Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!

Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!

Kako počasi in vztrajno oni lepo sprava gredo s trebuhom za kruhom, nato pa iščejo svoje pravice, kljub prepovedi oni ne spoštujejo pravil in jih kršijo.
Temo sem izpostavila, ker namreč podoben incident je bil v Avstriji, vendar takrat niso ploskali in to zadevo odobravali, ampak je sledil val neodobravanja in poziv k ukrepu ali naj oblečejo kopalke kot vsi ostali kopalci, ali naj zapustijo bazen, kar se je slednje zgodilo. Zadeva je takrat bila na meji incidenta.

Skratka sprašujem se, kje so meje teh pravic?
Če gredo s trebuhom za kruhom, za boljše življenje, zakaj se ne prilagodiš razmeram državi v katero so jo izbrali, da bodo živeli? Oni bi sedaj uveljavljali svoje pravice in zahtevali spremembe, če to želijo naj gredo v svojo deželo oziroma izberejo katerokoli drugo muslimansko državo. Bežijo iz držav, ker kao ženske so slabše tretirane, ampak gredo na zahod in bi rade bile tretirane kot v svoji domovini. Skratka skregano z vsako logiko teh ljudi, ki iz mojih oči kažejo agresivno uveljavljanje njihovih običajev.

povezava na 24ur in to temo:
https://www.24ur.com/novice/svet/kljub-prepovedi-z-burkiniji-na-kopanje-v-javni-bazen.html

Te črne vrane s svojimi plahtami se sploh ne stuširajo preden gredo v bazen. Koliko nesnage imajo na gatah raje ne pomislim. Ravno sem brala o fekalijah v slovenskih bazenih: https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/fekalije-v-vodi-to-so-bakterije-ki-so-jih-nasli-v-slovenskih-bazenih-196555

torej se slovenci hodijo posrani kopat. kako vezo ima to z muslimankami?


Meje pravic so tam, kjer jih postavi družba, oziroma oblast s svojimi zakoni.
Če pa se je družba pripravljena podrejati nekim tujim običajem, potem to pomeni začetek konca nekega naroda.
Sploh pa reakcija ni neko presenečenje, glede na to, da je Francija že skoraj muslimanska.

Glede tretiranja žensk….. Pač takšne so in tako so navajene biti tretirane.

torej se slovenci hodijo posrani kopat. kako vezo ima to z muslimankami?
[/quote]

Česa nisi razumelo bitje puhloglavo? Vsi ostali si nadanemo kopalke in se pred vstopom v bazene stuširamo!

Česa nisi razumelo bitje puhloglavo? Vsi ostali si nadanemo kopalke in se pred vstopom v bazene stuširamo!
[/quote]

Ne pomaga, če ti fekalije še vedno z riti visijo po tuširanju. Rit je enako pokrita pod burkinijem in pod manjšimi kopalkami in enako dovzetna za nabiranje fekalij pod obojim. Zato se tudi doma ne tuširaš s kopalkami.

Česa nisi razumelo bitje puhloglavo? Vsi ostali si nadanemo kopalke in se pred vstopom v bazene stuširamo!
[/quote]
ni videt
fekalije so našli v naših bazenih. o tem, koliko se ljudje tuširajo pred vstopom v bazen, pa ti koga drugega farbaj. še scat se jim ne da ven it.


Meje pravic so tam, kjer jih postavi družba, oziroma oblast s svojimi zakoni.
Če pa se je družba pripravljena podrejati nekim tujim običajem, potem to pomeni začetek konca nekega naroda.
Sploh pa reakcija ni neko presenečenje, glede na to, da je Francija že skoraj muslimanska.

Glede tretiranja žensk….. Pač takšne so in tako so navajene biti tretirane.
[/quote]
Glede pravic mi je jasno, ampak mi ni jasno, da priseljenci vlagajo peticije v državi, kjer so se priselili in zahtevajo svoje pravice.
Kaj smo šli falit al kaj?!

Sicer okrog tega kako bi rade one bile tretirane in mele tukaj njihove običaje, bi jih bilo treba vprašat, če bi tudi rade, da dve okrog uh dobijo in bi tudi to zagovarjale ali bi takrat imele raje EU kulturo in pravila. Sicer, da smo si na jasnem nasilja ne podpiram v nobenem smislu, samo dvoličnežev pa sploh ne prebavljam.

Pa a res verjamete da grejo s trebuhom za kruhom .? Spregledali ste bistvo

Te muslimanke lastno nezavedno več tisolčetno sovraštvo proti patriarhatu in proti zatirajočemu muslimanskemu moškemu iz lastne države kjer so prživele samo če so molčale, danes s vsemi silami vlagajo čist napačno v lastne osvoboditelje v novem svetu! Namreč v lastni muslimanski državi se niso smele niti kopati, pogosto so morale v avtomobih na plažah čakati v burkah v hudi vročini, da so se možje naplavali in poveselilili, lahko so morje samo gledale. Tam so bile tiho kot riti, zdaj pa so tukaj polne nekih pravic, tudi namišljenih in bi rade komandirale vse v nasprotju z osnovnimi higienskimi pravili. Po moje smo jih sprejeli s preveč odprtimi rokami, brez da bi jim razložili osnove higiene, saj tu večinoma gre za preproste in nešolane ženske, povsem podrejene moškim in pravilom. Težko je to narediti, ne da se jih prizadene, pač jim je treba to preprečiti to s prepovedjo te hude nemarnosti. Doma so pač bile v kotu in v tišinini, tukaj pa so postale kot otroci v pesku, ki podrejo vse izgrajene gradove iz čiste objestnost!. Krivi so seveda lastniki bazenov in plaže, čisto sami.

Z NAPISOM NA TABLI “KOPANJE DOVOLJENO SAMO V KOPALKAH, PRED KOPANJEM OBVEZNO NAGO TUŠIRANJE S ŠAMPONOM”, evo to bi pomagalo, saj poenkod imajo tako, na ptujskem bazenu jih ne vidiš.

“Naše sanje so zabavati se v javnih bazenih tako, kot to počnejo ostali državljani, spremljati naše otroke, kadar želijo plavati. Poleti je tukaj v Grenoblu namreč zelo vroče,” je povedala ena izmed njiju. Druga pa je k temu dodala: “Boriti se moramo proti diskriminatornim politikam in predsodkom v Franciji, saj smo s tem, ko nam je prepovedan dostop do javnih storitev in infrastrukture, prikrajšani za naše državljanske pravice.”

Kdo jim to brani? Naj to počnejo kot ostali državljani – v kopalkah, ne v burkah…

Samo res, iz katere snovi so ti dolgi žaklji? Menda nosijo iste žaklje poleti in pozimi? Če je viskoza, je hladna, ampak problem je, da hudo na telesu zelo hutro rad zasmrdi, se navzame telesnega vonja, kljub strogi higieni, ima dobesedno vonj po koži. Bombaž je univerzaen, ampak ni dovolj tanek. Lan pa se hudo rad zelo zmečka, je pa res najbolj mrzla tkanina izmed vseh. Svila?

Najbolj hecno je ko vidiš njihove moške lepo v kopalkah, one pa v črnih vrecah gorijo od vročine. Kere butare da dejansko verjamejo da je to alahova volja, ni to alahova ampak ahmedova volja. Glupe ko piksne od pira


Glede pravic mi je jasno, ampak mi ni jasno, da priseljenci vlagajo peticije v državi, kjer so se priselili in zahtevajo svoje pravice.
Kaj smo šli falit al kaj?!

Sicer okrog tega kako bi rade one bile tretirane in mele tukaj njihove običaje, bi jih bilo treba vprašat, če bi tudi rade, da dve okrog uh dobijo in bi tudi to zagovarjale ali bi takrat imele raje EU kulturo in pravila. Sicer, da smo si na jasnem nasilja ne podpiram v nobenem smislu, samo dvoličnežev pa sploh ne prebavljam.
[/quote]
Sem so prišli, da bodo širili svojo kulturo in religijo.
Zato, ker drugega ne znajo.

Na Amazonu jih prodajajo po dokaj nizkih cenah, zato naravni materiali niso, ker ti bi bili predragi. Narejeni so iz poliestra. Si ne predstavljam biti zavita v poliestru ves dan in da ves znoj pustim v bazenu.

To se reče, vemo pa da je ozadje čisto drugačno. Če mene vprašaš jih steram vse nazaj od koder so prišli. Če gremo mi v islamske države spoštujemo njihove zakone in se držimo pravil, ker v nasprotju imamo težave z versko policijo, oni pa bodo peticije tle vlagali.
Skrajni absurd je od teh politikov, da jih ne spokajo nazaj domov, pa to so iz držav, kjer sploh ni vojne. Če tisti sizofrenik Trumpet sproži vojno v Iranu, logično da bo narod bežal in spet jih bomo imeli tle v EU, ampak naši bi morali organizirat lepo to ladje in avione kar tiste airbus A380 in jih vse poslat v ZDA. Pa naj čumijo tam po letališčih in pristaniščih in žicajo za azil.

To se reče, vemo pa da je ozadje čisto drugačno. Če mene vprašaš jih steram vse nazaj od koder so prišli. Če gremo mi v islamske države spoštujemo njihove zakone in se držimo pravil, ker v nasprotju imamo težave z versko policijo, oni pa bodo peticije tle vlagali.
Skrajni absurd je od teh politikov, da jih ne spokajo nazaj domov, pa to so iz držav, kjer sploh ni vojne. Če tisti sizofrenik Trumpet sproži vojno v Iranu, logično da bo narod bežal in spet jih bomo imeli tle v EU, ampak naši bi morali organizirat lepo to ladje in avione kar tiste airbus A380 in jih vse poslat v ZDA. Pa naj čumijo tam po letališčih in pristaniščih in žicajo za azil.
[/quote]

Tudi arabski svet hoče vojno (ne mislim na običajne ljudi) ker vero je treba razširit tja kjer jo ni in ne tja kjer že je. Evropejci so prebutasti da bi dojeli igro. Z roko v roki gre. Iran ni nedolžen, vse je to igra. Ne vem ,mogoče se pa tako mora zgodit.

Tudi arabski svet hoče vojno (ne mislim na običajne ljudi) ker vero je treba razširit tja kjer jo ni in ne tja kjer že je. Evropejci so prebutasti da bi dojeli igro. Z roko v roki gre. Iran ni nedolžen, vse je to igra. Ne vem ,mogoče se pa tako mora zgodit.
[/quote]
Ahh ni nedolžen, ampak verjemi, da so Američani do lani z njimi tesno sodelovali, isto velja za EU, pa ne samo iz jedrskega vidika, ampak tudi gospodarsko, saj je ogromno podjetij povezanih z EU podjetji in imajo veliko koristi.

Saj to je narobe z EU, da ne vidi kak je dejansko namen in nas zaščiti pred “to invazivno vrsto”. Tisti pa, ki si upa kaj rečt in napravit ga še okrcajo in mu žugajo, ampak glej Madžari nekako imajo mir pred njimi.

Velika večina teh žaklov je iz umetnih materialov. Obecite si črno majico in pajkice iz poliestra ali umetnih mešanic, enako ruto tesno ob glavi in pojdite na 35 stopinj. Večinoma so do 20. leta vitke lepotice, potem pa se grdo razlezejo. Temu primerno je tudi njihovo znojenje, ki je še povečano zaradi običajno bolj začinjene hrane. Osebna higiena zelo niha, milo rečeno.
Glede na trende in nenavadno popustljivost evropskih politikov bo plastična žakljevina kmalu postala pravilo v naših bazenih.


Ahh ni nedolžen, ampak verjemi, da so Američani do lani z njimi tesno sodelovali, isto velja za EU, pa ne samo iz jedrskega vidika, ampak tudi gospodarsko, saj je ogromno podjetij povezanih z EU podjetji in imajo veliko koristi.

Saj to je narobe z EU, da ne vidi kak je dejansko namen in nas zaščiti pred “to invazivno vrsto”. Tisti pa, ki si upa kaj rečt in napravit ga še okrcajo in mu žugajo, ampak glej Madžari nekako imajo mir pred njimi.
[/quote]
Saj to pravim. Nič ni tako kot se zdi. Žalostno je to da bojo največjo ceno spet plačali ljudje tako eni kot drugi, invazijci so pa itak umsko omejeni, programirani kot zombiji vera vera vera vera siri siri siri širi…

Jaz sem pa sita do ušes tega, da se vsa verska kopja vedno lomijo na ženskah in kako so te oblečene. Dost vas mam – včasih so merili kopalke če so dovolj dolge, zdaj bodo merili kopalke, če so dovolj kratke, deci se pa hehetajo in delajo po svoje in se oblačijo kakor jim paše, nihče niti ne pisne o njih.


Kot kopalke

https://images.app.goo.gl/DoyLXPqrXYHRa7eq9

Toliko vode ne bo nikoli preteklo, da bi ti kdaj sploh razumela bistvo česa, ne?

Z drevesi posejana trata ob jezeru ali otočku, kjer se kopajo in si privoščijo oddih ob neznosni vročini poletnega dne…
Prižge dama en cigaret, pa drugi, ga zatlači travo, zemljo…teh dam, s s temi čiki je preveč…

Ne me ne zmoti ena, ki se je kopala nekje v Avstriji oblečena….ker je malo možnosti, da bi jo videla kje pri nas, ali v tujini…skratka izjema na kateri raste nestrpnost.

Mene pa ne moti, ker v drugih državah je tega še bolj v obilju, kot pri nas.
Pri nas so samo izjeme na katerih si pasete oči in zgražate.

Sem mnenja in tudi dosti žensk priseljenih poznam, ki so se zelo vklopile v naše običaje, tudi moderno modo svojih oblačil so vpeljale, tako, da se s temi izpostavljenimi primeri ne strinjam in se jih ne bojim.

Kaj pa je vas strah, da ste nadeli ta… ta naslov?

Z drevesi posejana trata ob jezeru ali otočku, kjer se kopajo in si privoščijo oddih ob neznosni vročini poletnega dne…
Prižge dama en cigaret, pa drugi, ga zatlači travo, zemljo…teh dam, s s temi čiki je preveč…

Ne me ne zmoti ena, ki se je kopala nekje v Avstriji oblečena….ker je malo možnosti, da bi jo videla kje pri nas, ali v tujini…skratka izjema na kateri raste nestrpnost.

Mene pa ne moti, ker v drugih državah je tega še bolj v obilju, kot pri nas.
Pri nas so samo izjeme na katerih si pasete oči in zgražate.

Sem mnenja in tudi dosti žensk priseljenih poznam, ki so se zelo vklopile v naše običaje, tudi moderno modo svojih oblačil so vpeljale, tako, da se s temi izpostavljenimi primeri ne strinjam in se jih ne bojim.

Kaj pa je vas strah, da ste nadeli ta… ta naslov?
[/quote]
Glej, pač pojdi v Savdsko Arabijo in njim ponudi svojo zmešanost, ki jo izvajaš tukaj na zahodu, je edini način ko boš morala dojet v čem je bistvo, ne?

New Report

Close