Starševski čvek

Koliko je stal vaš zaročni prstan ?

Default avatar
Ženske, zanima me, koliko je stal vaš zaročni prstan, enako me zanima za moške, kaj ste kupili svoji najdražji in ali ima za vas ta prstan sploh kakršenkoli pomen ?
Default avatar
Nič ni stal, ker me zaročni prstani ne zanimajo. Ne maram prstanov, zaroka pa se mi ne zdi potrebna.
Mi je veliko lepše, ko me moj pelje kam na izlet pa ko jaz peljem njega na kak izlet.
Default avatar
Mu je stal ko raketa, ko ga je natikal.
Default avatar
Nimam zaročnega prstana. Če bi ga imela, pa dvomim da bi vedela koliko je stal in dvomim, da bi me to sploh zanimalo.
Default avatar
Meni veliko pomeni, cena okoli tristo evrov.
Default avatar
za tiste čase in moje premoženjsko stanje, je bil kar drag. Denimo nekje v višini dveh plač. Je bil lepo sprejet in je rekla "ja"....lepo je bilo in ni mi žal. Še sedaj ga rada nosi.
Default avatar
Nimam zaročnega prstana. Ga nikoli nisem niti pričakovala niti pogrešala. Kot da bi se hotel nekdo vnaprej odkupiti za vse oslarije. Tolk pocen in na take fore se pa ne grem :D

Mi je pa mož kasneje večkrat prinesel kak nakit kar tako. Kadar mu je bilo nekaj všeč in je zlahka pogrešil tisti denar.
Default avatar
Zarocni prstan so si zmislili v ameriki (itak), da bi resili diamantno industrijo. Do takrat so bili v igri samo porocni prstani.
Default avatar
Nitine je napisal/a:
Tudi jaz se čudim vsem tem zaročnim prstanom in ceremonijam. Pa vse več je tega.
Default avatar
14k eur, ampak so bili zraven še uhančki. Ne gre za velike in vpijoče kose, so pa bili kupljeni v eni od draguljarn v tujini, kjer delava in živiva. Nakit si kupujem tudi sama ali pa sem zraven, da izberem sama.
Default avatar
Pa ni šlo za tisto tipično zaroko, pač pa sva se kar nekaj časa pogovarjala, da bi se lahko poročila. Jaz sem mu kupila uro. Poroka je bila v tujini in taka, da sva bila samo midva in priči iz 'poročnega paketa,' potem pa sva starše, stare starše in sestri z družinama povabila na večerjo.
Default avatar
tudi jaz se čudim je napisal/a:
Nobene ceremonije, odločila sva se, da se poročiva in sem izbrala prstan, ki mi je všeč. Ga ves čas nosim, mi je izjemno lep kos nakita pa ni čisto nič načičkan in nima "kamna" gor. Saj nihče nikogar ne sili, še poročiš se lahko brez prstanov.
Default avatar
Moj mi je hotel kupit še dražjega, pa sem si na koncu izbrala za 600 eur, belo zlato z diamanti. Meni zaroka zelo veliko pomeni, želim si, da bi bila tudi poroka čimprej!
Default avatar
ena brez je napisal/a:
a res?
morda bi bilo bolj pametno, ko bi malo energije prišparal za čez petinpetdeset let:-)))
Default avatar
Dobila sem ga zelo zgodaj, belo zlato z drobnim briljantom. Žal sem ga izgubila pred leti v snegu.
Default avatar
Briljantek je napisal/a:
Nisem ga dobila in tudi če bi ga, ga ne bi nosila. Od nakita nosim samo poročni prstan in uhane. Mož to ve.
Default avatar
haha :-)
ena brez je napisal/a:
Default avatar
noriodgovori je napisal/a:
in nedoraslosti. Tak se neka malo starejša pubertetniška mladina pogovarja, ko jih razganja in sam o seksu razmišljajo, ne pa odrasli osebe, po možnosti celo starši. In to na normalno vprašanje, ki nima nobene veze s seksom. Meni izraz nizkega iq in primitivizma.
Default avatar
4.000$, njegova plača in pol.
Default avatar
Uf, ni bil nekaj hudo drag... Nekih 130 tisoč takratnih Tolarjev. Bolj kot cena je bila pomembna zgodba v ozadju. Bil pa je to dokaj preprost prstan iz belega zlata s safirjem v kroni. Prijetni spomini.... :-)))
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! «