Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nos lepotna operacija

Default avatar

Nos lepotna operacija

Imam tak cuden nos. Potlacen, kriv. Ze nekaj casa razmisljam da bi si ga dala popravit. Samo a bom potem jaz to ne vem kaj naj naredim.
Default avatar

Super Planinšek

Nos lepotna operacija je napisal/a:
Imam tak cuden nos. Potlacen, kriv. Ze nekaj casa razmisljam da bi si ga dala popravit. Samo a bom potem jaz to ne vem kaj naj naredim.
Nuša Derenda je šla k Planinšku, tistemu nastopaškemu ah in oh kirurgu, dragemu, seveda, prestižnemu kao, vrhunskemu.
Na operacijo nosu.

Pravi, da še vedno ni zadovoljna, čeprav je popravljen.

Tako da ...
Default avatar

svojega telesa gospodar

Če meniš, da boš s korekcijo nosu izboljšala kvaliteto svojega življenja, to absolutno naredi!
Pojdi po nasvete k vsaj trem kirurgom. Izrišejo ti novo obliko, tako da imaš predstavo, kako bi izgledala z drugačnim nosom. Prosi tudi za predračune, da se boš lažje odločila.
Moj sin se je pri 30-ih odločil za ta poseg in je zelo pozitivno vplivalo nanj.
Kar pogumno v akcijo, ti si gospodar svojega telesa in nihče drug!
Default avatar

nezz

Super Planinšek je napisal/a:
Nos lepotna operacija je napisal/a:
Nuša Derenda je šla k Planinšku, tistemu nastopaškemu ah in oh kirurgu, dragemu, seveda, prestižnemu kao, vrhunskemu.
Na operacijo nosu.

Pravi, da še vedno ni zadovoljna, čeprav je popravljen.

Tako da ...
jaz tudi ne bi bila, je premalo definiran, v določenih projekcijah predolg, celo čuden,..
mislim, če ti narava da takega , ok, če ga pa daš narediti in plačaš, bi pričakovala kaj boljšega.
Sicer jaz na njenem mestu ne bi šla menjat nosu sploh, njen nos je bil prej samo drugačen od sedanjega, pa nič boljši ali slabši. Ni vplival na izgled obraza, ki je lep. Vsaj bil je lep pred temi botoxi in polnili.
pevka Ines Erbus ima kar v redu narejenega, če je soditi po fotkah, razen če niso fotošopane, da zgleda ok.
Za Božikova sem slišala, da v redu naredi.
Default avatar

Vednoprva

Pojdi na posvet. Veliko se danes resi s polnili s katerimi ti izravnajo grbo. Jsz sem si dala tako uredit in sem prezadovoljna
Okrevanja ni, domov gres takoj.
Default avatar

Moničan

ko boš to naredila, to ne boš več ti
ampak plastična lutka