Starševski čvek

Ženske, kakšna je lepa, privlačna ženska za nasprotni spol skozi vaše oči (ne mislim lezbijke)

Default avatar

če pogledamo drugače

Vprašanje je namenjeno heteroseksualkam.
Npr. zagledate eno žensko in si mislite, kako je lepa, privlačna, ženstvena, tisto nekaj, kar sigurno privlači moške. Kakšna je po izgledu takšna ženska? Postava, prsi, zadnjica, lasje, obraz, mogoče tudi obleka? Kaj bi rekle, kaj žensko naredi lepo, zanimivo? Kaj pa karakter?
Default avatar

Replika

Meni so privlačni; prožna, športna postava, lepi zobje, smejoče oči, malo razkuštrani lasje, lepe roke.
Zanimivo, da prsi in zadnjce sploh ne opazim, verjetno pa nisem edina.
Default avatar

pa nehajte no

meni so fajn ženske, ki oddajajo neko svojo življenjsko energijo, ki hodijo pokončno in imajo smisel za humor. Kaj drugega me ne zanima, saj res nisem lezbijka.
Če se tako zelo zanimaš za telesa žensk, potem pa najbrž si malo lezbe, sprosti se in uživaj.
Default avatar

micibicci

Imamo eno sodelavko, ki ni nekaj suha. Ampak ni debela. V obraz simpatična, lep nasmešek... To svojo zaobljeno postavo nosi pokončno, samozavestno, kot kaka manekenka na modni pisti. Ona se zaveda, da ni suha, vendar tudi predebela ne. In tako tudi nosi oblačila. Je enostavno sexi. Sexi bejba. In če bi bila jaz moški, bi jo z veseljem...........hmmm,........
Default avatar

ne opazujem žensk

spoštujem vsako žensko, jih pa ne opazujem, sama sebi sem dovolj :-)

če pogledamo drugače je napisal/a:
Default avatar

Ne vem če bo držalo

Marsikatera ženska premeri drugo žensko od nog do glave. Bodimo poštene. Ker je res tako. Ženske pri ženski opazimo vse. Novo frizuro, novo barvo las, nov lak na nohtih, da je izgubila ali pa se zredila za tri kilograme, da je nekam bolj srečna, da mogoče ni najboljše volje, itd,...... Pač takšne smo. Lahko smo zavidljivo fovš, lahko jo pohvalimo...Kakor je. No, največkrat je fovšija v ospredju. Žal.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Ne vem če bo držalo je napisal/a:
Končno ena iskrena. Imaš čas za kavo? ;-)
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

Ne vem če bo držalo

Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
Ha ha. Treba je bit iskren. No en kapučin bi se prilegel...:))))
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Alster Pavillon, terasa nad vodo, proti večeru?
________________________________________________________________________________________________________
Default avatar

Ne vem če bo držalo

Kje pa je to?
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

V Hamburgu, kakih 1.200 metrov od Hbf proti staremu mestnemu jedru (S Jungfernstieg)
Default avatar

Ne vem če bo držalo

No morda pa res kdaj. Kakšen kapučinček. :))
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Ali pa Zagreb... v petek okoli11:30. Ti je verjetno blizje. :-)
Default avatar

seveda vidim

Torej, ne gledam tako natančno in vsega, kar opisuje ena zgoraj. Pogledam pa in tudi opazim dve, tri stvari. Mogoče celo pet včasih.
Popravljene ženske odpadejo, ne botoksa, ne silikona, ne umetnih obrvi.
Če tega ni, potem je vredno pogledat par stvari. Mora biti dokaj visoka cca 170cm, brez odvečniih kg, lepe prsi-ne prevelike, lepe oči, temno glond lasje, ki malo mejijo na medeno, lep nasmeh..... Recimo, to približno. Če ni simpatična, duhovita, potem to vse skupaj odpade.))
Default avatar

Ver viridis

Gledat ženske vsepovprek je zguba časa in energije. Sploh, če je še kakšen moški v bližini... Če pa ima ženska ob sebi privlačnega spremljevalca... takrat pa se jo seveda premeri, da se vidi s čim se ima opravka... :) Motivacija ti niso druge ženske...
Default avatar

dol mi visi

Ne, resnično ne gledam drugih žensk, sploh pa ne tako natančno. Še nove frizure (če ni ravno nekaj ekstremno drugačnega) na sodelavki nasproti mene ne opazim. Pač me to res ne zanima. Izjemoma opazim kakšno res lepo žensko - oziroma takšno, ki je karizmatična. Ima tisto nekaj, ki kar žari iz nje. Ni treba, da je ekstra popolna, samo ima tisto nekaj. In to večina moških tudi opazi. Sicer pa če že, opazim napačen modrc (napačno številko). Kaj drugega pa, razen ekstremov, niti ne.
Default avatar

lalala38

Če pomislim, pri ženskah opazim predvsem diametralno nasprotje. Ne vem, sama imam temne, goste kodre, na drugi ženski mi bodo všeč svetli, ravni lasje. Všeč so mi ženski obrazi, na katerih izstopajo polne ustnice ... Morem pa priznati, da kamorkoli se ozrem, je veliko lepih žensk. Delam v ženskem kolektivu, vse moje sodelavke so lepe. Vsaka ima nekaj v sebi, težko razložim. Ena sodelavka se bliža petinpetdesetim in ima tako karizmo, energijo, v očeh se ji prav iskri. Včasih razmišljam (upam), da bom tudi jaz "nekoč" taka kot ona, da bom imela (pridobila: ona vedno pravi, da ko se človek sprejme, si odpusti, da ni tak kot drugi pričakujejo, a kljub temu on sam v svoji najboljši različici, spozna sebe in se razcveti, zažari) tisti žar in entuziazem.
Default avatar

Stepni_Volk

če pogledamo drugače je napisal/a:
SIMPLE: Takšna, ki zapelje (in privlači) njo (ne pa tudi moža).
De omnibus disputandum..
Default avatar

Žeenskaseksipilnost

Meni so všeč Ženske, ki imajo v sebi tisto prvinsko Žensko, Boginjo, Amazonko, to so Ženske, ki imajo ljubezen v sebi. To so ženske, ki so močne v sebi, polne znanja o življenju. znajo tudi same preživeti . To so ženske, ki jih je izoblikovalo življenje, ko to Žensko spoznaš jo enostavno vzljubiš, ceniš, spoštuješ. V sebi ima žar. Imajo nekaj kar polepša ta svet
Sem jih spoznala veliko, včasih nevidne, ker niso po standardu modne industrije. Ampak so lepe za znoret. In vseh starosti. Povsem naravne. So unikat. Polne modrosti. Ljubke, polne miline. Pokončne, drzne. Imajo magnet v sebi.
Takšni sta bili tudi obe moji babici, mama, soseda, ... vse, ki so mi pomagale razumeti in spoznati Življenje. Hvala vam.
Vsaka Ženska je nekaj posebnega, prav vsaka je lepa.