Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prevozi.org

prevozi.org

Pozdravljeni,
bojda obstaja super spletna stran za prevažanje iz kraja v kraj. Prevozi.org. Enkrat sem celo sama preizkusila in deluje. V čem je sedaj problem?
Rada bi šla k našim ta mladim na obisk in iščem in gledam na prevozih, pa je letos ponudba ful slabša. Praktično nobene vožnje ni v iskani kraj ali vsaj neposredno bližino. 🙁
Ker štopanja praktično ni več, ga je ta novodobni način prevažanja povozi, kaj mi še ostane? Objava na fbju 😮
Bi šla pa ta četrtek zjutraj in sicer proti Zambratiji ….
Za javni prevoz sploh ne bom gledala, po mojem bi mi vzelo cel dan. 🙁
Hvala za nasvete.

Na prevoz.org poglej kakšen kraj v bližini, npr. Portorož.
Pokliči ponudnika in vprašaj, če te za par evrov zategne še do mejnega prehoda Sečovlje. Greš peš čez, s Hrvaške te pa pridejo tvoji iskat, saj je le 15 minut.
Na prevoz.org pač ne moreš izbirati poljubnih relacij, se pa marsikdo prilagodi. Lahko pa daš tudi sama povpraševanje pod Iščem prevoz.

o super, hvlva. to o portorožu sem tudi sama razmišljala za išči pa nisem vedela.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Tuki je pa Slovenijo tako noro zadaj… V tujini maš praktično povsod na voljo Uber le pri nas so spet tako nekaj zregulirali, da to ne obstaja. Če ni Uberja je pa vsaj Blablacar, ki je bolj sofisticiran kot Prevozi.org. Bistveno je, da si pri blablacar tudi zavarovan med prevozom in pred tem, da te kdo pusti na cedilu.

Če greš v nek oddaljen kraj v tujini je tako, da se od doma z Uberjem pripelješ do javnega prevoza. Potem te ta dostavi do nekega večjega mesta. In potem spet z uberjem od končne postaje do cilja. Ampak ne, pri nas je nekdo pameten ko 100 hudičev. Samo da se ščiti tiste čefurske idiotske taksiste ki samo kradejo.

Prevozi. org je na ravni srednjega veka. Ja, to je Slovenija. In potem se samo čudiš zakaj imamo toliko avtomobilov….

Ne moreš primerjati Blablacar s Prevozi. BBC je firma, ki služi z organizacijo, Prevozi so pa popolnoma prostovoljna in neprofitna zadeva, se ne da reči niti, da so organizacija. Ker je pač to le internetni portal, ki omogoča, da se ljudje s kom peljejo in delijo stroške. Rešuje pa zelo zelo situacijo študentskih prevozov, tam je največ povpraševanja (tu se strinjam, javni prevoz v Slo je katastrofa), zato je največ tudi ponudnikov na relacijah proti LJ ali MB.
Jaz sem šla npr. iz NG 6x v Koper, pa nisem dobila nobenega potnika, medtem ko za v LJ imam vedno 2-3.
Vsekakor taki prevozi delujejo, ko imaš zadostno “maso”.
Avtorici pa kot sem rekla: na Prevozih je možno tudi iskati prevoze, vendar mislim, da ni zalaufalo, ker ljudje-prevozniki enostavno ne pogledajo tja.

New Report

Close