Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

TA FAKING VROČINA NISMO V ARIZONI NO

Default avatar

Snorki123

ugh a lahko sonce eksplodira? Prosm...ker to je faking šit no. 34 STOPINJ je blo dons pa to ni faking normalno. Topim se. moje telo se topi. For ****** sake jst se bom preselu v faking siberijo. ZAKAJ JE TOK VROČE?????

Btw zakva vsi starci hodjo v največji vročini ven? Vsi faking opozarjajo da tega ne delat ampak njih to ne briga. Pol se pa faking sprašujemo zakva so urgence polne tok. Aja pa Snorki je nazaj btw. Upam da me niste preveč pogrešal.
Default avatar

smrčekk11

Snorki....Cmmooooookk! :)))
Default avatar

Ohjej

Daj ne seri, še 14 dni nazaj je bil poraz od vremena, tako, da me ta vrocina ne moti. Ja, je vroce, ampak kdaj pa naj bo, ce ne zdaj?
Default avatar

Rektalija

34 faking stopinj? Ne se faking jebat no, to pa res ni fakig vroce. V Dubaju je to faking zimski dan, kjer jih faking zebe. Pri faking 45 se lahko zacnemo pogovarjat o faking vrocini, pezde faking malo.
Default avatar

Sooo fffff whaaaat

Rektalija je napisal/a:
34 faking stopinj? Ne se faking jebat no, to pa res ni fakig vroce. V Dubaju je to faking zimski dan, kjer jih faking zebe. Pri faking 45 se lahko zacnemo pogovarjat o faking vrocini, pezde faking malo.
In kaj nas briga Dubaj? Tja pojdi, če ti je tu prehladno.
Default avatar

Rektalija

Sooo fffff whaaaat je napisal/a:
Rektalija je napisal/a:
A ti je faking vrocina v faking glavo udalila, faker?
Default avatar

Sooo fffff whaaaat

Rektalija je napisal/a:
Sooo fffff whaaaat je napisal/a:

A ti je faking vrocina v faking glavo udalila, faker?
Ne. Pa tebi?
Default avatar

Vesel oče

moje telo se topi.

A ste izdelani iz voska?

Pa lepše se izražajte, tu ni Balkan!

Vesel oče
Default avatar

Beseda pove vse

Tako pisejo res debilni ljudje, ali pa solarji. Kar stopi se, ne bo skode.
Default avatar

Ni vsem vroče

Našega prišleka iz Kaira je očitno že tam zeblo. Prišel je v debelem zimskem puliju in v volneni jakni.
Pa razumi, če moreš.
Default avatar

kakšnavročina

O kakšni vročini govoriš?
Default avatar

Moj dežnik je lahko balon

Kupila sem prelep bel dežnik s baldahinčkom obrobljen. Ni za v dež, ga je škoda, zdaj za po soncu je pa super nad glavo :)