Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož si dopisuje z bivšo

Mož si dopisuje z bivšo

Prosim dajte mi nasvet ali mnenje kaj si mislite o tem. Včeraj je bil mož na računalniku in je dobil poziv iz službe in je šel. Nakar sem se jaz usedla za računalnik in videla, da je pustil vse odprto na facebooku sporočila. Drugače nikoli ne štefnam po njegovih stvareh, ampak je bilo vse odprto in direkt sem videla sporočilo od ene ženske 

Moj mož: Pa kje si mala moja, ti si mene pozabila…Že dva tedna se mi nič ne oglasiš…da se nisi spet zaljubila in mene pozabila….?
In potem ona dogovarja: Saj veš kako pravijo daleč od postelje daleč od srca.
Pol pa moj mož: Kdaj lahko pridem do tvoje postelje… Samo reci in pridem
Ona: Kaj ti bi se vozil 200 kilometrov v drugo državo za en sex? 
Moj mož: Dobro veš, da ne gre sam za seks…. Zakaj me spet zajebavaš…
Ona: Zakaj pa gre? Po moje bi si ti rad malo ego napollnil in jajca spraznil he he
Moj mož: Ma nehi… a res misliš, da bi ti toliko časa pisu zarad enga sexa…? 
Ona: Mah ne vem kaj naj si mislim, sam si pa res vztrajen, da me 10 let že pecaš 
Moj mož: Ne pecam te, sam rad bi te vidu, kaj je s tem narobe….

In pol ona ni nič odgovorila. Mene je pa firbec matral in sem odprla vsa sporočila in cel kup jih je, dopisujeta si že, odkar se je on prijavil na facebook. In skoz on njej piše kje si mala moja, kda je to bom vidu, itd. In iz teh sporočil sem dojela, da sta bila skupaj in da se tud po sms pišeta, ker je mož njej pisal recimo zakaj mi ne odgovarjaš na sms in podobno in potem ona njemu, da je imela obisk pa da bi njuno smsanje trajalo celo noč kot ponavadi in zato ni hotla itd

Sploh ne vem kaj naj si mislim, to me ful razjeda, njega ne bom nič vprašala, ker bo znorel, če bo zvedel, da sem mu brala sporočila. Ampak kakor sem razumela iz sporočil me ne vara, ampak me vsen matra, zakaj piše z bivšo.

Aja pa najhujše sporočilo pa, ko ji je napisal, da je bil čez vikend pri starših in kako je tam lepo (to je na vasi) in zakaj ona nikoli več ne pride, in da je obujal spomine ko sta se spoznala, ko sta bila še mulca, in potem ga ona vpraša, če se misli, preselit nazaj tja, ker tako pogosto hodi, pa on dogovori: ko bom v penziji bom s tabo tam živel….
To me je ful pretreslo, zakaj z njo ne pa z mano??
In še par takih je bilo, ampak se ne spomnim zdaj vsega

Aja pa še to, ona njega sprašuje, kako se ji upa pisat sms, ko je pri starših, kaj pa žena in otroci. In potem on: ma pustva zdaj njih dej mi raje povej, kdaj boš prišla sem, da te vidim….

Pustva zdaj njih???? Svojo družino, to me je pa res prizadelo

Kaj si mislite o vsem tem?

Ja kresnu bi jo rad. Ko se bosta prvic vidla, se bosta posexala.

Ne bo ti ratalo. Čisto isto zgodbo si že pisala sem.

hahahaha……..A so že dopusti pa to?

In kaksen nasvet bi rada? Lepo mu kufrcke spakiri in jih postav pred vrata. Ce pa si brez dnarja in ga rabis ob sebi, pa se delaj neumno kot da ni nic. Saj, kar ne ves, ne boli…
Ta njegova bivsa je zgleda bl pametna kot on. Kje si tacga butla najdla? A je ona njega skenslala al on njo?

Da rabiš še malo vaje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V tvoji zgodbi si kiksnila to, ko si napisala, da te prevaral ni. Napača. Vse to kar pocne je konkretno varanje.
Vsaj To popravi v zgodbici.

Jaz si mislim samo to: drugič ne brskaj po njegovih stvareh. Samo dopisovanje še nikomur ni naredilo nobene škode.

In kako ti mi lahko pomagamo??


Mogoče je sam skopirala. Je drgac to lansko al se starejse?

Joj to je pa nekaj podobnega kot moj bivši. Oba imava familijo, ampak on kar pisari.
Res vztrajen. Jaz včasih odpišem, včasih ne. ne vem kaj mu dogaja.


Mogoče je sam skopirala. Je drgac to lansko al se starejse?
[/quote]

Misli, da lani enkrat.

Jaz si mislim samo to: drugič ne brskaj po njegovih stvareh. Samo dopisovanje še nikomur ni naredilo nobene škode.
[/quote]

S tem se ne rabiš hvalit. Pejt za štedilnik. Je jasn zakaj tvoj po službenih poteh hod.

S tem se ne rabiš hvalit. Pejt za štedilnik. Je jasn zakaj tvoj po službenih poteh hod.
[/quote]

S čim se hvalim???????? Za štedilnikom sem pravkar bila, pa obiskom nesla kofe.
Še kaj? Aja, ko mačka ni doma, miške plešejo! 😋

Moj nasvet je, da se v zgodbicah ne ponavljaj. Nekateri imamo spomin, ves.

Tak nepismen iztrebek si vzela za moža medtem ko sem jaz samski ze od 2014 :))) Babe ogavne 🙁

Kaj si pa glupa baba, kaj ti naj rečem

Vsi si dopisujemo z bivšimi. Zato so telefoni zaklenjeni.

New Report

Close