Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, kakšna je lepa, privlačna ženska za nasprotni spol skozi vaše oči (ne mislim lezbijke)

Ženske, kakšna je lepa, privlačna ženska za nasprotni spol skozi vaše oči (ne mislim lezbijke)

Vprašanje je namenjeno heteroseksualkam.
Npr. zagledate eno žensko in si mislite, kako je lepa, privlačna, ženstvena, tisto nekaj, kar sigurno privlači moške. Kakšna je po izgledu takšna ženska? Postava, prsi, zadnjica, lasje, obraz, mogoče tudi obleka? Kaj bi rekle, kaj žensko naredi lepo, zanimivo? Kaj pa karakter?

Meni so privlačni; prožna, športna postava, lepi zobje, smejoče oči, malo razkuštrani lasje, lepe roke.
Zanimivo, da prsi in zadnjce sploh ne opazim, verjetno pa nisem edina.

meni so fajn ženske, ki oddajajo neko svojo življenjsko energijo, ki hodijo pokončno in imajo smisel za humor. Kaj drugega me ne zanima, saj res nisem lezbijka.
Če se tako zelo zanimaš za telesa žensk, potem pa najbrž si malo lezbe, sprosti se in uživaj.

Imamo eno sodelavko, ki ni nekaj suha. Ampak ni debela. V obraz simpatična, lep nasmešek… To svojo zaobljeno postavo nosi pokončno, samozavestno, kot kaka manekenka na modni pisti. Ona se zaveda, da ni suha, vendar tudi predebela ne. In tako tudi nosi oblačila. Je enostavno sexi. Sexi bejba. In če bi bila jaz moški, bi jo z veseljem………..hmmm,……..

spoštujem vsako žensko, jih pa ne opazujem, sama sebi sem dovolj 🙂

Marsikatera ženska premeri drugo žensko od nog do glave. Bodimo poštene. Ker je res tako. Ženske pri ženski opazimo vse. Novo frizuro, novo barvo las, nov lak na nohtih, da je izgubila ali pa se zredila za tri kilograme, da je nekam bolj srečna, da mogoče ni najboljše volje, itd,…… Pač takšne smo. Lahko smo zavidljivo fovš, lahko jo pohvalimo…Kakor je. No, največkrat je fovšija v ospredju. Žal.

Monica Bellucci in Vanessa Paradis. Obe v mladih letih.
https://images.app.goo.gl/LJxjtgHuYscTMysv7

https://images.app.goo.gl/YYRMaeeRk6BnbSML9

Končno ena iskrena. Imaš čas za kavo? 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Končno ena iskrena. Imaš čas za kavo? 😉
[/quote]

Ha ha. Treba je bit iskren. No en kapučin bi se prilegel…:))))

Ha ha. Treba je bit iskren. No en kapučin bi se prilegel…:))))
[/quote]

Alster Pavillon, terasa nad vodo, proti večeru?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Alster Pavillon, terasa nad vodo, proti večeru?
[/quote]

Kje pa je to?

V Hamburgu, kakih 1.200 metrov od Hbf proti staremu mestnemu jedru (S Jungfernstieg)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No morda pa res kdaj. Kakšen kapučinček. :))

Ali pa Zagreb… v petek okoli11:30. Ti je verjetno blizje. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Torej, ne gledam tako natančno in vsega, kar opisuje ena zgoraj. Pogledam pa in tudi opazim dve, tri stvari. Mogoče celo pet včasih.
Popravljene ženske odpadejo, ne botoksa, ne silikona, ne umetnih obrvi.
Če tega ni, potem je vredno pogledat par stvari. Mora biti dokaj visoka cca 170cm, brez odvečniih kg, lepe prsi-ne prevelike, lepe oči, temno glond lasje, ki malo mejijo na medeno, lep nasmeh….. Recimo, to približno. Če ni simpatična, duhovita, potem to vse skupaj odpade.))

Gledat ženske vsepovprek je zguba časa in energije. Sploh, če je še kakšen moški v bližini… Če pa ima ženska ob sebi privlačnega spremljevalca… takrat pa se jo seveda premeri, da se vidi s čim se ima opravka… 🙂 Motivacija ti niso druge ženske…

Ne, resnično ne gledam drugih žensk, sploh pa ne tako natančno. Še nove frizure (če ni ravno nekaj ekstremno drugačnega) na sodelavki nasproti mene ne opazim. Pač me to res ne zanima. Izjemoma opazim kakšno res lepo žensko – oziroma takšno, ki je karizmatična. Ima tisto nekaj, ki kar žari iz nje. Ni treba, da je ekstra popolna, samo ima tisto nekaj. In to večina moških tudi opazi. Sicer pa če že, opazim napačen modrc (napačno številko). Kaj drugega pa, razen ekstremov, niti ne.

Če pomislim, pri ženskah opazim predvsem diametralno nasprotje. Ne vem, sama imam temne, goste kodre, na drugi ženski mi bodo všeč svetli, ravni lasje. Všeč so mi ženski obrazi, na katerih izstopajo polne ustnice … Morem pa priznati, da kamorkoli se ozrem, je veliko lepih žensk. Delam v ženskem kolektivu, vse moje sodelavke so lepe. Vsaka ima nekaj v sebi, težko razložim. Ena sodelavka se bliža petinpetdesetim in ima tako karizmo, energijo, v očeh se ji prav iskri. Včasih razmišljam (upam), da bom tudi jaz “nekoč” taka kot ona, da bom imela (pridobila: ona vedno pravi, da ko se človek sprejme, si odpusti, da ni tak kot drugi pričakujejo, a kljub temu on sam v svoji najboljši različici, spozna sebe in se razcveti, zažari) tisti žar in entuziazem.


SIMPLE: Takšna, ki zapelje (in privlači) njo (ne pa tudi moža).

De omnibus disputandum..

Meni so všeč Ženske, ki imajo v sebi tisto prvinsko Žensko, Boginjo, Amazonko, to so Ženske, ki imajo ljubezen v sebi. To so ženske, ki so močne v sebi, polne znanja o življenju. znajo tudi same preživeti . To so ženske, ki jih je izoblikovalo življenje, ko to Žensko spoznaš jo enostavno vzljubiš, ceniš, spoštuješ. V sebi ima žar. Imajo nekaj kar polepša ta svet
Sem jih spoznala veliko, včasih nevidne, ker niso po standardu modne industrije. Ampak so lepe za znoret. In vseh starosti. Povsem naravne. So unikat. Polne modrosti. Ljubke, polne miline. Pokončne, drzne. Imajo magnet v sebi.
Takšni sta bili tudi obe moji babici, mama, soseda, … vse, ki so mi pomagale razumeti in spoznati Življenje. Hvala vam.
Vsaka Ženska je nekaj posebnega, prav vsaka je lepa.

Osebno še opazim ne nove frizure, kaj šele, da bi morala tekmovati in koga ocenjevati, pa če je nekdo S ali pa XXL, pomembno je da ni zatežen.

Mislim, da to delajo bolj tiste neuvidevne ženske, ki dobesedno skenirajo mimojdoče (to so delale v osnovni šoli smrklje), to se mi zdi kar en tak poseg v zasebnost. Biti zijalo ni kul.

Hm, če že kaj opazim so to pristno tople in iskrene oči, pa da od sebe oddaja žensko, nežno materinsko energijo … in ne nekih nevrotičnih izpadov.

Slika pove vec kot tisoc besed. Dajte se tega drzat v tej temi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


[img]https://www.gloria.hr/fokus/zvjezdane-staze/monica5jpg/6964518/alternates/FREE_680/monica5.jpg[/img]

Pa pri 50 + (z minimalni popravki oz če sploh) še vedno deluje ženstveno.

Evo. Lepotica.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, povem eno resnično. Jaz sem bila vedno precej magnet za moške nekje med 18 in 25 letom, ne hudo lepa, a dovolj čedna in tudi kar ‘prsata in ritasta’; potem nekako po faksu so se kile počasi stopile in hkrati nekoliko je usahnila tudi moška pozornost, a nekaj je je vseeno še ostalo (med drugim tudi pozornost mojega današnjega moža).

Danes sem stara nekaj čez 40 in pred leti sem se odselila v drugo državo (v velemesto), z opažanjem, da so moški tu res bolj vljudni in diskretni, ne vsiljivi, ne buljijo, delavci na ulici ne žvižgajo za ženskami… (pretežno se naokoli sprehajam sama). Kar mi zelo ustreza in pomirja in se počutim varno in neogroženo.

Potem pa dobim za nekaj dni na obisk prijateljico, malo mlajšo od mene, dimenzij pa nekje takih kot Jessica Rabbit. (google jo najde). S podobnim stilom oblačenja. Pa še lušten obraz in čudoviti lasje. In glej ga vraga, vsi ti diskretni moški so se tako očitno obračali za njo po cesti, da so si skoraj vratove izpahnili, par jih je celo pristopilo bla bla… evo mi razsvetljenja 🙂

Torej, kaj sem se naučila? 🙂
– preveč vitke ženske moškim niso najbolj všeč (v smislu zanimive) oz vsaj večini niso. Vsaj ne na prvi pogled.
– pravi magnet za večino moških so obline na pravih mestih, vitek pas, pa tudi če je kje kak kilogram viška, nič ne moti
– lep obraz, a ne v smislu barbike, temveč predvsem proporci
– lepi lasje
– ženstvena oblačila – plapolajoče krilo, dekolte, naramnice, poudarek bokov in pasu

Aja – hm, tudi meni so take ženske zelo všeč. Nisem lezbijka, a ženske so pač v veliki večini lepše od moških za pogledat…

New Report

Close