Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Razmerje z 11 let starejšo žensko

Default avatar

123456789101112

Spoznal sem čudovito žensko v vseh pogledih, s katero sva se resnično noro ujela (razmišljanje, prosti čas, glasba, spolnost..). Najina razlika v letih je 11let (jaz 36, ona 47). Njej 47let sploh ne izgleda, saj s svojim videzom in inteligenco gladko prekaša prenekatero 30 letnico, tako da se njena leta na zunaj sploh ne opazijo.

Kaj menite o tolikšni razliki v letih? Kaj je za vas npr.še sprejemljivo?
Default avatar

razlika

ne izgleda????ti ni kapnilo,da je popravljena?ne more 50 letnica izgledati bolje kot 30 letnica
Default avatar

Linda6

Če se ujameta.. go for it! Tudi če ne bi trajalo, bo lepa izkušnja, krasni spomini. O videzu mi je brezveze soditi, saj ne gre toliko za to.. lepo je, da punca skrbi zase.. :)
Default avatar

oh no

123456789101112 je napisal/a:
Spoznal sem čudovito žensko v vseh pogledih, s katero sva se resnično noro ujela (razmišljanje, prosti čas, glasba, spolnost..). Najina razlika v letih je 11let (jaz 36, ona 47). Njej 47let sploh ne izgleda, saj s svojim videzom in inteligenco gladko prekaša prenekatero 30 letnico, tako da se njena leta na zunaj sploh ne opazijo.

Čakaj malo, kaj bomo mi v vezi ali bosta vidva? Zakaj je pomembno kaj je sprejemljivo nekim neznancem na forumu?
Default avatar

Finance

Če je močna u financah se jo drž. Čez 3leta boš mlajšo iskal, s staro boš pa do smrti v razmerju, ker boš mel mir doma.
Default avatar

Alotta Fagina

Če ti je vse tako cool zakaj sploh sprašuješ?
Default avatar

Smrekar

Sam nikoli ne bi bil s toliko starejšo, ne vidim pa problema, če kdo je. Zakaj pa ne..
Default avatar

ne kompliciraj

Dokler vama bo lepo, uživajta maksimalno!
Default avatar

1raglja

No sama bi se kot samska toliko in toliko letnica s takim mladcem zgolj kratkocasila, kaj resnega pa ne bi planirala. Ti pa kar, dobr da smo si razlicni.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

misst_

Glede na to, da sta oba odrasla, ja, seveda je sprejemljivo. Oziroma je to čist vajina stvar.
Default avatar

odobravam

Nič neobičajnega, se mi zdi OK. Kar uživajta.
Default avatar

Druga stran

Vsaka stara baba k je v razmerju z mlajšim, ti bo tuki pisala kako fajn je in mela bo prou. Zanjo je fajn. Ona dobi najboljše od deca, mlajšega ljubimca in hišnika. Da te obdrži bo nardila vse.

Ti povem iz druge strani. Mej za pofukat pol pa stran bejž. Čez 5let bo v meni in še fuka ne bo in tebe potegne dol, pr 40. se boš obnašu kot 60.letnik. Z življenjem si zakluču. Istočasno te pa drži za jajca, ker ti bo finančno udobno, nobene drame ne bo delala iz tvojega varanja, mel boš frej roke in mir doma. Ko se boš zatrapu v mlajšo, polno življenja, boš v dilemi ostat al it stran. Rečem ti, takoj pejt stran, da maš še kej od življenja. Vseen če te bojo finance zmatrale in bo manj mira, ker mlajša bo zahtevala več. Ne bit penzionist pr 45. ko maš še cel život pred sabo.
Najdi si svoj letnik ali mlajšo.
Default avatar

BTDT

Heh… v naslednjih 5 do 10 letih se bo posušila kot krompir v presuhi kleti. Dvomim, da ti bo po tem še tako pasala. Na tvojem mestu bi premislil o smotrnosti takega razmerja.
Default avatar

folk zmešani

Pa saj nima 70-letnice, halooooo?!?

To niso nobena leta, uživaj z njo, ljubi jo, starost je samo v glavi.
Default avatar

Ohje je

Sem v razmerju s 13 let mlajšim. Čudovito je. Mislim, da mu kolegi zavidajo. Sem na vrhuncu spolnosti on pa tudi.
Default avatar

millkkaa

Druga stran je napisal/a:
Vsaka stara baba k je v razmerju z mlajšim, ti bo tuki pisala kako fajn je in mela bo prou. Zanjo je fajn. Ona dobi najboljše od deca, mlajšega ljubimca in hišnika. Da te obdrži bo nardila vse.

Ti povem iz druge strani. Mej za pofukat pol pa stran bejž. Čez 5let bo v meni in še fuka ne bo in tebe potegne dol, pr 40. se boš obnašu kot 60.letnik. Z življenjem si zakluču. Istočasno te pa drži za jajca, ker ti bo finančno udobno, nobene drame ne bo delala iz tvojega varanja, mel boš frej roke in mir doma. Ko se boš zatrapu v mlajšo, polno življenja, boš v dilemi ostat al it stran. Rečem ti, takoj pejt stran, da maš še kej od življenja. Vseen če te bojo finance zmatrale in bo manj mira, ker mlajša bo zahtevala več. Ne bit penzionist pr 45. ko maš še cel život pred sabo.
Najdi si svoj letnik ali mlajšo.
Nasvet starca.
Default avatar

Takole bom rekla

Če bi šlo za 11 let mlajšo žensko, bi bilo pa vse v redu, kajne? Dvojna merila?

Če uživaš v njeni družbi, se ne obremenjuj. Trajalo bo, dokler bosta oba za to in bo obema lepo. Kakšnih dolgoročnih načrtov pa jaz na tvojem mestu ne bi delala (npr. otroci, poroka). Vsak dan jemlji sproti.
Default avatar

Goldfish

Odloči se sam, ne bomo se mi namesto tebe. In razmisli o ciljih v lajfu. Če želiš imeti otrok jih s to žensko pač ne boš imel, a ne. Glede s.eksa pa ne poslušaj zgornjih izjav, ker sem prepričana, da mlade frajle manj seksa.jo kot starejše oz. ni merilo, da se s starejšo še dolgo časa ne bi imel fajn. Navsezadnje pa ni vse v spolnosti, a ne.
Default avatar

Nikkica

BTDT je napisal/a:

Heh… v naslednjih 5 do 10 letih se bo posušila kot krompir v presuhi kleti. Dvomim, da ti bo po tem še tako pasala. Na tvojem mestu bi premislil o smotrnosti takega razmerja.
Poden komentar. Ponižujoč do skrajnosti. Kaj je ženska, samo zunanjost?

Pa sem te mela za okej in zrelega dedca. My bad.
Default avatar

matjazko

To spada na področje materinskega kompleksa. Iskati "mamo" v partnerki vsekakor ne more biti zdravo. ;)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.