Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Električni skiroji nas bodo vse pobili!

Električni skiroji nas bodo vse pobili!

To je slabše kot bicikler, ki ne pogleda čez cesto, slabše, ko vsak avtomobil. Pride iz vogala, ne vem, ne kdaj, ne kje in me prepozno vidi, zabremza in tip prileti direkt vame in zbije na tla. Pa halo?? Je šel svet čisto v pm??

https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualno/na-urgenci-zaradi-tega-priljubljenega-prevoznega-sredstva-vse-vec-poskodb-331825

natreniraj reflekse in z nastavljeno ramo, bokom narediš “bodiček” kot hokejisti … skiraš odleti kot iz frače izstreljen

Pa dobroo, se ne znaš umaknit? Zvezana ko štor očitno…

nova
Uredništvo priporoča


in zakaj bi se kdo na peš coni umikal tem nadutim skirašem?
Par se jih sesuje, objavi v medijih in na netu — počiščeno

prijavi ga policiji

Ulezi se magari na tla, mislim kolko si pa stara, 230? Premakni se madona! Taki kot ti so svetu v napoto, ne el. skiroji

Norec v avtu, norec na skiroju.
Ampak zaradi enega norca, ne meči vseh v isti koš.
Vsekakor sem proti takemu obnašanju, da ogrožaš druge. Ampak sem pa zelo za kolesarje, skiroje, rolerje… vsak skiro, kolo, rolerji pomeni en avto manj na cesti. Seveda pa se morajo obzirno obnašat.

Saj so varnostno res podn, gre 25 km/h, tiho, ga ne slišiš in švigne mimo tebe. S tem da ima majhna kolesa in če zapelješ v luknjo na pločniku, hitro padeš. Meni je najbolj smešno, ko smo sinu kupili motorček skuter z omejitvijo 25 km/h, mora nositi čelado, ima velika kolesa, pa so se starši zgražali glede varnosti. Potem pa isti starši kupijo otroku električni skiro in otrok se vozi okoli brez čelade. Je že 2x padel in se fajn potolkel, ker je zapeljal v luknjo. Meni niti najmanj niso všeč. Predvsem z vidika varnosti.

Pretihi in prehitri so za vožnjo po peš conah.
Kot prvo, jih je treba opremiti z zvokom, kot drugo pa omejiti na vožnjo samo in edino po kolesarski stezi.

Sem ravno brala, da je vse več poškodb. Prijavi ga, nujno, treba spucati ulice te nevarnosti

https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualno/na-urgenci-zaradi-tega-priljubljenega-prevoznega-sredstva-vse-vec-poskodb-331825

Norec v avtu, norec na skiroju.
Ampak zaradi enega norca, ne meči vseh v isti koš.
Vsekakor sem proti takemu obnašanju, da ogrožaš druge. Ampak sem pa zelo za kolesarje, skiroje, rolerje… vsak skiro, kolo, rolerji pomeni en avto manj na cesti. Seveda pa se morajo obzirno obnašat.
[/quote]

ali pa pomeni en pešec manj

jasno pa je, da skiro nima kaj delati na peš coni ampak bolj paše na kolesarsko stezo

Res so nevarni, ne vem zakaj to ni prepovedano. ALi pa regulirano. Ni mi prijetno hodit po cesti zadnje čase, ker me jstrah. In to ni ok.

V službo se vozim s kolesom in skoraj ne mine dan, da mi ne bi po kolesarski stezi pripeljal nasproti skiro. Jaz grem seveda v pravo smer.

Skiroji pa motorji pa pešci pa vozičkarice pa parkirani avti kaj naj bo še na kolesarski stezi?
In kam gredo skiroji, ko ni kolesarske steze? Po cesti tako kot kolesarji?

Zakaj pa hodiš po cesti?

ali pa pomeni en pešec manj

jasno pa je, da skiro nima kaj delati na peš coni ampak bolj paše na kolesarsko stezo
[/quote]

Ne klati traparij.
Ljudje gredo v službo s kolesom, skirojem, rolerji…, ker jim je peš predaleč. Če ne bi naštetih uporabili, bi se pa gužvali z avtom. Večina seveda prakticira avto in zato imamo onesnažnost, gužvo, ropot, zastoje.

Sej je. pri nas se vožnja z e-skiroji kaznuje s 500€, sam se jih tolerira in načeloma ne kaznuje, ker zakonodaja ni urejena, skiroji so pa vedno bolj in.

Spet ste našli novo kost za obiranje.
POnavadi pljuvate po kolesarjih in tekačih. No lepo, da so danes skiroji na vrsti.
Sicer jaz vidim vsake par dni kak skiro, ampak važno je, da se pljuva po njih :).
Kdaj boste pa po avtomobilistih pljuvali?
Pa po peščcih na kolesarskih stezah?
Pa po mamicah/atekih, ki vozijo in telefonirajo?

Ne klati traparij.
Ljudje gredo v službo s kolesom, skirojem, rolerji…, ker jim je peš predaleč. Če ne bi naštetih uporabili, bi se pa gužvali z avtom. Večina seveda prakticira avto in zato imamo onesnažnost, gužvo, ropot, zastoje.
[/quote]

zdaj pa ti klatiš traparije

zdaj pa ti klatiš traparije
[/quote]

Hm, zanimivo, da so to zate traparije. Ni čudno, da gre naše okolje k vragu, če so ljudem take stvari traparija. Problem je namreč v tem, da nisi edin tak, da vas je ogromno takih.

Točno tako, en najstnik je prejšnji teden priletel na pločniku vame, ker pa sem cca 110 kg in 190 cm je “frajer” odletel po dolgem in počez po pločniku, pa mu ni bilo dovolj, je hotel biti še nekaj pameten, češ, da je pozvonil in se bi mu moral jaz umakniti, no, je kmalu ugotovil, da nima smisla 🙂

Hm, zanimivo, da so to zate traparije. Ni čudno, da gre naše okolje k vragu, če so ljudem take stvari traparija. Problem je namreč v tem, da nisi edin tak, da vas je ogromno takih.
[/quote]

spet klatiš traparije

dejansko več vidiš kolesarjev na pločnikih kot pešcev na kolesarskih stezah

motoristi so pa sploh podn od podna

spet klatiš traparije
[/quote]

Lep dan ti želim. Debata je s tabo nesmiselna.

Lep dan ti želim. Debata je s tabo nesmiselna.
[/quote]

nisem jaz kriv če govoriš traparije 🙂

Lep dan nazaj.

New Report

Close