Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kače bi nujno morali odstranit

Kače bi nujno morali odstranit

Vse kače bi morali pod nujno pobijat ker preveč ogrožajo človeka. Sukajo se okrog hiš, zlezejo tudi pod pokrov motorja. Morali bi jih vse odstranit da jih več ne bi bilo.

Včeraj smo na kopališču blizu otroškega igrišča videli mlado kačo. Prilezla je iz neke luknje. Tam jih je najbrž še več. Poloviti vsekakor in nekam daleč stran odnesti.

Kače so ok.

Naši otroci so se s slepci igrali, nismo imeli pa več nobenih voluharjev, so pa prišli tudi ježi. Če imaš kače v bližini hiše, samo ježe naseli in sove, te tudi jih rade pomalcajo.

a imate kaj v glavi ali ne? in potem bi se nenormalno namnožile miši in druga “golazen”..vsaka žival ima svojo funkcijo v naravi.

In kolesarje tudi. Za samo zgago so.

S čim in kako te ogrožajo, kaj so to storile?

glede na splosno prevladujoco neumnost v povprecni populaciji, bi bilo bolje za zivali, da odstanimo ljudi, ne kac.

In kolesarje tudi. Za samo zgago so.
[/quote]

Je rekla ena zavaljena rit.

In kolesarje tudi. Za samo zgago so.
[/quote]

Podpis

To se pa strinjam. Že, ko bereš bebavke iz te teme… ene motijo kače, druge kolesarji. Grem stavit, da gre za ženske z IQ pod sobno temperaturo.

Kolesarji se delajo, kot da so vse ceste njihove. Pravijo, da so oni enakopravni udeleženci v prometu. No, če so enakopravni, naj še enakopravno plačujejo registracije in cestnine za bicikle.

Da ne bo spet samo poln gobec enakopravnosti v pravicah – naj bo tudi v dolžnostih.

Rad imam sove. Pa čričke tudi. Lažje se zaspi.

Ti ne bi bila za v Avstralijo. Tam kar mrgoli kač in to veliko strupenih (21 vrst). Celo v večja mesta zaidejo :(((((

Ti ne bi bila za v Avstralijo. Tam kar mrgoli kač in to veliko strupenih (21 vrst). Celo v večja mesta zaidejo :(((((
[/quote]

Ko sem bila v Avstraliji, sem imela “čast” videti par kač v živo. Vse so bile strupene, vse v naselju.((. K sreči sem stanovala v mestu v hotelu v 7.nadstropju!

Ja ja, polnlnorita možgansko mrtva golazen misli, da bi vse morali odstarnit, da bi njim bilo prav, resnici na ljubo so pa le oni višek in škodljivi.

Kace so za en k…..

Meni so pa kače ene izmed najljubših živali.
Dobila sem tudi njen poljubček, (ugriz)ko sem bila mala, pa se jih zato prav nič ne bojim.:)

Ena ženska, ena kača.
Sto žensk, sto kač.
Če te piči, te uniči.

Se podpisem za odstrel kac!

O, to je pa lepo slišat. No, ne da te je ugriznila, ampak da so ti pri srcu. Pa ja ni bila katera od strupenih? Tudi jaz jih naravnost obožujem. Simpatična in fotogenična bitja so, izredno zanimive v svojem gibanju, pa tudi ko potuhnjeno ždijo v kakem kotičku češ “mene ni”. Sem in tja namenoma odidem na njihov teren jih malo opazovat, fotkat, pobožat, in če so krotkega značaja, jih tudi malo v roke vzamem. Sploh v paritvenem obdobju, ko si partnerje iščejo, so tako zaslepljene v svojem nagonu po paritvi, da lezejo meter stran in se sploh ne zmenijo, če je en dvonožni nebodigatreba v njihovi bližini. Meni predstavlja to opazovanje v naravi nekakšno rekreacijsko-meditativno stanje s pridihom adrenalina, pa rad spremljam, kako se tekom let spreminja obarvanost in številčnost populacije. Največ mam pa modrase na čez😊

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ne maraš kač zato, ker imajo dva penisa?

O, to je pa lepo slišat. No, ne da te je ugriznila, ampak da so ti pri srcu. Pa ja ni bila katera od strupenih? Tudi jaz jih naravnost obožujem. Simpatična in fotogenična bitja so, izredno zanimive v svojem gibanju, pa tudi ko potuhnjeno ždijo v kakem kotičku češ “mene ni”. Sem in tja namenoma odidem na njihov teren jih malo opazovat, fotkat, pobožat, in če so krotkega značaja, jih tudi malo v roke vzamem. Sploh v paritvenem obdobju, ko si partnerje iščejo, so tako zaslepljene v svojem nagonu po paritvi, da lezejo meter stran in se sploh ne zmenijo, če je en dvonožni nebodigatreba v njihovi bližini. Meni predstavlja to opazovanje v naravi nekakšno rekreacijsko-meditativno stanje s pridihom adrenalina, pa rad spremljam, kako se tekom let spreminja obarvanost in številčnost populacije. Največ mam pa modrase na čez😊
[/quote] 🙂 ne vem katera bi bila, ampak bila sem v bolnišnici cel teden.
Od vsega se pa najbolj spominjam straha injekcije v rit :)…pa že raje, da me piči kača….
če že :).
Da, izredno zanimiva v gibanju, kraljevska cobra je naravnost fascinantna in elagantna v zvijanju trupa…pa tiste metrske iz Amazonke, ah no to so že pošasti in ne ka.če.

Seveda piševa o naših domorodnih, sicer pa je bolj nevarna mini osica, kot pa ena kača.
V veselje mi je prebirati tvoje zapise. Pohvalno.

V Sloveniji so TRI vrste strupenih kač.

Večine strupenih kač Slovenec v življenju v naravi nikoli ne sreča.

Pobijate nestrupene in izjemno koristne živali.

Za nameček, je to še protizakonito.

https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina?urlid=201338&stevilka=1457

V Sloveniji so TRI vrste strupenih kač.

Večine strupenih kač Slovenec v življenju v naravi nikoli ne sreča.

Pobijate nestrupene in izjemno koristne živali.

Za nameček, je to še protizakonito.

https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina?urlid=201338&stevilka=1457
[/quote]

Gad in modras sta strupena. Katera še?

New Report

Close