiras zdaj. Zase se brigi 🙂

Mal ga sekljaš. Pravi moški so tisti, ki so uporabni ženskam za dosego njihovih želj, sanj, ambicij. Nepravi moški, luzerji, omege, inceli in podobna pojmovanja so za nas, ostale.
V srečno samsko se nebi spuščal, ker nobene ne poznam. Pomoje je to legenda, kot Kekec, Rožle in Mojca… čeprav Bedanca sem že srečal, Peht pa itak mrgoli…
[/quote]
Res. Vse ostalo je pa vec kot odlicno ubesedil.

Kako se ne naveličate enih in istih tem?

Kako enih in istih tem.

Končno je nekdo povedal resnico. Take ste babe.

Kaj se tok za druge sekiras zdaj. Zase se brigi 🙂
[/quote]

Saj se brigam zase, a ta človeček zmoti moj mir vedno znova. In res ni prebavljivo to njegovo nabijanje čez ženske.

New Report

Close