Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Herbalife

Herbalife

Ok razumem da popijes kksen sejk al pa kej pa to , ampak k majo sekto in si ploskajo pa vriskajo … pa kaj je tega treba? A je kdo v tej sekti, zakaj se ti tok skegla v glavi , da hodis na prireditve in skaces ?

Grozn!

Vedno se najdejo naivneži.Tisti, ki “rabijo” kao “prijatelje”, ki se vidijo 2x , pa si že rečejo “O, živjo”….

sem bil enkrat na njihovi predstavitvi v hotelu Union

zgledal je k da so vsi zadeti
kr neki brez veze so se smejal

nova
Uredništvo priporoča

Pravljice za bedake.Ki mislijo, da bodo shujšali brez lastnega potrpljenja…Seveda so se oni drugi smejali…so že vedeli, da jih bodo nategnili pri denarju…

Ne kadim in me ne zanima kaj delajo kadilci…ne konzumiram HL me ne zanima kaj delajo Hljfovci…kje torej težava?

Dobro je vedeti, kaj je to, če ne se mimogrede znajdeš na njihovi predstavitvi.

Dobro je vedeti, kaj je to, če ne se mimogrede znajdeš na njihovi predstavitvi.
[/quote]ko bi vas motile kaj bolj nevarne snovii….
Zmešan folk

Začni pri vernikih vsako nedeljo pri maši. Ko boš te obdelal, se spravi na Herbalife.

herbiči vsaj po plehu ne tolčejo, pa od davkoplačevalskega keša ne prejemajo.

ko bi vas motile kaj bolj nevarne snovii….
Zmešan folk
[/quote]

Uuu, si ena od njih, da jih tako zagovarjaš? Kaj veš ti, kaj vse me moti. Na HB predstavitvah te pa hitro prepričajo, da vzameš njihov paket, ki ni poceni, če se prej ne pozanimaš. Seveda boš zdaj vzvišeno izjavila, da si naivneži zaslužijo, da jih prinašajo naokoli.

Oo groza , stole v luft mecejo !

Najbol bolana aka sekta ever .

Zato ker gre za piramido. Ves ta hype je umetnost gradnje samozavesti pri novih članih, da bi verjeli v sistem.

Si vis pacem, para bellum.

Pravljice za bedake.Ki mislijo, da bodo shujšali brez lastnega potrpljenja…Seveda so se oni drugi smejali…so že vedeli, da jih bodo nategnili pri denarju…
[/quote]

Pravi bedak je tisti, ki investira v njihovo ničvredno robo.

Si vis pacem, para bellum.

na koncu, če nočeš vzeti nobenega paketa, postanejo prav vsiljivi in nasilni

na koncu, če nočeš vzeti nobenega paketa, postanejo prav vsiljivi in nasilni
[/quote]

Jaz jim vedno rečem naj mi posodijo svoj denar, pa jim bom v zameno vrnil pol dobička.

Če je to tako super ideja, why not?

Si vis pacem, para bellum.

Uuu, si ena od njih, da jih tako zagovarjaš? Kaj veš ti, kaj vse me moti. Na HB predstavitvah te pa hitro prepričajo, da vzameš njihov paket, ki ni poceni, če se prej ne pozanimaš. Seveda boš zdaj vzvišeno izjavila, da si naivneži zaslužijo, da jih prinašajo naokoli.
[/quote]hahahahaaaa…mene v nobeno stvar noben ne prepriča. če sama nisem zato.
Ste labilni kot mali otroci.

na koncu, če nočeš vzeti nobenega paketa, postanejo prav vsiljivi in nasilni
[/quote]So te prepričali?

Sej to je na tvojem nivoju razumevanja, ti tud brez vezne fotke in videe lepiš po SČ! Tud njih ne štekaš? Bogec.

So te prepričali?
[/quote]

niso 🙂

https://si.oriflame.com/

Nismo več za Bežigradom!

LP, Saša

Začni pri vernikih vsako nedeljo pri maši. Ko boš te obdelal, se spravi na Herbalife.
[/quote]
Po moje bi bilo zate dobro, da bi vzel kako tableto.! Saj je vseeno kaksno, samo vzami jo cim prej!
Ti si pa car, ker se cel dan valjas doma po kavcu in visis na netu? Kaj te briga kaj delajo drugi!!!!

Avon je bol k oriflame 🤣🤣


Po moje bi bilo zate dobro, da bi vzel kako tableto.! Saj je vseeno kaksno, samo vzami jo cim prej!
Ti si pa car, ker se cel dan valjas doma po kavcu in visis na netu? Kaj te briga kaj delajo drugi!!!!
[/quote]

Si glih iz maše? Ni blo zadovoljivo? Niste ploskali in srečni odšli iz čudovite pridige?

Že lep čas poleti ne hodim na Hrvaško obalo, če pa že pa izven sezone za kak vikend.

Sam res vas pa res pere po glavi.. Tok ste zabiti ko kaj takega preberem.. Kaj je narobe z ljudmi ki so veseli
..a smeh je neumen? Zabit? Veselje da ljudje se družijo na prireditvah, lepo urejeni, noben ne pije alkohola.. A ko greš na žur pa se vsi pijani derejo pa smejejo.. To je pa dobr. Res dej poglejte še v ogledalo.. Zihr ste vsi nesrečni, nezdravi..

New Report

Close