Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nov nateg?

nov nateg?

Znanka me prepricuje, naj investiram v nekaksen inface invest. Da dobim po 2 letih z vlozkom 1995€ potem mesecno 75.000€. Se ze slisi kot nateg. Pa ob najnizjem vlozku moras se 3 pripeljati v to. Zdi se mi scam. Je? Hvala!

Slisi se prelepo, pravljicno. Ce bi bilo tako enostavno, bi vsi bili bogatasi. Potem pa se tri druge osebe not zvlect. Tole bo verjetno kaksna piramida, ceprav ne bodo priznali.

Kako ti je sploh uspelo pomislit, da je legit?

Pošlji znanko v 3pm

nova
Uredništvo priporoča

Se mi je kar zdelo, samo sem morala se od nekoga slisat. Hvala!!!

Ahahhahaha

Daj pomisli.

3 moraš not privest. Pa še teli trije morjo vsak 3 nove…

ln (7.500.000.000) / ln (3) = 20,7

Oz to bi v idealnem primeru špilalo samo 20 levelov, če bi cel svet not potegnu, s tem da zadnji nivo ostanejo suckerji, ki spušijo vse :))

Ok če bi celo populacijo Slovenije vključil, v teoriji zdrži do nekje 13 nivoja. Realno pa… mogoče 8 nivojev 🙂 in po vsej verjetnosti si ti na dnu PIRAMIDE oz. rešuješ rit tvojemu zvodniku, ki te hoče v to potegnt.

Od vrha navzdol se shema širi in temu se reče PIRAMIDNI sistem, kjer se pokaže, da je neomejena eksponentna rast v realnosti svetu nemogoča :)) ljudi enostavno zmanjka, denarja pa tudi.

Svobodno prijavi na TIRS.

Si vis pacem, para bellum.

Kako to, da ne pozabiš dihat? Resno me zanima. Možgani bi ti na EEG pokazali ravno črto.

svetujem ti da ti ta vložek ona posodi
Verjetno ti bo garantirala da boš na koncu tudi toliko dobila

Itak. da je nateg. Kjer se obljublja take številke pri takem vložku je vedno nateg.

Če imaš preveč denarja, raje daj teh dva jurja v dobrodelne namene osebi, ki denar močno potrebuje, ali pa zavetiščem za živali, kakemu bolnemu otroku.

Lahko za ta denar tudi sam kupiš npr. hrano za živali in jim jo dostaviš. Kužki in mucki bodo zelo veseli.

Poznam primere, ki so investirali v razne različice bitcoinov in ostalega, pa so izgubili tudi po sto jurjev, aplikacija pa jim je umetno ustvarjeno kazala donose. Ko je prišel čas dviga teh sredstev, bammm. Blokada.

Ti kar verjemi leporečju. V svojem življenju sem se naučila, da bolj, ko kdo tebe osebno hvali, ali pa ti pretiroma hvali kaj drugega, samo beži stran od take osebe. Ima nekaj za bregom in vedno se to pokaže kot resnica.

Sem zadnjič ravno ugotavljala, da že dolgo ni bilo kakšnega nategunskega finančnega projekta, ki bi spet obnorel množice. Smo dali čez Catch the Cash, Fair Play in še par takih. Vsake par let, ko se prah poleže, se pojavi nov. In spet evforija, ki ji sledi razočaranje, tudi obup, saj nekateri čisto izgubijo glavo in celo najemajo kredite, si izposojali. Samo za tri dni, ko pridejo izplačila – potem pa izplačil ni bilo.
Če gre za par sto ojrov, lahko vzameš kot igro. Tole so pa kar resne vsote. Prvi res zaslužijo, a ko pride neka taka igra med širšo javnost, se išče samo še vplačevalce, dobitki so že izplačani.

Moja prva misel. Če je tol dober dobiček, naj ti posodi pa greš prec zraven. Pa še treh prijateljev se lahko na easy način znebiš.

To je res dobra fora za znebiti se takih nategunov.

Posodi mi, vrnem ti pa, ko zaslužim obljubljeno.

https://www.jutarnji.hr/arhiva/krim-policajcu-6-godina-za-dilanje-droge/3337427/
Tale tip je bil kriminalist, ter obsojen zaradi prodaje droge

Meni so zdijo cist realne obresti. Kaj pa je tebi sumljivo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V tej igri jih je nekaj, ki nategnejo (in dejansko zaslužijo) in nekaj, ki jih je nategnjenih – slednjih je precej več in zelo velika verjetnost je, da padeš menje. Sploh glede na to, da ti sploh ni jasno za kaj gre.

Tole je super stvar. Jaz sem član že od začetka in dobivam 75.000 mesečno. V bistvu sem tako visoko, da če greš preko mene v članstvo lahko zrihtam da je vložek samo 1500 in pripelješ samo dva nova člana, katera vplačata tudi samo 1500. Če te zanima da v sekundi prihraniš 500 evrov (prav tako kot tvoja prijatelja) mi javi takoj ker je exkluziva dostopna samo še za enega.

Če verjameš v rast večjo od
2-4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} letno, dobesedno prosiš, da te nategnejo.

Od kod misliš, da denar pride?

Si vis pacem, para bellum.

Natisnejo ga. To je itak samo papir brez kritja.

Nateg, star kot svet. Paking pa nov, z novim imenom.

Natisnejo ga. To je itak samo papir brez kritja.
[/quote]

Že že ampak poznamo nekaj, čemur se reče dodana vrednost.

Si vis pacem, para bellum.

Seveda, mesečno 75.000 €, kaj je tu čudnega?

Se mal hecaš, ane 😉

I’m in! Keops wannabe

Prekajen meso dl cajt gvera;)

prosim ne poslusat nobenga od 4 min naprej https://www.youtube.com/watch?v=smhgMSqGO-k
je v hrvasscini ampak po moje bos razumela in ce se zmeraj ne zastopis mas na you tubu
se nekaj v slovenscini

A onega božidarja wolfanda wolfa in njegove prebribrasane babe ne pomnite več?
Ja, tega, ki je sedaj domov prikolovratil, ko se ga ne da več tožiti.
Kakšno zlomljeno nohco bo že še fasal, vsi nategnjeni še niso na onem svetu…

Ne, ni nateg, kdo vam je rekel da vložite skoraj 2000 eur? Vi vložite 30 eur in nič več, date gor kakšen oglas, vsaj eden je v redu da se prijavi, časa za dokončno prijavo imate 90 dni, so zelo poslihtani, slikati morate osebno iz obeh strani da se vse lepo vidi drugače zavrnejo, slikati se morate z ID številko in osebno, se enkrat preverijo, na koncu podpišete franšizni sporazum in postanete franšizer, že če se vam vpiše eden in vplača 30 eur ste v tem da dobivate po 1000 eur na mesec, brez da se vložite kaj denarja, pišite mi, če ste zainteresirani, pa vam pošljem vse kar rabite, je pa res da ne čakajte predolgo,, sem pošteno napisala in kar se tega tiče ne mislim ljudem lagati in objavljati nekaj kar ni res. Zagotavljanje poslovnega zadovoljstva v prvih 90 dneh s 100-odstotno donosnostjo naložbe v tem obdobju, kar je najvišja možna garancija, ki jo redko katerokoli podjetje lahko zagotovi svojim članom.

Od trenutka registracije in v naslednjih 90 dneh podjetje ponuja enako priložnost, da vsak registrirani udeleženec po 90. dnevu sprejme neodvisno odločitev, ali želi zavrniti nadaljnje sodelovanje ali želi nadaljevati.

Verjamemo, da je 90 dni dovolj dolgo obdobje, v katerem ima vsak udeleženec več kot dovolj časa, da začne brez dela in preuči vse razpoložljive podatke o podjetju in poslovanju podjetja ali o vsem, kar ga lahko zanima , in odločati o nadaljevanju poslovanja s podpisom franšizne pogodbe.

Po preteku 90. dneva mora vsak udeleženec klikniti povezavo, da se odloči, ali bo prekinil ali nadaljeval posel. Odločitev se sprejme v naslednjih 10 dneh ali po poteku 100. dne od datuma registracije.

Če želi udeleženec iz kakršnega koli razloga, brez obveznosti obrazložitve takšne odločitve, zavrniti nadaljevanje posla, se podjetje zaveže v roku 24-48 ur / največ. 5 delovnih dni vrnite vloženi znesek v celoti in udeleženca odstranite s položaja.Vam je gotovo že jasno, zakaj je treba takoj v akcijo, V teku so registracije in mnogo vplivnih oseb iz našega okolja je že del tima. Glede na to, da pri nas ni“tistih zgoraj in tistih spodaj“, kot pri drugih, mi VSI SKUPAJ gradimo tim in VSI SKUPAJ delamo kot eden, zagotovo lahko razumete, kako velika prednost je to za vse, ki se nam boste pridružili.https://sft21infaceinvest.com/majdak123/

New Report

Close