Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem delo

iščem delo

že skor en mesec iščem delo in nič ne dobim.vsi se bojijo ko vidijo mojih 48let.
sem pa vedno in povsod več naredil kod pa bilo kdo ko sem bil zaposlen.obup…

ti isces sluzbo, ne pa dela… s.p., pa malat, ploscice polagat, …

Kaj znas? V Kocevju rabimo delavce.

Jaz iščem že 2 meseca in nič ne dobim. Tudi čas dopustov je najbolj beden čas za iskanje dela. Slaba ponudba, neodzivnost delodajalcev.. beeedaaaa

Če zdaj ne dobite dela, ga ne boste nikoli. V zadnjih dveh tednih sem bila na treh razgovorih in bi me povsod vzeli. Tako da res ne vem kaj delate, da ne dobite. Jaz pokličem tja kjer iščejo, jim povem da dokazila o izobrazbi in delovni dobi lahko prinesem, če me povabijo na razgovor. Tudi ene prijave na delovno mesto nisem poslala. Vse smo se po telefonu dogovorili.

Jah… vsi bi radi bili direktorji, zato pa ne najdejo primerne službe.

Od kod pa si? S septembrom mi rabmo nekoga.

Od kod pa si? S septembrom mi rabmo nekoga.
[/quote]

Tudi jaz iščem na območju Ljubljane, sem ženska, malo starejša, z mnogo znanji, srednja šola. Je to delo, za kar iščete delavca, primerno tudi za žensko?

Tudi jaz iščem na območju Ljubljane, sem ženska, malo starejša, z mnogo znanji, srednja šola. Je to delo, za kar iščete delavca, primerno tudi za žensko?
[/quote]

Tudi, saj smo same babnice 🙂 Trenutno imamo 3 študente. Samo LJ je predaleč, ker smo na Štajerskem.

Tudi, saj smo same babnice 🙂 Trenutno imamo 3 študente. Samo LJ je predaleč, ker smo na Štajerskem.
[/quote]

Škoda, da ste zame predaleč. Pa hvala za prijazen odgovor.

Tudi, saj smo same babnice 🙂 Trenutno imamo 3 študente. Samo LJ je predaleč, ker smo na Štajerskem.
[/quote]

Za pametno službo se takoj vozim na štajer iz lj. Odkod si ?
🙂

Za pametno službo se takoj vozim na štajer iz lj. Odkod si ?
🙂
[/quote]

Kakšna je pa pametna služba? Osvajanje, ko si slišal, da bi bil “blažen med ženami” ? 😋

Kakšna je pa pametna služba? Osvajanje, ko si slišal, da bi bil “blažen med ženami” ? 😋
[/quote]
Sem ženska 😀

Tisti, ki iščete, napiše še od kod prihajate. Tudi mi iščemo nove delavce.


Sem ženska 😀
[/quote]

Ups 😂 Žensk nas je tko cel kup, enga moškega rabmo, da, ko nam kaj mrkne, zna tud kaj popravit. Pa marsiktero pot bi opravil po mestu in drugje (prevoz je zrihtan.

Prosim te. Ne nakladaj.

To pa še res ni nič, da iščeš en mesec službo.
Jaz sem iskala par let, na stotine vloge, prijav in vsega, da sem našla.
Mi je pa čudno, da kar sprašujete po službah in eni jih ponujate.
A ni bistveno kaj kdo zna? In, ko ponujaš službo, da poveš kako službo, ker, če iščeš zdravnika, ne moreš vzeti recimo kleparja. Pa, če si strojni ing., ne boš šel delat kot čistilka.

Ljubljana, 50 letna, ekonomski tehnik.
Začnem lahko jutri.


Tudi jaz delam od doma….
Brez izkušenj, samo nogice dam narazen….
Pa je takoj par sto evrčkov več v pujsi Pepci… 😁

Kolikor jaz spremljam situacijo, vidim da imate vsi monovci delo. Kaj to ni delo cepet na forumu 24 ur na dan. Problem je, ker ni dobro plačano. Letos so Romunke odpovedale obiranje hmelja. Koga zanima to delo?

New Report

Close