Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dokumentarec Dominion – koliko minut gledanja zdržite?

Dokumentarec Dominion – koliko minut gledanja zdržite?

Koliko minut gledanja zdržite?

https://youtu.be/LQRAfJyEsko

Grozljivo 🙁

Priznam, niti minute. Že tako redko uživam meso, pa še tega kupujem le od domačih kmetov, ki humano ubijajo živali.

Res globok poklon vegetarijancem/veganom. So edini pravi ljubitelji živali.

Videla samo začetek. Če bi nadaljevala, bi se me preveč dotaknilo. Vsakič, ko pojem kaj mesa, upam, da ta žival ni živela v slabih razmerah in je bila vsaj za silo humano ubita.

kul propaganda… a zdaj bi mogal jokat kot vegete in nehat jesti meso? ali kaj je namen teh dokumentarcev? za enkrat me samo delajo lačnega….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

No, je kaj neresničnega v njih? Ja, na psihote noben ne cilja s tem, to se ve, da ne deluje.

No, je kaj neresničnega v njih? Ja, na psihote noben ne cilja s tem, to se ve, da ne deluje.
[/quote]

saj pravim, ko bodo to neodvisne produkcije bom mogoče verjel kanček, dokler so pa v oxadjo zgolj in samo manipulativne vegi in živalskoaktivistične organizacije s peto na čelu, jim pa nasedajo/nasedate najbolj labilni umi z lahko manipulacijo sive mase…. ostali, ki se nam težje sugerira, nas je skoraj nemogoče manipulirat smo pa pač psihopati… jebi ga.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

mhm “neodvisna produkcija” bo, ki se bo skladala z gunčijevo resnico, da živali same z veseljem skačejo v flajšmašino ali da zrezek zrase na drevesu, do takrat bo pa vse zlobna propaganda.

Enako… sploh nočem niti začeti gledat, ker mi je jasno kaj sledi.
Tudi jaz spoštujem vegetarjance in vegane, sama skoraj več ne jem mesa, ga pa pripravljam za sina najstnika..
Nekako verjamem, da bo v razvitem svetu vse več vegetarjancev in da bo z ozaveščenostjo vse manj ljudi jedlo meso. Tudi sužnjelastništvo se je v davnih časih nekaterim zdelo normalno in sprejemljivo.

… so humane ustanove, potem ko pogledas tole.

Vsa cast tistim, ki ste pogledali do konca. Sem ljubitelj horrorjev, ampak pri tem nisem zdrzal, ker je resnicno.

saj pravim, ko bodo to neodvisne produkcije bom mogoče verjel kanček, dokler so pa v oxadjo zgolj in samo manipulativne vegi in živalskoaktivistične organizacije s peto na čelu, jim pa nasedajo/nasedate najbolj labilni umi z lahko manipulacijo sive mase…. ostali, ki se nam težje sugerira, nas je skoraj nemogoče manipulirat smo pa pač psihopati… jebi ga.
[/quote]

Za psihiče kot si ti Gunnar je vse normalno, saj zate bi bilo tudi suženjstvo normalno in bi ti z veseljem bil sužnjelastnik, če bi le imel to možnost. Vse vam je normalno in samo neka propaganda. Zato pa skozi leta prihajajo zakoni, da se ustavi psihiče kot si ti Gunnar.

jaz, kot “psihopat” na kar sem ponosen ne rabim nekih organizacij, manipulatorjev, črede, da bi mi obračala um in glavo tja kamor oni hočejo…. imam kot “psihopat” sposobnost samoupravljanja z mislimi čustvi, razmišljanji za katere nepsihopati vedno rabite čredo, tudi za skupinsko padanje v nezavest vekanje na tujo komando in vse ostalo kar pritiče… in ja, vem da zrezki ne rastejo na drevesih, vem kako se do njih pride, jih znam delat tudi sam, zato pa pravim da, ko bo neodvisna produkcija, bom zadevo pozdravil, mogoče kanček razmislil o tem, dokler pa vidim kdo vse je za takimi dokumentarci, in ko je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pohval samo in zgolj s strani raznih vegi in živaloljubskih hipkoritnih organizacij in skoraj nič neodvisnih pohval in kritik, mi je jasno kam pes taco moli, tako kot s plačano ali opranomožgansko prostovoljno človeško igralsko zasedbo…
zato pač nikoli in nikdar ne verjamem in ne bom verjel plačanim enostranskim manipulatorskim propagandam.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

jaz, kot “psihopat” na kar sem ponosen ne rabim nekih organizacij, manipulatorjev, črede, da bi mi obračala um in glavo tja kamor oni hočejo…. imam kot “psihopat” sposobnost samoupravljanja z mislimi čustvi, razmišljanji za katere nepsihopati vedno rabite čredo, tudi za skupinsko padanje v nezavest vekanje na tujo komando in vse ostalo kar pritiče… in ja, vem da zrezki ne rastejo na drevesih, vem kako se do njih pride, jih znam delat tudi sam, zato pa pravim da, ko bo neodvisna produkcija, bom zadevo pozdravil, mogoče kanček razmislil o tem, dokler pa vidim kdo vse je za takimi dokumentarci, in ko je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pohval samo in zgolj s strani raznih vegi in živaloljubskih hipkoritnih organizacij in skoraj nič neodvisnih pohval in kritik, mi je jasno kam pes taco moli, tako kot s plačano ali opranomožgansko prostovoljno človeško igralsko zasedbo…
zato pač nikoli in nikdar ne verjamem in ne bom verjel plačanim enostranskim manipulatorskim propagandam.
[/quote]

Ko bo žival pripravila iz tebe zrezek, ki ga tako dobro znaš pripravit (zame si morilec), boš spoznal. Boli samo, ko jih sam dobiš po pički.

Ko bo žival pripravila iz tebe zrezek, ki ga tako dobro znaš pripravit (zame si morilec), boš spoznal. Boli samo, ko jih sam dobiš po pički.
[/quote]

nisem še srečal tako napredne živali, da bi znala pripravljat zrezke… še en dokaz da vegetarije nimate možganovine…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Še vedno bom jedla meso, noben besen vegetarijanček mi ne pride do živega. Naslednjič predlagam, da posnamete sebe, kako besno pulite čebulo, por, strgate korenček in podobno. Aja, ne pozabit solate, ko jo seckate in še neobdelano zaužijete. Mučenje v živo. Meso se prepeče, obdela na sto in en način.

ahahahaha, ja, mučenje zelenjave, ti si šele eno teslo. Česa še ne boste naumili za svojo tolažbo.

Filma ne morem gledati, ker vem, kaj je v njem.
Sem se pa zato pred nekaj leti odrekla mesu in vsem proizvodom živalskega izvora. Zakaj? Ker sem se deklarirala za ljubiteljico živali, po drugi strani pa sem jih jedla. Bila sem neiskrena do sebe in v sebi sem čutila nemir, ko sem pripravljala ali jedla meso. Naenkrat se mi pač ni zdelo več prav in sprejemljivo, da morajo živa bitja za moj 5-minutni kulinarični užitek tako trpeti. Začela sem se izobraževati in ko sem dojela, kaj pomenijo mesna, mlečna in jajčna industrija, sem rekla STOP. Ni mi žal. Žal mi je, da tega nisem naredila že prej.

Čestitam za moč in načelnost. Jaz se trudim jesti čim manj mesa in cilj mi je vsaj vegetarijanstvo, moram pa priznati, da se ne trudim dovolj, ker me še vedno zanese.

A mi lahko, nekdo, prosim pomaga.

Ne znam se odlocit, a bi za kosilo 250g filet ali 400g t-bone. To je resna dilema, ker ne morem v Argentinota brez da bi bil v naprej odlocen.

Aja, pa se to – a vzamem rjav pas in celvlje na temno modro obleko, ali crne?

https://www.youtube.com/watch?v=acZ82PkEnwQ

Tukaj imate posnetek, kako se sexy predstavnica ženskega spola ukvarja z enim največjih človeških užitkov. Hranjenjem in to mesnim.

Ce bi bil jaz piscanec, bi se mi frzmagalo, da me kriljava najstnica je tako predelanega.

Nic ni bolj hvalevrednega in zmagoslavnega, kot da Kralja Zivali predelas v kremenatlce, ne pa ta sprevrzena pohana roza zmes.

Sori, ne gledam romantičnih komedij.

… in s tem si naredila ogromno tudi za svoje zdravje. Meso in mesni izdelki so zdaj že uradno dejavnik tveganja za več vrst rakavih obolenj. Jaz sem tudi na poti do prehrane povsem brez živil živalskega izvora. Zaenkrat ne uživam mesa in mesnih izdelkov, tu pa tam pojem kakšno jajce, jogurt ali rezino sira, se bi pa rada tudi temu odpovedala.
Kakorkoli, ko gleda človek te posnetke, se vpraša, kakšni ljudje lahko delajo v teh klavnicah…

… in s tem si naredila ogromno tudi za svoje zdravje. Meso in mesni izdelki so zdaj že uradno dejavnik tveganja za več vrst rakavih obolenj. Jaz sem tudi na poti do prehrane povsem brez živil živalskega izvora. Zaenkrat ne uživam mesa in mesnih izdelkov, tu pa tam pojem kakšno jajce, jogurt ali rezino sira, se bi pa rada tudi temu odpovedala.
Kakorkoli, ko gleda človek te posnetke, se vpraša, kakšni ljudje lahko delajo v teh klavnicah…
[/quote]

Mentalno moteni, normalni ne bi mogli.

Jaz sem meso nehala jesti pri 10 letih!
Zakaj?
Ko smo bili v neki restavraciji na kosilu sem zarezala v meso in je ven špricnilo ful krvi.
Grozljivo.
Kaj jaz to jem?

Pri 18 letih sem začela na svet gledati drugače.
Začela sem se zavedati, da je pomembno kaj misliš, kako deluješ in predvsem kaj vnašaš vase. Sploh trupla UMORJENIH živih bitij – živali ….

Mesa ne jem že 40 let in sem še vedno živa. Si morate misliti?

New Report

Close