Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je dim od včerajšnjega požara v Fragmatu prišel do Ljubljane?

Ali je dim od včerajšnjega požara v Fragmatu prišel do Ljubljane?

Zdaj malo berem (na 24 ur) kaj se je včeraj dogajalo in nekateri trdijo, da je ta strupen dim (smrad in črne saje) zaradi požara v tovarni Fragmat prišel do Ljubljane (50 km daleč).
Nekateri so zvečer ob 23 zaznali smrad, drugi pa zjutraj opazili črne saje na balkonu.
In ker meni ni treba veliko, da čisto padem ven, sem šla preverit (očistit) okenske police … in ena je bila res črno umazana, druge pa samo blago rjave. Čistim jih enkrat tedensko, ker v LJ, se zelo hitro zasvinjano.
Ste tudi ostali, ki živite v Ljubljani opazili kakšne saje, ali včeraj zavohali dim?
Jaz ga nisem.

Skozi Vrhniko ga ni bilo

Baje je včeraj pihal jugovzhodnik, zato ga je verjetno neslo JV od Cerknice?

a je lj JV od cerknice?

dej spelte se stakim dramatiziranjem.

Tok je blo že enih požaro, da folk spoh ne trzne več, ko se zastruplja zrak, zemlja in voda.
Glavno, da imamo Primark, pa Lidl, pa The biggest Loser, pa Big Brother, pa regres, pa zdaj poletni dopust na morju.
Pa lepo vreme, da se bomo lahko namakali v morju in rekah …

Kaj nas briga, če je vse zastrupljeno, kajne?
Saj danes se vsi dobro pocutimo, kaj bo pa čez leta, nas pa ne briga …

* požarov

Zanimivo. Danes so se mi zdele šipe na avtu tako umazane, da sem jih ročno očistila, kar se zgodi le redko.

Zanimivo. Danes so se mi zdele šipe na avtu tako umazane, da sem jih ročno očistila, kar se zgodi le redko.

Prav gotovo se je razneslo tole še daleč naokoli.
Se mi pa smilijo bližnji prebivalci. Zdaj poleti morajo biti notri in imeti okna zaprta.
Zelenjava je neuporabna. Voda oporečna. Prav gotovo je kaj zašlo tudi v Ljubljanico.
Bodo v ponedeljek delali analizo.
Čudno, da se ne oglasi nihče, ki živi v neposredni bližini in malo napiše kako in kaj?

No, zdaj bo pa še dež spral vse v zemljo in podtalnico pa bo ……… vse očiščeno.
:(((

Voda ni oporečna, ker so je toliko počrpali pri gašenju.

New Report

Close