Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Odpoved, ko je šef na dopustu

Default avatar

hrastov list

Za hrastov list je napisal/a:
Zakaj pa sprašuješ, če že veš kaj boš storil?! Tako da ne razburjaj se tukaj, če ti napišemo kaj, kar ni s tvojimi pričakovanji!

Potem pa ne hodit jokat nazaj, ko te bodo v firmi podj*bavali, da ni šlo po pravem postopku, ti premaknili datum, . . . .
Ubogi nepismeni revčki ste eni.
Default avatar

Mobing in še kak

hrastov list je napisal/a:
Za hrastov list je napisal/a:
Zakaj pa sprašuješ, če že veš kaj boš storil?! Tako da ne razburjaj se tukaj, če ti napišemo kaj, kar ni s tvojimi pričakovanji!

Potem pa ne hodit jokat nazaj, ko te bodo v firmi podj*bavali, da ni šlo po pravem postopku, ti premaknili datum, . . . .
Zanimivo tukaj nas žališ, pa ti nismo nič naredili. V firmi, kjer bi se pa moral postaviti zase, si pa raje trpel mobig in počakal da je šef odsoten, da daš odpoved. To ni pogum. To je spravljanje na nič krive, ker nimaš jajc. Moški bi opravil s šefom na drugačen način
Default avatar

bedarija

Pomoje bojo kar srečni, ko se bodo losali polpismenega cepca, ki niti odpovedi ni sposoben dati, misli pa, da so vsi ostali cepci :)
Default avatar

hrastov list

Uf, zdaj pa je žalitev, ko napišeš nepismenu, da je nepismen :).
Ja, eni ste res revčki.
Klobasate o stvarhe, o katerih ni nihče spraševal, žalite in potem, ko vam nekdo pove, da ste nepismeni pa jokate, da vas žali. Bravo monovci. Spet ste dokazali, da ste A1.

Če se ne motim sta samo dva razumela vprašanje. Vsi ostali klobasate kar nekaj tja v tri krasne in ste užaljeni, ker nihče ni hvaležen za nasvet, ki ga vsiljujete, čeprav ga nihče ne rabi.
Default avatar

Rece se

Rece se 1A, ne A1.
Default avatar

mene je ignorirala

Jaz sem dala odpoved, ko je bila šefica en mesec na bolniški. Ko je prišla nazaj sem imela še 3 tedne odpovednega roka. Menda je pričakovala, da pridem k njej na razgovor. Jaz nisem šla.
V glavnem 3 tedne se je delala kot, da me ni. Jaz sem pa svoje delo opravljala. Kaj je hotela od mene pa ne vem. Njena užaljenost je bila pa naravnost smešna.
Default avatar

malce čudno

Dramaticno je napisal/a:
Razpravljat o cem? Dajes odpoved ali zganjas dramo?
Saj to ne vem o čem razpravljat.
Sodelavci mi svetujejo, da moram it na razgovor s šefom, da ne bo užaljen. Ampak o čem naj razpravljam? Odpoved bo že tako speljana.
Čakaj malo, zaradi taistih sodelavcev daješ odpoved, a vseeno boš prisluhnila njihovim nasvetom? Greš stran in še se obremenjuješ kako se bo počutil šef? Zakaj?
Default avatar

Mini rožica

Če te povabijo na razgovor greš.

Če te vprašajo zakaj greš odgovori po resnici ali pa ne. Tvoja stvar.

Ne vem kaj sploh pričakuješ?
Default avatar

hrastovlist

Mini rožica je napisal/a:
Če te povabijo na razgovor greš.

Če te vprašajo zakaj greš odgovori po resnici ali pa ne. Tvoja stvar.

Ne vem kaj sploh pričakuješ?
Mal trolam sredi delovnega dne ;)
Default avatar

Jaz bi bila vesela

Ja, eni ste res revčki.
Klobasate o stvarhe, o katerih ni nihče spraševal, žalite in potem, ko vam nekdo pove, da ste nepismeni pa jokate, da vas žali. Bravo monovci. Spet ste dokazali, da ste A1.

Če se ne motim sta samo dva razumela vprašanje. Vsi ostali klobasate kar nekaj tja v tri krasne in ste užaljeni, ker nihče ni hvaležen za nasvet, ki ga vsiljujete, čeprav ga nihče ne rabi.
Če bi bil ti moj sodelavec in bi dal odpoved, bi bila jaz vesela. Ne maram takih karakterjev.
Default avatar

hrastovlist

Jaz bi bila vesela je napisal/a:
Ja, eni ste res revčki.

Če bi bil ti moj sodelavec in bi dal odpoved, bi bila jaz vesela. Ne maram takih karakterjev.
Saj imaš prav drugače ... ta trenutek sem precej pod stresom, priznam, ni bila lahka odločitev, samo tisti občutek nemoči! Ko nič ne moreš in je edini izhod odpoved. Frustracije vem. Zato pa pridem na čvek na sprostitev in fantaziram kaj vse bi bil lahko izrečeno.
Default avatar

hrastov list

Hvala tistim trem ali štirim, ki ste odgovorili na vprašanje in povedali svoje izkušnje.
Ostali pa ste pokazali kako gnili ste. Najbolj gnil je pa seveda osebek, ki piše z mojim nikom. Take bebčke najdeš samo na monu. Kak beden človek moraš biti, da se predstavljaš kot, da si nekdo drug?
Lepo se imejte pacienti. Adijo.
Default avatar

hrastovlist

Hvala vsem, ki ste odgovorili na vprašanje in povedali svoje izkušnje.
Ostali pa ste se tudi trudili po svojih najboljših močeh. Se opravičujem za izpad. Še enkrat hvala vsem za mnenje.
Lepo se imejte. Adijo.
Default avatar

vso srečo

Jao, ti pa res ne znaš brati.
Vso srečo v novi službi. S takšnim odnosom do soljudi jo boš še potreboval.