Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Zakaj hodite na Hrvaško na morje?

Default avatar

Ambasador

Mene pa prav zanima zakaj hodite na Hrvaško na morje in zakaj to počnejo recimo Avstriji in Nemci.
Default avatar

Vesel oče

Jaz ne. Grem bodisi v Mesečev zaliv, kjer kot nudist preživim 14 dni (tudi spim kar na plaži) ali pa Devin, kjer sicer spim v avtu, takorekoč poleg morja. Pa še slovensko področje je ....

Devin je najbližja plaža mojemu stalnemu prebivališču....

Kar se pa "rvatov" tiče - KDOR SPI S PSI, NAJ SE NE ČUDI, DA DOBI UŠI.....

Vesel oče, zadnje leta plava po Baškem jezeru.....tudi slovensko področje:

https://www.google.com/search?rlz=1C2HL ... AR6BAgHEAE
Default avatar

300 nekosmatih

Zakaj pa ne? Ali naj grem na slo.obalo se v tisto mlako namakat? Naj hodim nase slovenceljne butaste gledat?jih imam ze v vsakdanu dovolj ne da mi se dopust pokvarijo.hrvatje so zakon.in ja tako kot se bos ti obnasal do njih to bos dobil nazaj.jaz jih obcudujem in z veseljem grem 3-4 x na leto tja.tko.lp.
Default avatar

indijski tulipan

Ima prekrasno obalo, kjer se ti pogled nikamor ne zaleti.
Morje ima nebeški sij, sončni zahodi pa so naravnost raj.
malo dalmatinskega melosa in...tisti utrip, ko lahko začutiš vsako sekundo življenja.

O nenee, saj tudi pri nas je lepo, toda, če ste že vprašali....
Default avatar

vatikanske ječe

Zakaj pa ne bi?
Default avatar

a drugega ni

300 nekosmatih je napisal/a:
Zakaj pa ne? Ali naj grem na slo.obalo se v tisto mlako namakat? Naj hodim nase slovenceljne butaste gledat?jih imam ze v vsakdanu dovolj ne da mi se dopust pokvarijo.hrvatje so zakon.in ja tako kot se bos ti obnasal do njih to bos dobil nazaj.jaz jih obcudujem in z veseljem grem 3-4 x na leto tja.tko.lp.
A drugega izbire kot hrvatijo in slovenske mlake nimaš?
Default avatar

Ker tako hočem

Lepo morje, čisto, lepa obala, skratka slo obala je nula proti hrvaški. Torej, mir dajte že s tem prepricevanjem kam naj gre kdo in kam naj nebi šel. Mi v dvajsetih letih nikoli nismo imeli težav z nobenim hrvatom, tak da mi bomo še vedno hodili tja, pa ce se eni na trepalnice vrzete.
Default avatar

Hodim zato

Ni gnece, lepe plaze, ugodne cene, prijazni ljudje, drugih razlogov ne rabim.
Default avatar

Tokios

Lepe plaze, cisti morje, zmerne cene, blizina Slovenije, lasten apartma. Ti so moji razlogi , da hodim na hrvasko obalo,
Default avatar

Tina03

Ker tako hočem je napisal/a:
Lepo morje, čisto, lepa obala, skratka slo obala je nula proti hrvaški. Torej, mir dajte že s tem prepricevanjem kam naj gre kdo in kam naj nebi šel. Mi v dvajsetih letih nikoli nismo imeli težav z nobenim hrvatom, tak da mi bomo še vedno hodili tja, pa ce se eni na trepalnice vrzete.
Se popolnoma strinjam z napisanim. Pa vsako leto nabijanje kako je vse drago in oh in sploh. Vsaj naj gre, kamor mu paše in dela, kar hoče.
Default avatar

vatikanske ječe

To zakaj zakaj le zateženo sprašujete fičfiriči, ki vam je res vseeno ali grte last minute v Turčijo ali nikamor. Nimate družine, nimate vikenda na obali, nimate barke, nimate ničesar in potem cele dneve težite, kako je za na morje treba leteti 1000 km daleč kot en ******.
Default avatar

Najceneje za družino

Zato, ker je za družino to najceneje.
Default avatar

zato ker

Je Jadransko morje prečudovito in ker samo na tej strani Jadrana tako lepo diši - in nikjer drugje na svetu (pa sem videla druge sredozemske destinacije, pa Karibe, Maldive, Bali itd., ampak čez HR morje ga za nas pač ni).
Default avatar

mabel

Mene tudi zanima, zakaj hodite gledat Slovence na Hrvaško?
Default avatar

Molimo za uboge na duhu MONa TM

ja, nekam pa moram it kozlat, scat, srat, pustiti odpadlo kožo, lase, kocine ..
Ne morem to doma v SLO početi ☺
Default avatar

fghja

Glej, probala sem vse, od Turčije, Grčije, Egipta, Karibov, azijskih morij.....meni je hrvaško daleč najbolj všeč.
Default avatar

dokler ne nadem drugega

Ambasador je napisal/a:
Mene pa prav zanima zakaj hodite na Hrvaško na morje in zakaj to počnejo recimo Avstriji in Nemci.
Dokler ne najdem drugega koticka, kjer bo apartma tik ob morju za 50€ na dan, zaliv pa prazen in do civilizacije 25km, bom hodila v Dalmacijo.
Default avatar

Pikulet

Če bi rad imel mir pred slovenskimi levičarji, potem je CRO obala slaba ideja
Spieß voran, drauf und dran!
Default avatar

enamum

fghja je napisal/a:
Glej, probala sem vse, od Turčije, Grčije, Egipta, Karibov, azijskih morij.....meni je hrvaško daleč najbolj všeč.
tudi tako
Default avatar

hjaa

Ok, kar praviš drži, ampak butasti slovenceljni ne hodijo na slovensko obalo, ker je predraga, ampak vsi na hrvaško:)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net