Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako moški gledate na debele ženske?

Kako moški gledate na debele ženske?

Pozdravljeni,
mene pa zanima, kako moški gledate na debele ženske? Sama sem predebela, dvakrat sem že veliko shujšala (obakrat okoli 30kg) , vendar teh kilogramov potem nisem mogla obdržati (zaradi zdravstvenih razlogov sem morala začeti jesti ‘normalno’ in sem v nekaj mesecih pristala na prvotni teži). Tako da me prosim ne obsojajte zaradi tega.
Sicer se v moški družbi dobro znajdem, vendar dvomim, da bi bil kdo od teh moških pripravljen biti s takšno žensko. Drugače sem dokaj prijazna in se trudim osrečevati druge ljudi, vendar za zvezo to pač ni dovolj.
No, če pa že kdo pogleda za mano, je 30 let starejši… 🙁
Imate morda kakšen nasvet? Predvsem me zanimajo moški pogledi… Kaj je vaša prva misel, ko na ulici zagledate debelo žensko?

Debele me ne privlacijo niti najmanj. Nekaj kilogramov “viska” se ni tak problem, tiste zelo debele pa so mi odvratne, ce sem povsem iskren.

Ne vem, nimam kakšne izrazite prve misli.

Na celotno vprašane pa – nanje gledam prijateljsko in čisto prijazno, vedno pa “neseksualno”.


V čem je smisel spraševanja za mnenja, če sama s sabo nisi zadovoljna?

Sem že malo starejši in iz generacije, ko je bilo malo ljudi predebelih, vsi smo bil tam tam kaka kila več ali manj.
Vem, da so bile v naših časih bolj popularne take z oblinami, deske so bile bolj v rangu nezenimivih oz. “za silo”.
Tako da ja obline, ne pa špeh, ali pa bognedaj, kosti prevlečene s kožo, namesto jošk pa dva mozolja.

Večini moškim debele niso všeč(vsaj ekstremno debele ne) enako seveda velja tudi obratno, debeli moški niso všeč večini žensk, pač debelo ni privlačno pa se lahko na glavo postavimo.


Sploh jih ne opazijo. Kot da bi bile prozorna, razčlovečena oseba.


Sploh jih ne opazijo. Kot da bi bile prozorna, razčlovečena oseba.
[/quote]

Podpis!

Zaradi zdravstvenih razlogov si pričela jesti normalno in ker si normalno jedla si se zredila?😂😂😂 če si debela potem poješ več kot porabiš. Nehaj se basat in začni športat! Veliko uspeha😘

Zastonj debela nisi. Prazen žakelj ne stoji pokonci. V aušvicu nihče ni bil debel. Pa veš zakaj? Je pa žalostno, da se ze pri teh letih ubadas s prekomerno težo in to nemejebat 30 kil!!!

Debele? Ne, hvala.

V aušvicu tudi niso imeli problemov s ščitnico. Zanjo skoraj vedeli niso. Danes pa ima povečano in vneto ščitnico kar tretjina žensk. Večina tega niti ne ve. Ena od posledic je tudi debelost. Tudi ti je eden izmed vzrokov za epidemijo debelosti. Zato nehajte z lajno o aušvicu ker časi so se spremenili

V bistvu jih ne gledam kaj dosti, ker mi niso zanimive niti za gledat, kaj šele za kaj več.


Delat se spravite, banda lenuharska.
Ne pa samo jamrat, žret in se pomilovat.

to mi je ogabno, pravtako opgabne so mi koščene

Men so debele top privlačne. Pa ne ker bi bil obupan al kaj (čeprav top lepotica z mano ne bi bila) ampak ker me to enostavno privlači. Mora biti pa urejena pa vsaj mal lepa. Sam ne se preveč veselit. Sem blizu 40 in že skor čist plešast. Ne ravno jackpot za večino žensk. Čeprav začuda, bi tu pa tam še vseeno bila katera z mano…


Prekomerno zretje bo vedno nosilo posledico debelost. Ti se pa tolaži kokr ces. Jebala te scitnica. Bajse imate vedno kak izgovor.

Ne drago bitjece, vi nehajte z lajno o ščitnici, ker je bolnikov, ki jim teža nagaja zaradi ščitnice, v resnici izjemno malo, debelih ljudi pa ogromno. Pa pravljice o težkih kosteh in genih so tudi popularne. Težje kosti seveda obstajajo, a dodajo nekaj dekagramov, ne pa 30 kil. Nobeni geni te ne napihnejo, če ne poješ več, kot porabiš. Tudi to je že zdavnaj dokazano dejstvo. Podedujejo se napačni vzorci prehranjevanja, ne pa špeh. In zato tista s taborišči kar lepo drži. Zanimivo, da so tam odpovedale vse ščitnice, vse težke kosti in vsi geni.

Evo jaz sem imela 35 kil preveč. Hujšaj punca, vztrajaj! Vse se da, tudi s problemi s ščitnico. Sama sem imela neodkrito nezdravljeno hipotirozo ziher enih 5 let.
Sklepam po počutju in simptomih. Ko so mi odkrili bolezen in me začeli zdraviti, pa je tudi presnova postala normalna.

Prej sem stradala in na mesec, izgubila samo po 1,5 kg. To mi je vzelo vso voljo. Ko so mi začeli zdraviti hipotirozo s tabletami, pa so ob zdravi hrani kg kar leteli iz mene.

Punca zahtevaj preiskave krvi in zdravljenje ščitnice in to takoj. Samo enkrat si mlada, samo eno zdravje in eno življenje imaš. Naredi to zase in začni hujšat. Boš videla, da se ti bo življenje obrnilo za 180 stopinj!

Js jih niti ne opazim ker nikoli ne obsojam drugih ljudi… Pac nism tko k eni k vsako malenkost vidijo… Drgac pa debele zenske so men ful sexy, majo tok dobro mehko ritko za lizat mmm…mogoce se zmeniva.:)

Jih sploh ne gledam, če mi ni treba.

Za začetek boš veliko naredila, če boš sokove in alko zamenjala za vodo. Razne sladkarije in smokiji pa postanejo zgodovina.

Druga stvar je da se dnevno vsaj malo postiš in se ne naješ do obisti. Seveda moraš jest ampak zmanjšaj porcije.

Eventuelno bi se napredek moral poznat po parih mesecih. Hitro hujšanje ne deluje. Tudi jaz lahko v 5 dneh izgubim 5 kil vode potem se pa ustavi. Ne smeš se stradat. Postopno zmanjšaj vnos kalorij na nekje cca 2000kcal. Kakšno gibanje tudi ne škodi.

Bilanca kalorij mora biti negativna, da boš izgubila na teži, kar pomeni da moraš porabiti več, kot vnašaš. Ampak ne smeš se stradati, ker se presnova prilagodi in ne deluje več normalno.

Si vis pacem, para bellum.

V bistvu če si zdrava, nimaš izgovorov.

Si vis pacem, para bellum.

AHAHAHAHAHAHAHA!!!

Tale je iz svoje debelosti naredila “biznis”

https://www.instagram.com/p/BoAM5nLhEYD/

Tudi jaz sem bolj debela, fanta pa imam suhega:)

New Report

Close