Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Kate Middleton spet noseča?

Default avatar

kakšna groza mi je

Zakaj me to zanima?
Ker je nesramna. Ona je (mogoče) spet noseča, da se prikupi kraljici in da bo ta glavna. Saj vemo, da več otrok pomeni zapuščina gre njim. Do Meghan je nesramna, je ne mara, se krega z njo in tekmuje.
Ker ima preprosto rada otroke. Haha. A ni Kate neka manekenka? Otroke štepa, ker nima drugega dela. Kaj pa ima za delat? Fina damica, samo da je v središču pozornosti. Poglejte Meghan, a se hvali z otrokom kot da ga ima iz koristoljubja? Ne.
Priponke

kate noseča.jpg
(97.73 KiB)

Default avatar

25 procentov

Kraljica ima 4 otroke: sina, hči, sina, sina. Kate jo je ujela 75%. Manjka ji še zadnjih 25%.
In koristoljubni sta obe, Katra in Meta.
Default avatar

noseča zakaj

Ima tri otroke (kasnejše dediče). Meghan enega, mooodoče bo imela še enaga. Ona dva s Harijem sta itak daleč za prestol. Katri res ni treba bit še enkrat noseča.
Default avatar

dejstvo

Meghan je črnka.
Default avatar

Trola

Meghan je baje nemogoča. Marsikaj se da prebrat, koliko služabnikov je zaradi nje pustilo službo in kako se obnaša do njih. Se bo morala sprijaznit, da ni več center vsega. Z bivšim je imela v predporočni pogodbi, kaj vse ji dolguje, če mu rodi otroka. Vključno z vsemi lepotnimi operacijami. Bruh.
Default avatar

pisalo se je

Trola je napisal/a:
O Megan je precej pisalo, nič kaj prijetnega. Koliko je res, se ne ve. Tam kjer je dim, je tudi ogenj. Nekaj že mora biti. Meni je vedno delovala tako neiskreno, narejeno.
Default avatar

Chocolattt

kakšna groza mi je je napisal/a:
Ona ne rabi nič več, je že taglavna. No, glavnejša od Meghan. Samo poglej razporeditev, ko stojijo na balkonu :)
Default avatar

Trola

pisalo se je je napisal/a:
Ja petelini se na veliko. Enkrat bo pa navadna revica med temi ljudmi. Jo bodo že naučili kulture.
Default avatar

MsOlivija

Avtorica osebno poznaš Kate? Pišeš tako:):):)

Sem Team Kate in mi je družinica zelo všeč:)
Default avatar

ahahahaha

Očitno nimaš svojega življenja...In zdaj boš urejalo tuje?
Default avatar

Kate je ta glavna

Kate je ta glavna z otroki ali brez, ker je poročena s prestolonaslednikom. Meghan ima samo rezervo.
Default avatar

katkicaaa

Zaradi mene jih lahko ima 10. Si lahko privoščijo. Se mi zdi, da ji je vloga mame pisana na kožo.
Default avatar

Navadna prasica

Je ta Kate. Sploh pa grdo, škisasto babše. Navijam za Meghan!
Default avatar

Kake krave ste

Meghan ima lahko 10 otrok, pa noben ne bo prestolonaslednik. Kaj ti ni jasno?
Najprej William, potem njegovi 3 otroci (ki bodo imeli svoje otroke in bojo pred Harry-jem), šele potem je na vrsti Harry-jev klan.

Sicer pa Meghan ne po videzu, ne po uglajenosti ni niti približno blizu Kate.
Le zakaj tako skriva svojega otroka? Ja da ostane v središču pozornosti. Manj se ve, bolj zanimivo je.

Kate je pojem lepote, pameti in uglajenosti. To je to.
Default avatar

bi se kar strinjala

Kake krave ste je napisal/a:
S tem zgoraj bi se kar strinjala.
Default avatar

50 centov

25 procentov je napisal/a:
Katra pa Meta....hahaha......:)))))
Default avatar

viharni jezdec

Zanimivo bi bilo videt ali te v kraljevski družini kaj drugače stokaja, ko se jih pumpa ali enako kot vsaka baba?😅
Default avatar

groza od tebe

Daj, pejt pometat, pa mal cune oprat. Daj kej koristnega postori no babše glupo!!!
Default avatar

zakaj team

MsOlivija je napisal/a:
Hahaha, zakaj sploh team Katka in team Metka?
Mislim, kaj vam to pomeni?

Meni je gladko vseeno za eno in drugo, nobene ne poznam osebno, njun life, naj delata, kar hoceta.
Default avatar

ja to naj bi

50 centov je napisal/a:
To naj bi bila Megi;). Kot pravi ena spodaj, v bistvu je res čisto vseeno, katera , kako kaj,...

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen