Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Netflix, Voyo

Netflix, Voyo

A mi kdo zna povedati za internetno televizijo (v angleškem jeziku)., ki ima bogato izbiro filmov. Trenutno sem na Netflixu. Vsega še niti nisem pogledala ampak sem kar zadovoljna. Kljub temu sem pa videla, da imajo nekateri dosegljive tudi novejše filme.

Kateri ponudniki so še podobni in dostopni v EU?

Zanima me namreč, kateri prvi da na internetno TV zadnje filme. Pač kateri je najhitrejši pri nalaganju novih filmov in ima veliko bazo filmov.

Prej sem bila na Voyo, ki je sicer v slovenskem jeziku, ampak ni bilo toliko ponudbe.

Na določene sploh iti ne morem, ker ne pokriva naše države.

amazon prime ima tudi dobro izbiro

Voyo? Faking Voyo? Kdo to sranje sploh uporablja lol. Sm mislu, da je to že zdavni izumrl…Netflix je the best thing ever, zakva bi nekdo faking imel Voyo? Sam nori mazohisti majo faking Voyo. Btw če rabiš priporočila za serije na Netflixu mi piši pa ti povem kva trenutno gledam pa špill.

Kaka priporočila?

Kaka priporočila?
[/quote]

Priporočila serij kva kst trenutno gledam, povej mi kva te zanima pa ti povem kere serije so ful dobre pa tko.

Meni pa nič od tega ne sede. Voyo je itak 100 let za svetom, sploh nima nekih pametnih vsebin. Ne vem, kdo sploh naroči to.

Pri Netflixu pa me najbolj moti, da imajo skoraj samo lastno produkcijo. Rad imam filme, ne samo serije, pa še to nihove. Še najboljši se mi zdi HBO, kjer imaš HBO + Cinemax, ki imata celo paleto filmov, tudi veliko evropske in neameriške produkcije, filme, ki jih rad gledam.

HBO GO je dost aktualen glede novih filmov. Trenutno se že vrti Bohemian Rhapsody, ki je bil v kinu nedolgo tega. 5 evrov na mesec.


Netflix sem imela, vendar je v Sloveniji zelo omejen. Morda ti pomaga VPN. Voyo pokusila za tisto brezplačno obdobje, edino kar je tam zanimivega, so informativne oddaje. Imam amazon prime, nemškega, predvsem zato, da gledam nemške zadeve in malo ohranjam jezik. V večini pa streaming na brezplačnih straneh 🙂 Pa še glede lokacije te ne zejbavajo haha Vse kar ponujajo netflix in podobni, najdeš online. Nismo Nemčija, da bi dobili kazni za to 🙂

Ja, ni toliko izbire na Netflixu. Pa še to kar je, ni novejših sezon. Ponudba filmov pa je tudi zelo omejena.

Jaz gledam vse na flixtor.to. Nima nobenih reklam pa tega, če gledaš filme novejše od 6 mesecev ali epizode novejše od 3 je zastonj, drugače plačljivo. Za filme ki se predvajajo v kinu je treba malo počakat, da pridejo v HD gor, a še vedno so dokaj hitri. Epizode ali kakšni netflix originalsi so pa gor že naslednji dan.
Pa še ena za starejše filme in brez kakšnih reklam je SOAP2DAY.com.

Drugače od teh nekaj plačljivih na voljo pri nas pa HBO GO po mojem mnenju.

HBO GO

New Report

Close