Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trenutek resnice

Trenutek resnice

Se splača biti z nekom, ki je zoprn, tečen, verbalno nemogoč, vendar te ima iskreno rad, spremeniti se ne more niti ne zna, taksen je, kot je z dediščino iz otroštva. Sicer deloven, skrben, napol vila za bivanje, kot pozitivna lastnost oz stanje in hkrati hudo zoprn kot negativna lastnost. Sicer je šarmanten. Meni je prišel preko s svojim karakterjem. Grem od njega. Stara sva enako.

“Takšen sem” je prikladen izgovor za “Zaradi tebe se ne bom spremenil / Ne želim se spremeniti”. Vsak trenutek se odločiš ali boš slab ali dober človek.
Od slabih gremo stran, pa je to lahko partner, sodelavec, služba, starši, prijatelji …do izdelkov.
Ne rabiš se opravičevati ker greš.

Ah, babovje, ki gleda na moške kot na dojenčke, ki jih bodo pregnetle kot glino v skladus svojimi frustracijami. Potem se pa moški izkaže za skalo, pa babovje v jok in stok, češ noče plesat, kakor jaz težim, noče se spremeniti, kakor jaz hočem, noče delati stvati, kot jih jaz zahtevam, in potem s surlo okoli celulitne riti odide iskat koga drugega, bolj bebavega, ki se bo pustil.

Na srečo babovje pol kurca ni vredno, tako da bo vedno zviselo s svojimi celulitnimi ritmi in povešenimi vimeni.

nova
Uredništvo priporoča

s tole gospo se pomeni lej: https://med.over.net/clanek/vesna-krajnc-zenska-z-osebno-izkusnjo-moderatorka-na-portalu-med-over-net/, da ne boš ostala večna butara v množici podivjanih bab.

Vaš skupen problem so nepostavljene meje od svojih očetov, zato imate MOM.

Če bi vam kot mladim punčkam bile pravilno, jasno in nedvoumno postavljene meje od vaših Očetov, potem ob njih ne bi imele nikakršnih osebnostnih motenj. Ker pa temu ni tako, pa mamone, moškece, prostitute,…………. (proizvode neskončno ljubečih mamic), ki se sploh hočejo ukvarjati z vami, jebete direkt v glavo v nedogled, dokler se jim ne strga film in vam ročno vnesejo podatke okol puhle glave.

Ker se neskončno bojite odločnih, osebnostno pravilno izgrajenih in posledično samostojnih moških, se raje greste zvodnice ena drugi, cuckarstvo, popotništvo, lezbištvo, dobrodelništvo,………………………… Na tak način pa nikoli ne boste našle lastnega dostojanstva, kakor vam je namenjeno po Naravi.

A da je napol vila njegova pozitivna lastnost? Kar ostani.

Čak…. praviš, da te ima iskreno rad. To je seveda dobro. Ampak vprašanje je, ali imaš ti njega rada oziroma ali ga ljubiš. Kaže, da je ta ljubezen začela izginjati….:-/

Ko ti je partner enkrat zoprn zarad svojga vedenja, se tega popravit več ne da… pust terapevte, kaj pa oni vejo kako se vidva fu-kata, čista izguba časa.
Dejstvo je pa tud, da ta isti človek omogoča vsem v njegovi bližin ugodno življenje. Zdej je pa treba pretehtat situacijo. Najboljš je, da se počaš začneš umikat od njega, to pa tako…, lagano sportski, če razumeš te besede, taktično ampak ne hinavsko, z odprtimi kartami špilaš, to pomeni, da ne sme biti naglih gibov in reakcij, pooočaaass, milimeter po milimeter se odaljuješ od njega, nakazuješ mu, da se ga bojiš, ne, da ti je zoprn, dokler ne zakapira in sam reče…, jebi se, takrat zaključiš vezo.
Zoprnosti se več ne, da popravit, ker ti gre pol tud tisto kar je ok., na partnerju na živce.

Vsakega človeka, ki ga sprejmeš, sprejmeš skupaj z njegovimi slabimi lastnostmi (ker jih vsak človek tudi ima). Če so te slabe lastnosti, ki jih pač ne moreš/nisi pripravljena sprejet, je tole “leave it” situacija. Če ti je zoprn, tečen, nemogoč…si ne predstavljam, da bi tale zadeva dolgoročno laufala.

Ne omogoča nikomur lagodno situacije. Vsi se mu umikajo zaradi narcisiodnega odnosa do vseh po eni strani, po drugi pa mu nihče ni raven zaradi perfekcionizma. Očitno je bil zelo dober trening. Za naprej… Zame. Nisem konfliktna osebnost, zato je moja taktika modra.

A zdej je pa kar že vse MoM.
Prikladna reč.

Ta je dobra ja. Kot en tak prikrit oglas. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ta je dobra ja. Kot en tak prikrit oglas. 🙂
[/quote]

Je odpisano ‘ oz stanje”.

Ta je dobra ja. Kot en tak prikrit oglas. 🙂
[/quote]
Saj ni prikrit, je kar lepo odkrit.


Saj ni prikrit, je kar lepo odkrit.
[/quote]

Kakšen oglas, za koga?

A zdej je pa kar že vse MoM.
Prikladna reč.
[/quote]

Zelo prikladno opravicevanje preprostosti beri podivjanosti. Zacele ste s pms nadaljevale z ppd, zdej je mom, na vse gobce reklamirate najnovejso iznajdbo nom, skratka ni da ni delate vse ds vam ni treba sprejeti odgovornosti za lastne neuspehe.

Tanajbol prkurjene so pa tiste, ki iz lastne neomejenosti biznis in karieto delajo, zacensi z komunajzarsko prstitutko, neskoncne vrste na vseh vogalih ponujajocih se psihoterapevtk, pa vse do
ene zgoraj omenjenih socialnih podjetnic.

Na drugi strani pa je tam kjer se bdp ustvarja velik deficit kadrov, ki so prav zenskam po naravi na kozo pisane. Zacensi od varjenja, cnc operative, tgm-ja, preko it-ja pa vse do meneđerstva, in se mnogo vmes.
Trdim, da za zenske se nikoli ni bilo toliko priloznosti za izgraditi si dobro samopodobo in spostovanja od moskih.

Zelo prikladno opravicevanje preprostosti beri podivjanosti. Zacele ste s pms nadaljevale z ppd, zdej je mom, na vse gobce reklamirate najnovejso iznajdbo nom, skratka ni da ni delate vse ds vam ni treba sprejeti odgovornosti za lastne neuspehe.

Tanajbol prkurjene so pa tiste, ki iz lastne neomejenosti biznis in karieto delajo, zacensi z komunajzarsko prstitutko, neskoncne vrste na vseh vogalih ponujajocih se psihoterapevtk, pa vse do
ene zgoraj omenjenih socialnih podjetnic.

Na drugi strani pa je tam kjer se bdp ustvarja velik deficit kadrov, ki so prav zenskam po naravi na kozo pisane. Zacensi od varjenja, cnc operative, tgm-ja, preko it-ja pa vse do meneđerstva, in se mnogo vmes.
Trdim, da za zenske se nikoli ni bilo toliko priloznosti za izgraditi si dobro samopodobo in spostovanja od moskih.
[/quote]

a ni tebe kot pravega moškega že tam pri 40+ začel križek bolet in nisi za nobeno moško delo več, samo še za lajanje in socialkanje?

a ni tebe kot pravega moškega že tam pri 40+ začel križek bolet in nisi za nobeno moško delo več, samo še za lajanje in socialkanje?
[/quote]

Kako je pa kaj s tvojim zdravstvenim in ekonomskei stanjem?

Zelo prikladno opravicevanje preprostosti beri podivjanosti. Zacele ste s pms nadaljevale z ppd, zdej je mom, na vse gobce reklamirate najnovejso iznajdbo nom, skratka ni da ni delate vse ds vam ni treba sprejeti odgovornosti za lastne neuspehe.

Tanajbol prkurjene so pa tiste, ki iz lastne neomejenosti biznis in karieto delajo, zacensi z komunajzarsko prstitutko, neskoncne vrste na vseh vogalih ponujajocih se psihoterapevtk, pa vse do
ene zgoraj omenjenih socialnih podjetnic.

Na drugi strani pa je tam kjer se bdp ustvarja velik deficit kadrov, ki so prav zenskam po naravi na kozo pisane. Zacensi od varjenja, cnc operative, tgm-ja, preko it-ja pa vse do meneđerstva, in se mnogo vmes.
Trdim, da za zenske se nikoli ni bilo toliko priloznosti za izgraditi si dobro samopodobo in spostovanja od moskih.
[/quote]

Mal si me zgubu zdej. Sem najprej razumela, da ti avtorici pripisujes MOM, zdej pa, da ona svojemu partnerju to pripisuje? Mislim, da bo tvoje pisanje bolj razumljivo, če pristopiš manj čustveno.

Ne omogoča nikomur lagodno situacije. Vsi se mu umikajo zaradi narcisiodnega odnosa do vseh po eni strani, po drugi pa mu nihče ni raven zaradi perfekcionizma. Očitno je bil zelo dober trening. Za naprej… Zame. Nisem konfliktna osebnost, zato je moja taktika modra.
[/quote]

Pol je v osnovi grob človek, preveč realen in niti malo romatičen…, sm, očitno že imaš taktiko izdelano, pa bi jst rekel tako iz moškega pogleda na situacijo…, ženska iz takega moškega medenega naredi glih v intimi. Po tej logiki, ki jo opisuješ te on vzame tud proti tvoji volji, ko se njemu zahoče, ne sicer dobesedno ampak te, no in v tej intimi lahko ti krotiš njegovo naturo, ne dovoli, da on diktira tempo, dost je že, da enkrat rečeš, nee tako grobo in brezčutno, samo za to bi rabila verjento tud nekaj glume ampak gre, če nisi konfliktna in eksplozivna oseba, je pa to težko, če ti je prišel vrh glave.
V glavnem vedno naj bi bile reakcije, skulirane, je treba predvideti njegove reakcije par korakov v naprej.. Oglej si posnetek tenisa Đokoviča in Federerja v Wimbldonu, Federer je ljubimec wimbldona in itak vsi navijajo za njega, Đokovič je znan, da se zna dostkrat čez publiko pritoževati. V tej partiji to nedeljo je bil mrtev hladen, nit z eno gesto ni nakazal, da ga moti, da kao kulturna gospodska publika navija kar malo neokusno za Federerja, saj, če bi samo enkrat to pokazal ga bi tribune ižvižgale in tako je speljal partijo do konca cilja, ki si ga je zadal z malo sreče, ki jo rabi vsak človek in upat na njo, saj sreča ljubi hrabre.

Kako je pa kaj s tvojim zdravstvenim in ekonomskei stanjem?
[/quote]

oboje skladno s tvojo najhujšo nočno moro:)

Pol je v osnovi grob človek, preveč realen in niti malo romatičen…, sm, očitno že imaš taktiko izdelano, pa bi jst rekel tako iz moškega pogleda na situacijo…, ženska iz takega moškega medenega naredi glih v intimi. Po tej logiki, ki jo opisuješ te on vzame tud proti tvoji volji, ko se njemu zahoče, ne sicer dobesedno ampak te, no in v tej intimi lahko ti krotiš njegovo naturo, ne dovoli, da on diktira tempo, dost je že, da enkrat rečeš, nee tako grobo in brezčutno, samo za to bi rabila verjento tud nekaj glume ampak gre, če nisi konfliktna in eksplozivna oseba, je pa to težko, če ti je prišel vrh glave.
V glavnem vedno naj bi bile reakcije, skulirane, je treba predvideti njegove reakcije par korakov v naprej.. Oglej si posnetek tenisa Đokoviča in Federerja v Wimbldonu, Federer je ljubimec wimbldona in itak vsi navijajo za njega, Đokovič je znan, da se zna dostkrat čez publiko pritoževati. V tej partiji to nedeljo je bil mrtev hladen, nit z eno gesto ni nakazal, da ga moti, da kao kulturna gospodska publika navija kar malo neokusno za Federerja, saj, če bi samo enkrat to pokazal ga bi tribune ižvižgale in tako je speljal partijo do konca cilja, ki si ga je zadal z malo sreče, ki jo rabi vsak človek in upat na njo, saj sreča ljubi hrabre.
[/quote]

Ne gre tako. Pri meni in z mano ne more manipulirati, to je njegov največji problem. Odnos ni tekma, kot moški mislite in si predstavljate.

Ne gre tako. Pri meni in z mano ne more manipulirati, to je njegov največji problem. Odnos ni tekma, kot moški mislite in si predstavljate.
[/quote]

Pol živita v razmerju v katerem ni več intime. Neki se seka zdej pri tebi, kako ne more manipulirat, če si že dolgo z njim v razmerju, recimo in te stvari očitno motijo na njemu, glede na prvi post, ki je napisan in, če si ti isti avtor, ga bi po kratkem postopku skenslala v momentu, ko ga več ne bi mogla prenašat.

Pol živita v razmerju v katerem ni več intime. Neki se seka zdej pri tebi, kako ne more manipulirat, če si že dolgo z njim v razmerju, recimo in te stvari očitno motijo na njemu, glede na prvi post, ki je napisan in, če si ti isti avtor, ga bi po kratkem postopku skenslala v momentu, ko ga več ne bi mogla prenašat.
[/quote]

ma si spregledal, da ima skoraj vilo…….

Mal si me zgubu zdej. Sem najprej razumela, da ti avtorici pripisujes MOM, zdej pa, da ona svojemu partnerju to pripisuje? Mislim, da bo tvoje pisanje bolj razumljivo, če pristopiš manj čustveno.
[/quote]

Nisem te zgubu, ker te nikoli imel nisem.

Pisem spoznano o druzbenih pojavih po do in prezivetem.

Sem pa iz tvojega zapisa razbral, da zmores doumeti vsaj razliko med tak je in tako jaz dozivljm njegove lastnosti.

Ko in ce ti rata se nauciti še razumevati custvene ljudi, bo se upanje za zenske. 😉

Pol živita v razmerju v katerem ni več intime. Neki se seka zdej pri tebi, kako ne more manipulirat, če si že dolgo z njim v razmerju, recimo in te stvari očitno motijo na njemu, glede na prvi post, ki je napisan in, če si ti isti avtor, ga bi po kratkem postopku skenslala v momentu, ko ga več ne bi mogla prenašat.
[/quote]

Saj ravno zato. Nikoli si nisem dovolila, da bi ne manipulirali, spremenil se pa tudi ni. Počasi je dosegel svoje, da sem se ohladila.

New Report

Close