Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dajte si enkrat vcepit v glavo; 40 letnik ne more konkurirat 20 letniku.

Dajte si enkrat vcepit v glavo; 40 letnik ne more konkurirat 20 letniku.

Lažete sebi in drugim s tem ko rečete, da je en starejši boljši, ker je bolj izkušeni pa to pa drugo… bahaha nehajte se slepit in druge. Vsaka, ampak čisto vsaka ženska bi najraje imela 18-25 letnika ob sebi celo življenje.

Za ženske ga ni čez napete, čvrste mišice in telo z napeto kožo. To jih rajca, še bolj jih pa rajca da lahko mladega dedca”naučijo” fukat. Ne rabijo izkušene verjemite.

Moškim z leti raste vrednost :).
Veliko žensk (bolj biološko praktično orientiranih) ne vrednoti moške toliko iz vizualne perspektive, saj z leti ni izrazitega upada plodnosti pri moških, ampak zato višjo vrednost pripisujejo moškim, kateri visoko rangirajo pri “hraniteljskih sposobnostih”, ki so vezane na materialne dobrine. Medtem ko pri moških, tam pa pogosto prednjači vizualnost ženske, torej njena mladost, ki je ponavadi sopomenka za zdravje in plodnost ženske. Povprečje parov pa ubere nekakšen kompromis med vsemi temi lastnostmi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti se pa hudo motiš.
Res je sicer, da me 20 letniki ne zanimajo, me bolj moji vrstniki. Ampak hranitelja pa res ne rabim. Veš imam svojo službo, ne rabim hranitelja. Nismo vse ženske kešp.

nova
Uredništvo priporoča

Ti se pa hudo motiš.
Res je sicer, da me 20 letniki ne zanimajo, me bolj moji vrstniki. Ampak hranitelja pa res ne rabim. Veš imam svojo službo, ne rabim hranitelja. Nismo vse ženske kešp.
[/quote]

Veliko ne pomeni “vse”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko govorimo o izkušnjah, pozabljate, da spolne, ki jih tako veselo zaničujete (le zakaj, mogoče, ker niste potešene, ker ste sitne in vas nihče noče?), še zdaleč niso edine. Moški pri 40ih absolutno lahko konkurira 20-letniku tudi na poslovnem področju in v modrosti življenja, pridobi pa z leti tudi na samozavesti in karizmatičnosti. Toliko o tem.

Imam jih 52, moja 51. Nobena ji ni konkurenčna. Kaj čem z 20 letnim otrokom?

Če se višanje vrednosti moškega meri v plešavosti, napihnjenemu trebuhu in smradu iz ust, potem imaš celo prav 🙂

Mlski ina lri 40 ze kake mostičeke. Ali manjkajoče zobe, brez 6! Mladenic pri 25 nič. Razen lepo belo plombico, 3 plombice.

Če se višanje vrednosti moškega meri v plešavosti, napihnjenemu trebuhu in smradu iz ust, potem imaš celo prav 🙂
[/quote]

Veliko 40-letnikov, če so telesno fit, lahko prekašajo 20-letnike v marsičem, če razumeš, kaj mislim? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mišičast in lep 25 letnik, prekaša v lepoti vsakega 40 letnika. Qurci jim bolje stojijo kot 40 letnikom.

Kako veš??? 🙂 Starejši fit moški je lahko še kako zanimiv in očarljiv mlajšim ženskam že zaradi življenjskih izkušenj, modrosti in intelekta, pa da jim lahko še kaj več kot pico časti. Je pa baje dober pohani mladi zajček, v kolikor ne gre za vegetarijanke. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Veliko 40-letnikov, če so telesno fit, lahko prekašajo 20-letnike v marsičem, če razumeš, kaj mislim? :)))
[/quote]

To je nesmisel. Gledat moraš, kako bi sebi konkuriral v različnih letih:-)


Starejši fit moški je lahko še kako zanimiv in očarljiv mlajšim ženskam že zaradi življenjskih izkušenj, modrosti in intelekta, pa da jim lahko še kaj več kot pico časti.
[/quote]

Kot mlajša ženska, ki dejansko ima kolegice, ki so moje starosti, ti zagotovim, da kar pišeš ne drži. Vendar se ti kar tolaži s tem, če se potem bolje počutiš 🙂

Kot mlajša ženska, ki dejansko ima kolegice, ki so moje starosti, ti zagotovim, da kar pišeš ne drži. Vendar se ti kar tolaži s tem, če se potem bolje počutiš 🙂
[/quote]

Huh, kakšno pestro zgodovino so lahko imele te tvoje prijateljice, sedaj ustaljene, verjetno poročene, družina… Ne smeš biti tako naivna mlada samska ženska z zelo malo izkušenj z moškimi in zaupati drugim lisicam, ki te poskušajo peljati žejno čez vodo. 🙂 Lahko pa se meni zaupaš, če rabiš smerokaz v življenju, zagotovo ti lahko kaj svetujem glede moških in na ljubezenskem področju, kjer imaš težave… :)))

PS: Sem dober poslušalec. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Uuu… težka ☺️ Ampak mladci rajcajo, zelo. Ko so še malo sramežljivi. Pa tisti prehod iz deške v moško postavo. Uff ☺️ Vsako po svoje 😉

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Hvala bogu, da nisi moški, očetje in matere z najstnicami na MONu bi bili resno zaskrbljeni, saj bi se te bralo nekako takole: “Uuu… težka, ampak mladenke rajcajo, zelo, ko so še malo sramežljive, pa tisti prehod iz dekliške v žensko postavo. Ufff. Vsak po svoje.” :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Huh, kakšno pestro zgodovino so lahko imele te tvoje prijateljice, sedaj ustaljene, verjetno poročene, družina… Ne smeš biti tako naivna mlada samska ženska z zelo malo izkušenj z moškimi in zaupati drugim lisicam, ki te poskušajo peljati žejno čez vodo. 🙂 Lahko pa se meni zaupaš, če rabiš smerokaz v življenju, zagotovo ti lahko kaj svetujem glede moških in na ljubezenskem področju, kjer imaš težave… :)))

PS: Sem dober poslušalec. 😉
[/quote]

A nisi ti srečno oddan? Zakaj se potem prostituiraš po forumu?

40 in 25 letnik sta dva kontra pojma. Imam 24 let, pa v 40 letniku ne vidim nič drugega kot vamp, pleso in slabe zobe. Meni delujete kot atiji. Ne predstavljam si, da bi se po meni slinil tak star dec. Fuj. Samo slinite se nam mladim, a ne razumete tega, da se nam gabite. Zame so privlačni moski od 23 in maximalno do 30 let stari. Tko, da verjemte, da v očeh mladenk izpadete nič drugega kot ogabni sluzavci, potrebni sexa, ker vas doma se žena več noče.

A nisi ti srečno oddan? Zakaj se potem prostituiraš po forumu?
[/quote]

Ne biti ljubosumna za vse vas me je dovolj. Upam, da rade delite med sabo? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Poglej, kako se iskri med nama že pri dopisovanju! Veš, da se zarečenega kruha največ pove. :)) Ne vem, od kod ta ideja, da so vsi 40-letniki plešasti z velikim trebuhom? Aja, z očeti jih primerjate, napaka… :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Imaš prav, ampak nekateri moški si tega ne priznajo. Kriza srednjih let?

Realnost je, da si večina dobi nekoga, ki je kakšno leto starejši ali mlajši. Sama nimam nobene kolegice, ki bi si dejansko dobila toliko starejšega. Ampak nekateri živijo v oblakih in mislijo, da privlačijo mlajše ženske. Mi je prav smešno, ko berem te bedarije. Zakaj bi imela nekoga, ki je po starosti skoraj bližje staršem kot meni, če pa lahko dobim enega, ki je moje starosti in tudi zgleda bolje. Da ne govorim, da so mlajše generacije čisto druga mentaliteta.


Imaš prav, ampak nekateri moški si tega ne priznajo. Kriza srednjih let?

Realnost je, da si večina dobi nekoga, ki je kakšno leto starejši ali mlajši. Sama nimam nobene kolegice, ki bi si dejansko dobila toliko starejšega. Ampak nekateri živijo v oblakih in mislijo, da privlačijo mlajše ženske. Mi je prav smešno, ko berem te bedarije. Zakaj bi imela nekoga, ki je po starosti skoraj bližje staršem kot meni, če pa lahko dobim enega, ki je moje starosti in tudi zgleda bolje. Da ne govorim, da so mlajše generacije čisto druga mentaliteta.
[/quote]

Ti pišeše iz vidika JAZ (zakaj bi JAZ imela…, JAZ lahko dobim enega…, da JAZ ne govorim, da so mlajše generacije…). Okusi so različni, eno je povprečje, kamor pade večina ljudi, imaš pa potem manjša postopna odstopanja od tega povprečja (starejši oz. mlajši) v obe smeri – to je naravna statistična krivulja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti pišeše iz vidika JAZ (zakaj bi JAZ imela…, JAZ lahko dobim enega…, da JAZ ne govorim, da so mlajše generacije…). Okusi so različni, eno je povprečje, kamor pade večina ljudi, imaš pa potem manjša postopna odstopanja od tega povprečja (starejši oz. mlajši) v obe smeri – to je naravna statistična krivulja.
[/quote]

Govorim za večin žensk moje starosti in kot ženska vem o čem pišem. Seveda pa so vedno izjeme, ki jih lahko najdeš povsod, ne glede na tematiko o kateri teče razprava 🙂

Govorim za večin žensk moje starosti in kot ženska vem o čem pišem. Seveda pa so vedno izjeme, ki jih lahko najdeš povsod, ne glede na tematiko o kateri teče razprava 🙂
[/quote]

Saj, tvoj JAZ zavzema večinsko statistično povprečje glede okusa. Izjeme pa poberemo dobri dedci brez pleše in trebuha pri 40, super, tako da smo lahko vsi zadovoljni in srečni. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Glej stare potrebneže, kako se prepričujejo, da so vendo boljši. resnica je kajpak obratna. če bi bilo drugače, bi bili staruhi samski in natepavali množično mlade, za kar navijajo.

Malo vas resnica gloda, aneda. Nič vi ne bi bili poročeni z vrstnicami, če bi vsa ta filozofija držala.

New Report

Close