Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za sex 20 letnica ali 40 letnica

Za sex 20 letnica ali 40 letnica

Naj prosim odgovarjajo le moški. Kaj vam je npr 40 letnemu moškemu bolje za sex, da bi sexal z eno mlado 20 letnico ali eno 35 letnico, ki prav tako dobro zgleda in ima še več izkušenj?
Ali ste vsi moški isti? Poznam enga poročenega, ki se mu ponujajo ženske njegovih let, pa nobene ne šmerglja….zanimajo ga samo mlade pod 30 let. On sam je pa 40. Ne vem meni se to zdi malo čudno, da hoče 40 letni pol mlajšo žensko?

Imam 43 let, pa so mi zelo privlačne 45-letnice, no, ne vse, da se razumemo. Je pa veliko simpatičnih, privlačnih, postavnih 45-letnic, ki res dajo nekaj nase in zgledajo 20 let mlajše. Najbrž je le odstotek mladih 25-letnic, ki bi si želele 40+ letnika.

kdaj boste debili dojel da ima vsak svoj okus in da ni pravil kaj je komu všeč? zase se brigajte, pa boste imel zadosti dela.

Če ti vprašanje ne odgovarja, ne rabiš komentirati. Pa slovnica tudi šepa….

vprašanje je primitivno in daje vtis da so vsi moški isti. taka idiotska miselnost škoduje vsem moškim in ženskam, ki se že itak preveč sekirajo zaradi vsega, sploh odnosov med sabo, zato je treba take stvari pokomentirat.
slovnično pravilno pišem, kjer je to smiselno, na spletnih forumih ne. a ti govoriš knjižno slovenščino, ko greš a kolegi na pir? 🙂

vprašanje je primitivno in daje vtis da so vsi moški isti. taka idiotska miselnost škoduje vsem moškim in ženskam, ki se že itak preveč sekirajo zaradi vsega, sploh odnosov med sabo, zato je treba take stvari pokomentirat.
slovnično pravilno pišem, kjer je to smiselno, na spletnih forumih ne. a ti govoriš knjižno slovenščino, ko greš a kolegi na pir? 🙂
[/quote]

Forum je javen, torej ga bere mnogo obiskovalcev. In to je obraz človeka, ki piše….

zate ne vem, ampak jaz človeka sodim po pomenu besed, ki jih napiše, ne po slovnici. če pa si ti tak, pa odpri novo temo, pa bomo tam razglabljali o slovnici.

Starejše so boljše, ker so bolj potrebne in prej dajo.


Določeni ljudje radi ponavljajo določene dele življenja, se v njih zataknejo.. so v mislih še vedno na nivoju srednješolca, študenta.. ali praktikanta.
Velja za oba spola.

Za mlajše se moški običajno odločajo predvsem zato, ker “še ne znajo tako”.. oni pa “ne zmorejo več tako”.

Gledano iz perspektive seksualnih presežkov sta pa idealen par ravno obratno: 40 letnica in 20 letnik.

De omnibus disputandum..

Sam sem sigurno za mlajšo prej, vkokikor bi se ujel z drugo pa tudi ne bi preveč kompliciral…


Določeni ljudje radi ponavljajo določene dele življenja, se v njih zataknejo.. so v mislih še vedno na nivoju srednješolca, študenta.. ali praktikanta.
Velja za oba spola.

Za mlajše se moški običajno odločajo predvsem zato, ker “še ne znajo tako”.. oni pa “ne zmorejo več tako”.

Gledano iz perspektive seksualnih presežkov sta pa idealen par ravno obratno: 40 letnica in 20 letnik.
[/quote]

Še kako res je tole :))) Sploh kak 25 + letnik, ki je neprestano trd in precej nepotešen, kerje bil v zvezi s svojo “sweet heart” deklico iz srednje šole cca 9 let, pa trpi, ker je seks z njo monoton – ona misli, da ga je ujela in da če mu 2x tedensko ponudi tisti seks na svojem hrbtu kot kak hrošček, da je to to….. Taki mladi fantje so najboljši za izživet spolne občutke in užitke – pa še nekaj novega doživijo, nadgradijo -so veseli in potešeni. Pravijo, da je seks s 40-letnico popolnoma drugačen, ker tudi ženska pri teh letih vse doživlja vse bolj intenzivno , kot pri 20ih, pozna svoje telo, ve, kako mora mladeniča usmeriti in natrenirati, da bo obema sekala elektrika skozi telo. Mmmmm, noro lepo.

Jaz 40 ona 52. Se ne da opisat z besedami kako zelo dobro je to bilo – obema. Težko ponovljivo

Mislim da jih bolj odgovarjajo starejse, ker vejo da hocejo k.urac. in dosegajo vaginalni orgazem.
Ne da se jim iti punckastega sexa.

Starejse so zakon. Ce je katera za sms041924588

če je kakšna za vragolije naj mi piše spodaj sem iz obale

najbrž si že stara in bi rada tistga v postlo dobila. moški imamo radi 20 letnice ne pa stare babe

Jaz osebno raje starejšo, vedo kaj in kako
Lp

Jas sem probal pri 28 letih prvič seksat bilo mi je zelo zanimivo kajti prijateljica je bila stara 25 let .
Vendar sva se zaljubila na prvi dotik .
Če prav me je že prej parkrat omenila da bi rada z mano seksala .
No upam da sem zelo uživav pri seksu .

Pedofil! In takih je veliko. Jaz imam 55 pa se pod ženskih 40 ne spuščam. Niso moj tip. Rabim babo, ki ve kako in kaj.


O ti moj pohotnež…😉

Mokra, veš kje me dobiš
😋


Ufff ta tvoj jeziček 😋sanjam ga kako greš z njim po moji mokri špranjici…ga porineš not v mojo vzburjeno mokro luknjico, poiščeš ščegetavček in se z njim igraš, ga sesaš,da mi pride vedno znova in znova..
Zveži me,da bom tvoja ujetnica, počasi ,samo s konico glavice prodri vame…čisto malo not in ven,in to ponavljaj,kroži z njim ,po razboleli ,mokri piški od orgazmov,pa spet malo not in ven… nato mi ga pa zarij not in me suvaj na vso moč…še in še…in ne odnehaj prosim te….pomakni se še do ritke…tu ga imam najraje not…lepo pocasi…zapolni mojo ritko…naj se mi zavrti od naslade…

Hehe, zdržale baterije sinoči?

Rezervo imam vedno pri roki…
Je pa novi sosed priskočil na pomoč…sma imela spoznavni večer…itak mi je mogel priti pri vodi nekaj porihrat…no pol je pa se mene,ko me je videl kako se sirota matram sama s sabo…
Je fajn imet take sosede

New Report

Close