Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj blondinke veljajo za standard lepote?

Zakaj blondinke veljajo za standard lepote?

Mene pa zanima zakaj se je uveljavil nek standard lepote, da je to belka, z blond lasmi (po možnosti naravne), pojem lepote. Zakaj je temu tako? Recimo če gledate, je večina reklam ali filmov ali nekih svetovnih lepotic suhih belk z blond lasmi. Moški pa najbolj palijo na takšne in so jim že od malih nog to sanjske ženske.

Mogoče ker jih je (procentualno ) najmanj?
Ok, še manj je verjetno naravnih rdečelask.

Zato, ker najbolj blagodejno vplivajo na curaklja. Lahko potrdim, moški z 30 letnimi izkušnjami na tem področju.

Ti veš kaj se mi je včeraj zgodilo?
Kaj?
Gumam mi je spuščala, ampak samo spodnja polovica.

Joj, včerja mi je zmanjkalo bencina na poti.
Ja in kaj si naredila?
Poklicala sem pomoč.
Eh, jaz bi kar peljala naprej.

Ker je 4/5 prebivalstva rjavega, zapečenega in črnega. Naravna blondinka z modrimi/zelenimi očmi je eksotika.

A te muči, ker imaš sama temne lase? Tale post zgleda kot ena velika foušija. In ja, že od malih nog se otepam moških zaradi svetlih naravnih las in lastnostni, ki si jih opisala. Rjavih vas je preveč, pa se vas ne opazi. Zato pa se vsaka druga plajha na svetlo..

A te muči, ker imaš sama temne lase? Tale post zgleda kot ena velika foušija. In ja, že od malih nog se otepam moških zaradi svetlih naravnih las in lastnostni, ki si jih opisala. Rjavih vas je preveč, pa se vas ne opazi. Zato pa se vsaka druga plajha na svetlo..
[/quote]

Se grem jutri pobarvat na rdečo barvo. Za blondinke pravjo, da smo brez možganov. Morda pa res. 😁

A te muči, ker imaš sama temne lase? Tale post zgleda kot ena velika foušija. In ja, že od malih nog se otepam moških zaradi svetlih naravnih las in lastnostni, ki si jih opisala. Rjavih vas je preveč, pa se vas ne opazi. Zato pa se vsaka druga plajha na svetlo..
[/quote]

A spodaj si tud blont?

Zadnje čase so na televiziji samo Latine, Turkinje in Indijke. Pa so lepše od blondink.
Voditeljice bi bile pa brez peroksida vse rjavolaske s sivimi marmoriranimi nitmi.

Se grem jutri pobarvat na rdečo barvo. Za blondinke pravjo, da smo brez možganov. Morda pa res. 😁
[/quote]

Pač tipična foušija…

A spodaj si tud blont?
[/quote]

sicer ne toliko kot zgoraj ampak tud…

A te muči, ker imaš sama temne lase? Tale post zgleda kot ena velika foušija. In ja, že od malih nog se otepam moških zaradi svetlih naravnih las in lastnostni, ki si jih opisala. Rjavih vas je preveč, pa se vas ne opazi. Zato pa se vsaka druga plajha na svetlo..
[/quote]

Ni prav veliko blondink. Ne lepih in ne grdih. Najbolj grde pa so umetne blondinke, ker imajo povsem uničene lase. Videti so, kot bi jim na glavi umrla ena grde scufana žival. Rdečelaske so pa večinoma videti kot, da nosijo lasulje. Barvanje las naredi spako.

Pri nas je malo naravnih blondink in se manj lepih med njimi. V bistvu poznam samo eno res lepo naravno blondinko.

sicer ne toliko kot zgoraj ampak tud…
[/quote]

Prilimaj fotko 😉

Kako več, da ni umetna? Po naravi pa osivela že pri dvajsetih letih?
Latine, Indijke, Turkinje in Rominje imajo res dobre lase in lepe obraze. No na POP TV je zdaj boljše, ker je več teh piškotkov s črnimi lasmi.

razen v črni afriki, kjer je bilo včasih bolj kot je bilo črno, lepše je bilo, za ves ostali svet velja, da preferira svetlejšo polt pred temnejšo. Svetli lasje so pa tudi redki.
Poleg tega spominjajo na mladost, saj lasje z leti temnijo in nato sivijo.

Pojem ženske lepote v mojih očeh nikakor ni pogojen z barvo las. Sem se ravno danes obračal za sivolaso…

…ne, ni bila babica, ampak verjetno okoli 40 mlada črnka z lepo postavo in sivimi kitkami ali celo malimi dreadlocksi. V hipu mi je ukradla pozornost! Celota je važna, vsaj meni, ne pa striktno blond in bela. Take je Adolf blazno cenil, ker naj bi bile nekaj več, vrednejše od ostalih…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Kako več, da ni umetna? Po naravi pa osivela že pri dvajsetih letih?
Latine, Indijke, Turkinje in Rominje imajo res dobre lase in lepe obraze. No na POP TV je zdaj boljše, ker je več teh piškotkov s črnimi lasmi.
[/quote]

Tebe pa foušija razžira…

Praktično je največ misc črnolask in bolj Indijskega tipa. Latine jaz štejem med Indijanke in pod Indijke. Obrazi in lasje so podobni.
Od njih so lepše samo še Italijanke in Španke.

Je bila sploh kakšna blondinka kdaj okronana? Vse so bolj Indijanskega videza.

Naravnih blondink je malo, pobarvanih pa veliko. Večina teh se barva ravno zaradi tega standarda, ki si ga je pač nekdo izmislil. Dejstvo pa je, da temnolaske blond barva postara, imajo skrepane lase in vedno viden temen narastek plus neenakomerno barvo po dolžini las.
Las je lep če je zdrav ne glede na barvo. In zdrav las paše vsaki ženski ne glede na barvo.

Ti kar mej latine, turkinje in indijke, v resnici jih je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} majhnih grdih in debelih. Meni pa prepusti bele blondinke.

Če je MBS izbral nov ideal. Mora biti videti kot ženska verzija njegovega brata Halida bin Salmana.

Praktično je največ misc črnolask in bolj Indijskega tipa. Latine jaz štejem med Indijanke in pod Indijke. Obrazi in lasje so podobni.
Od njih so lepše samo še Italijanke in Španke.
[/quote]

Saj pravim, ti kar mej vse te indijke in latine in indijanke zase. Zame pa prepusti pravo evropejsko blondino.

Zakaj imajo miss temne lase?

New Report

Close