Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Elegantna ženska pametna ura

Elegantna ženska pametna ura

Zaželela sem si elegantno žensko pametno uro. Nič nisem še preštudirala, nekje pa moram začeti, zato se obračam na forum 🙂

Uro bi uporabljala kot klasično uro, rada bi hitro videla kdo me kliče ter opomnike, preden začnem po torbici iskat telefon, pomembna mi je tudi kot modni dodatek. Rada imam eleganco. Za športanje mi zaenkrat niti ni pomembna, ker športam zaradi užitka in ne zaradi rezultatov.

Torej, tisti ki se razumete na tehnologijo: kako je glede znamke – mora biti ura iste znamke kot je telefon? Na kaj moram biti pozorna, kaj moram paziti, kaj moram preveriti pred nakupom?

Hvala za vse uporabne in koristne nasvete, še posebej od uporabnikov!

Za to, kar bi ti rada, je fajn, da je iste znamke. Sicer boš klic videla, ne boš pa se mogla oglasit. Samsung Galaxy Smartwatch Active je ena varianta

Jaz imam kar pametno zapestnico iste znamke kot telefon. Deluje b.p.

Hvala za mnenja in nasvete.

Jaz imam telefon Huawei. Ure te znamke so mi zelo všeč. Ampak se moram tehnično še malo okrepiti, da bom vsaj približno vedela, kaj kupujem.

Žal mi zapestnice vizualno niso tako všeč, raje bi imela uro, da je malo večja. Že sedaj, ko imam klasično uro, imam kar veliko, ker so mi take bolj všeč.

Sem se ogrela za tole: GARMIN VIVOMOVE HR SPORT
Urca je super lahka, zmore vse in v beli barvi mi je naravnost krasna. Ampak… zame ima premajhen zaslon s sporočili.

Ta je lepa, ja. Jaz sem se žal ogrela za eno Huawei, ki je momentalno ni na zalogi. Če sploh še bo. Je še malo bolj ženstvena, z diamantki itd.. Želim takšno, ki je skoraj bolj nakit kot ura 🙂

Ta je lepa, ja. Jaz sem se žal ogrela za eno Huawei, ki je momentalno ni na zalogi. Če sploh še bo. Je še malo bolj ženstvena, z diamantki itd.. Želim takšno, ki je skoraj bolj nakit kot ura 🙂
[/quote]

Oooo kamenčki in blink blink:) Jaz bi tudi tako, pa da ima vse funkcije športne in pametne ure:):):)

A hodite športat ali se hodite samo razkazovat ….?

Oooo kamenčki in blink blink:) Jaz bi tudi tako, pa da ima vse funkcije športne in pametne ure:):):)
[/quote]

Jaz sem se zaljubila v Huawei watch jewel ( https://consumer.huawei.com/sa-en/wearables/watch/mobile/for-ladies/ )

Ampak je ni na zalogi, ne uspem pa ugotoviti, ali bo še ali ne. Na spletni strani Huawei jo imajo še, ampak ni v prodaji… Upam, da so ugotovili, da obstaja trg za te ure 😉

Iz česa pa sklepaš, da rabim pametno uro za športat? Za športat sem si kupila telovadne copate in kolo 😀

Pametna ura ni zgolj za šport, nekatere bi jo uporabljale kot “podaljšek pametnega telefona” in nakit.

Jaz sem se zaljubila v Huawei watch jewel ( https://consumer.huawei.com/sa-en/wearables/watch/mobile/for-ladies/ )

Ampak je ni na zalogi, ne uspem pa ugotoviti, ali bo še ali ne. Na spletni strani Huawei jo imajo še, ampak ni v prodaji… Upam, da so ugotovili, da obstaja trg za te ure 😉
[/quote]

Oh, obe:):):) Modro še raje:)
PS: piši jim in jih vprašaj https://consumer.huawei.com/si/contact-us/


elegantna ženska in pametna ura … ☺☺☺ … no ja, neumnost se navzven ne vidi, uri pa ne elegantnost znotraj ☺

Huawei watch GT poglej.
Te ure so se na testih odlično odrezale in imajo vse funkcije, ki jih želiš.
PS: Švic in eleganca ne hodita z roko v roki.


elegantna ženska in pametna ura … ☺☺☺ … no ja, neumnost se navzven ne vidi, uri pa ne elegantnost znotraj ☺
[/quote]

Ha ha, pri meni bo vse: elegantna ženska in pametna ura ter pametna ženska in elegantna ura 😀 Pač, sem ženska, ki so ji všeč bolj ženstveni izdelki, ne neki grobi, in ne vem zakaj bi se morale eleganca in pamet izključevati.

Sem gledala tudi te GT, ampak mi vizuelno niso všeč.

Saj sem napisala, da športam zaradi užitka in nikoli ne nosim ure pri športu. Ko se švica, se švica. Ne vem zakaj vsi povezujete pametne ure s športanjem. Jaz pametno uro povezujem z biznisom (telefonski klici, maili, opomniki). Sem namreč poslovna ženska in bi bilo zelo dobrodošlo na uri spremljati vse tisto, za kar sedaj na sestankih pogledujem na telefon.

Ha ha, pri meni bo vse: elegantna ženska in pametna ura ter pametna ženska in elegantna ura 😀 Pač, sem ženska, ki so ji všeč bolj ženstveni izdelki, ne neki grobi, in ne vem zakaj bi se morale eleganca in pamet izključevati.
[/quote]
za kogar je ura pametna, je lahko samo elegantna ženska ☺☺

New Report

Close