Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Kratki lasje da ne?

Default avatar

Yonny

Imam paž blond, zelo tanki in scufani lasje.
Stara sem skoraj 40, sportne postave, vitka. V faco normalna, nic prelepa ne presmotana. Odločam se, da se postrižem podobno fletno kot na gobico... ali naj imam raje paž? Da ne bom kot mama:( ker velikokrat slišim da so kratkolaske kot mame, sploh starejše...vaše mnenje? Zdej imam res šumo na glavi...
Default avatar

monmonči

Yonny je napisal/a:
Stara sem skoraj 40, sportne postave, vitka. V faco normalna, nic prelepa ne presmotana. Odločam se, da se postrižem podobno fletno kot na gobico... ali naj imam raje paž? Da ne bom kot mama:( ker velikokrat slišim da so kratkolaske kot mame, sploh starejše...vaše mnenje? Zdej imam res šumo na glavi...
Nihče ti ne more tu svetovat, ker ne vemo, kakšen imaš obraz. Vsakemu obrazu se poda različna frizura. Najbolje, da povprašaš kakšnega frizerja/frizerko, al pa nekoga, ki te v živo pozna.
Default avatar

še ena taka

Se na istem. Imam sicer lepe in močne lase, ampak ne ljubi se mi več barvat ker sivim.

Meni gobice niso všeč. Razmišlaj v smer tipa "ježka".
Default avatar

monmonči

Moram mal povprašat, kje je tist program, ko si dal svojo sliko na računalnik, zraven so bile pa lasulje. Pol si jih pa metal gor, dol, gor, dol,......:) dokler nisi našel prave 😂
Default avatar

Poletna3

še ena taka je napisal/a:
Se na istem. Imam sicer lepe in močne lase, ampak ne ljubi se mi več barvat ker sivim.

Nikoli ne bom razumela, da ženska postane tako lena, da se ji ne ljubi več urejati las. Pa kakšen ježek, lepo prosim. To je za fantke in možače. Gobica tudi ni najboljša možna izbira ampak definitivno boljša kot ježek in če imaš lep obraz zna priti celo lepo. Ampak ježek? Ne morem no 😄 Zakaj bi se ena ženska ostrigla na ježka?? 😊

Še primer lepe gobice. Sem tudi že v živo videla kako, ki ji paše. Ampak je bila res cela ženska za dol past. Ne pa neka navlečena, ki ima tako frizuro zato, ker se ji ne da ukvarjati z njo.
Slika

Za ježka, pa sploh ne najdem lepega primera. Mogoče zato, ker sploh ne obstaja.
"Ah, kindness. What a simple way to tell another struggling soul that there is love to be found in the world"
Default avatar

še ena taka

Poletna3 je napisal/a:

Nikoli ne bom razumela, da ženska postane tako lena, da se ji ne ljubi več urejati las. Pa kakšen ježek, lepo prosim. To je za fantke in možače. Gobica tudi ni najboljša možna izbira ampak definitivno boljša kot ježek in če imaš lep obraz zna priti celo lepo. Ampak ježek? Ne morem no 😄 Zakaj bi se ena ženska ostrigla na ježka?? 😊

Še primer lepe gobice. Sem tudi že v živo videla kako, ki ji paše. Ampak je bila res cela ženska za dol past. Ne pa neka navlečena, ki ima tako frizuro zato, ker se ji ne da ukvarjati z njo.
Slika

Lej, ko se boš morala barvati vsakih 14 dni, zaradi sivih las se pa spet oglasi uredu?
Se mi pa res ne ljubi več.
Gobice meni pač niso všeč, ljudje imamo različne okuse. Lahko razumeš vsaj to mogoče? Tale fotka ki so jo prilimala je pa točno to: s frizuro se mi ne ljubi ukvarjat!

Meni je všeč stil Annie Lenox.
Default avatar

Poletna3

Poletna3 je napisal/a:

Slika

Lej, ko se boš morala barvati vsakih 14 dni, zaradi sivih las se pa spet oglasi uredu?
Gobice meni pač niso všeč, ljudje imamo različne okuse. Lahko razumeš vsaj to mogoče? Tale fotka ki so jo prilimala je pa točno to: s frizuro se mi ne ljubi ukvarjat!

Razumem, šefica! Bom se barvala na 14 dni, če je treba. Meni ni muka porabiti več časa, da se uredim. Obstajajo tudi druge rešitve, da podaljšaš čas od barvanja do barvanja. Spreji za narastek, barvne pene, ki vzamejo ravno minutko. Ampak, če se ti tudi to ne da, potem pa je res boljše, da delaš nič. Si pač ježek 😊

Pa še en predlog za avtorico, če res razmišlja.
Slika
"Ah, kindness. What a simple way to tell another struggling soul that there is love to be found in the world"
Default avatar

Brina5

Punce kr postrizte se na kratko..pasal vama bo..
Ker starejsa ko si...pocas morjo lasje it...
Tudi moji😒
Default avatar

Liljanapadic

To pa se strinjam. Dolgi lasje in stara baba fuj fuj.
Sploh kaksna ko je iz solarija dolge blond lase dolgi nohti in nagubana.
Grozni
O
Default avatar

ni slabšega

Ni slabšega, kot da ima stara ženska dolge lase. Jo postarajo minimalno za 10 let. No, ti si še mlada, lahko si privoščiš marsikaj. Malo poglej svoj obraz in primerjaj različne frizure. Kaj najbolj paše.Najbolj važno je v čem se ti dobro počutiš.
Default avatar

kratki-lasje

Moje mnenje je, da kratki lasje resnično pašejo redkim. Da res izgleda lepo. Moraš imeti res lep obraz. Raje krajši paž.
Default avatar

Kje je fora

Poletna3 je napisal/a:

Slika

In če imaš kratke je kaj? Ne sivijo? Ali se mogoče ne vidi, da so sive? Kar neki.
Default avatar

jaz povem

Poletna3 je napisal/a:

Slika

Jaz isto, sem se odločila in pobarvala na sivo, top barva taka srebrna. Spodaj je sedaj narastek malo sivi malo temni, še vedno je super in upam, da se pobarval le 3x na leto na sivo.
Default avatar

slovenska diva

Helena Blagne ima dolge lase. Stara je 55 let. Meni se zdi, da ji pašejo.
Edino, če jo pred slikanjem ne sfrizirajo v nulo, da ji potem lasje tako lepo stojijo.
Default avatar

naravna lepotica

slovenska diva je napisal/a:
Helena Blagne ima dolge lase. Stara je 55 let. Meni se zdi, da ji pašejo.
Edino, če jo pred slikanjem ne sfrizirajo v nulo, da ji potem lasje tako lepo stojijo.
kje pa, ona se zbudi vsa naravna in jo fotograf, kar v postelji poslika
Default avatar

Ena južna

Yonny je napisal/a:
Ah kje kot mama ;) prej opažam da te kratka frizura pomlajša. Je pa odvisn od obraza kakšno kratko frizurco imet. So pa men full luštne kratke frizurce tko mal skuštrane, da ni vssk las na svojem mestu :)
Npr kaj tazga je men TOP kratka frizurca za ženske:

FB_IMG_1562909193020.jpg
(16 KiB)

FB_IMG_1496821550811.jpg
(12.32 KiB)

Default avatar

super lepotice in reala

http://novice.najdi.si/predogled/novica ... -180-ljudi

seveda sedaj limate same mlade super lepotice, ki jim kratki lasje pašejo. Reala sta pa tisti dve babi zadaj za kučanom.
Kratki lasje pašejo res samo izredno lepim obrazom.
rešitev za scufane lase so lahko lasni dodatki, da bo frizura videti bolje al pa da se pobriješ in daš gor lasuljo.
Default avatar

neee

Ženska s kratkimi lasmi?
Ne hvala!
Default avatar

MsOlivija

Yonny je napisal/a:
Scufani lasje niso lepi pri nobeni frizuri, vseeno ali so kratki ali so dolgi lasje. Poškodovane lase odstrižeš, s frizerko najdita frizuro, ki ti bo najbolj pristajala. Saj veš, da lasje stalno rastejo, torej najkasneje v 2 mesecih se bo kratka frizura že spremenila. Lahko ti bo pa tako všeč, da boš ostala na tej frizuri;)
Mnenje ostalih pa res ni važno, ker je pomembno kaj je tebi všeč:)
Default avatar

urejenost

neee je napisal/a:
Ženska s kratkimi lasmi?
Ne hvala!
Ženska s kratkimi lasmi ali pa moški z dolgimi lasmi....oboje obupno!

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek