Sex v mestu

Kje najti žensko za daljšo intimno zvezo?

Default avatar

skrivnosti

Kje najti prijetno žensko, ki bi bila za daljšo intimno zvezo?

Sem poročen, v prvi polovici 40-ih let, v zakonu že dlje časa ni idile. Ker sem poročen, bi si žele diskretnosti.

Nisem zahteven, želim si le spoznati prijetno žensko, ki bi prav tako želela intimno zvezo, ki bi nama polepšala skupne trenutke.

Pa prosim brez nesramnih komentarjev.
Default avatar

censoredlion

Najlažje v družbi. Takole po raznih forumih in portalih so Slovenke kar zadržane do tega. Če pa že imaš srečo bo našla kakšen izgovor. Prav tako je verjetno z moško stranjo, da ne bodo ženske jezne. Nastane pa lahko problem, ko se ena stran čustveno naveže in potem pride doma do kreganja, posledično ločitve.
Želim ti veliko sreče pri iskanju takšne punce/ženske.
Default avatar

moje mnenje

Po moje se pa tukaj najde kakšna, ki bi na tak način rada spoznala moškega. Tukaj so verjetno vsi malo sramežljivi, če pa pride do srečanja, pa se verjetno obe strani opogumita....
Default avatar

forumistke

Tukaj gor je veliko takih, vsaj glede na količino vpisanih oglasov in komentarjev....
Default avatar

moška svinja

Tako, kot si spoznal svojo babo.
Default avatar

forumistke

Na forumu se jih veliko pojavlja, vprašanje pa je, ali so to res različne osebe ali le ista oseba pod različnimi vzdevki....

Je pa sigurno forum verjetno najboljši način za vzpostavitev prvega stika.
Default avatar

LooooL

skrivnosti je napisal/a:
Ja vsaka komaj čaka, da si nakoplje poročenega moškega, ne? Tudi, če gre le za popestritev uric, bo večina raje imela samskega.
Default avatar

skrivnosti

Pozdravljene še enkrat,

verjamem, da ste na dopustih, morda pa kakšna le zaide na to stran. Torej, če te mika nekaj prepovedanega, če razmišljaš o diskretnem in sproščenem druženju s prijetnim moškim v 40 letih, mi piši.
Default avatar

Ena ki bi

Meni si zbudil zanimanje... Pusti mail pa ti pišem :)
Default avatar

skrivnosti

Ena ki bi je napisal/a:
Če si resna, piši na

[email protected]
Default avatar

kaj pa je

jjkk je napisal/a:
narobe??
Default avatar

skrivnosti

Še vedno iščem in si želim spoznati prijetno žensko, ki bi bila za daljšo intimno zvezo.

Sem poročen, v prvi polovici 40-ih let, v zakonu že dlje časa ni idile. Ker sem poročen, bi si želel diskretnosti.

Nisem zahteven, želim si le spoznati prijetno žensko, ki bi prav tako želela intimno zvezo, ki bi nama polepšala skupne trenutke.

Piši mi na mail

[email protected]
Default avatar

Lea39

skrivnosti je napisal/a:
Če bi bil samski, bi bil raje s samsko v “intimnih uricah” ali s poročeno?

Na tržišču spoznavanja žensk za popestritev “intimnih uric”, si sekundarna roba, sploh za neodvisne samske (torej take, mlade, brez prtljage, ki jih ne zanima čustveno navezovanje in gnezdenje).
Tiste samske, mlade brez prtljage (otroci), ki pa pikirajo na poročene, niso dovolj samozavestne da bi bile dovolj samostojene, ali da bi pikirale na samske moške, pa jim definitivno ne bo cilj “intimna veza”, ampak “nekaj več” (družina, otroci itd.
In taka se ti bo čez čas obesila, z vsemi čustvenimi izpadi vred, in boš kmalu imel na grbi še eno osebo, ki ti zna zelo fajn zakomplicirat in zagrenit življenje.

Zato je največja neumnost poročenega, da išče samsko.

S poročenimi je pa tako; intimne urice bodo maksimalno omejene na njen in tvoj urnik, na urnik njenega moža in otrok, in tvoje žene in otrok..

Ok, če ti je cil pet minutno praznjenje, ti bo morda še uspelo...

Ma da se vam da tako živet!

Bedno..od odnosov, seksa, da kakšne intimnosti (ali sploh veš kaj to pomeni?) sploh ne omenjam!
Default avatar

skrivnosti

Lea39 je napisal/a:
Zelo dobro vem, kaj pomeni intimnost. In ti, ki si tako pametna in proti temu....če bi bila v takem položaju, kot sem sam, bi čakala in čakala na boljše čase ali bi si tudi sama poiskala popestritev?

Nikjer nisem napisal, da iščem samsko žensko.
Default avatar

Lea39

skrivnosti je napisal/a:
Ne ne bi, ker se mi zdi strahopetno živet tako, da ves čas naokrog hinaviš, živiš zlagano.
Da odrasel človek nima dovolj jajc prevzet odgovornost za svoja dejanja.

Koji k. maš za čakat?!
Dobro vilo, da ti skida neprijetne stvari, ki sta jih sama z ženo ustvarila?
Zakaj bi to reševal nekdo drug?

V zlaganem ni nobene svobode, ampak ravno nasprotno, ujet si, vedno bolj osiromašen, beden, majhen.

Z drugimi besedami, poročen si in imaš kot mnogi drugi vezo, odnos, ki ni fajn.
A s poroko si se tej ženski zaobljubil v dobrem in slabem. In ona tebi.
Torej bodi moški in zberi pogum in razreši najprej shit doma, ki sta si ga OBA ustvarila.

Torej najprej skidad gnoj pred lastnim pragom in ne delat dodatno novega.

Potem, ko to rešita, kakorkoli že, delaj nove korake..
Default avatar

pametna zelo

Lea39 je napisal/a:
Ti pa si pametna, kot da veš, kako je pri njih doma?

Je pri tebi doma vse urejeno kot mora biti, imaš pospravljeno pred svojim pragom???
Default avatar

Lea39

pametna zelo je napisal/a:
1. Ne vem kako je pri njih doma, a zagotovo ni rožnato in fajn.
Drugeače avtor ne bi pisal.
In tam kjer ni fajn rešuješ, da bo fajn ali vsaj bolje.
In ne tako, da bežiš stran od problema in ustvarjaš dodatne, ampak se soočiš s sranjem.
Ja je zajebano, težko, grozno.
A le tako lahko dejansko nekaj narediš in urediš, ustvariš na bolje.

2. Imam.
Default avatar

Lea39

Življenje vsakega človeka je sestavljeno iz petih osnovnih prvin: fizične, čustvene, miselne, socialne in duhovne. Vsi ti elementi, ki tvorijo naše življenje, so narejeni tako, da skupaj delujejo v harmoniji. A ko ljudje iščemo to harmonijo v intimnosti, si jo želimo najti že danes ali celo včeraj in tu nastane problem: hrepenimo po »takojšnjem« zadoščenju in ko naša potreba po intimnosti ni potešena, iščemo »takojšnjo« rešitev. Toda kje to rešitev iščemo? V fizičnem, čustvenem, miselnem, socialnem ali duhovnem delu življenja? V fizičnem. To pa zato, ker je lažje biti z nekom intimen na fizičnem področju, kot pa na kateremkoli drugem. Vsi vemo, da se lahko z nekom fizično zbližamo že v roku ene ure ali celo v nekaj minutah – vse je odvisno od potrebe. A kaj kmalu spoznamo, da je spolnost le začasna rešitev za našo notranjo praznino in da obstaja v nas veliko globlja potreba po intimnosti, ki jo moramo zapolniti na drugačen način.
Default avatar

Lea39

skrivnosti je napisal/a:
Kaj je intimnost?

Dandanes se beseda intimnost čedalje več uporablja v zvezi s spolnostjo. Toda intimnost je mnogo več kot le to. Intimnost povezuje v harmonijo vsa področja našega življenja. Tu nimam v mislih le fizičnega področja, temveč tudi socialno, čustveno, miselno in duhovno. V resnici je intimnost popolna delitev življenja in prepričan sem, da je vsak izmed nas že kdaj občutil željo po bližini in enosti; vsakdo kdaj hrepeni po tem, da bi lahko z nekom delil svoje življenje.

Marshall Hodge je v svoji knjigi Vaš strah pred ljubeznijo zapisal: »Vsi hrepenimo po izražanju ljubezni, bližine in nežnosti. Toda ko ta ključni trenutek končno nastopi, se prepogosto umaknemo. Bojimo se bližine. Bojimo se ljubezni.« Nekaj strani kasneje zapiše tudi: »Bolj ko se nekomu približamo, bolj se povečuje možnost, da bomo nekega dne občutili bolečino.« Ravno ta strah pred bolečino nam zelo pogosto preprečuje, da bi v življenju našli pravo intimnost.