Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iran@ZDA

Iran@ZDA

Ali se ljudje zavedajo, da nas ZDA s svetlobno hitrostjo vodi proti novemu napadu na islamsko državo, Iran, posledično čakajmo val beguncev.

Ampak to je še najmanj, Iran ima dva močna zaveznika, če se samo eden vmeša v konflikt, imamo 3. svetovno vojno.

https://www.24ur.com/novice/svet/pred-obalo-omana-naj-bi-bila-napadena-dva-tankerja.html

Moč ZDA slabi in zato nujno potrebujejo tretjo svetovno vojno.

Svet drvi v katastrofo. Krivdo bodo pa spet zavrnili na žide.

nova
Uredništvo priporoča

Saj židi delajo kažine že od kar so na svetu. Ukradli palestincem državo, podpirajo kavbojce, obvladujejo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denarja na svetu ….. itd….. itd
Kar se tiče usa in tega njihovega rumenolasega prdca, sem pa brez besed. Kavbojci lahko delajo kar hočejo in to brez nikakršnih posledic.
Če bodo vžgali po Iranu, imamo 3 svetovno, ker Rusi ob pomoči Kitajcev, ne bodo stran gledali.

Saj že imamo val beguncev iz Irana. Sploh pa Pakistana in S. Afrike. Vse pritiska gor v Evropo. Raztrgali nas bodo. Pogreb Evrope se je začel 2015.

Saj židi delajo kažine že od kar so na svetu. Ukradli palestincem državo, podpirajo kavbojce, obvladujejo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denarja na svetu ….. itd….. itd
Kar se tiče usa in tega njihovega rumenolasega prdca, sem pa brez besed. Kavbojci lahko delajo kar hočejo in to brez nikakršnih posledic.
Če bodo vžgali po Iranu, imamo 3 svetovno, ker Rusi ob pomoči Kitajcev, ne bodo stran gledali.
[/quote]
Torej so bili zidje tisti,ki so kolonizirali afriko,avstralijo,ameriko,j.ameriko.?
itd…
Palestincem niso nic vzeli,ker palestinci ne obstajajo,to so egipcani,jordanci in ostali arabci ,ki so ravno tako priseljenci. Poglej v zgodovino kdaj je ze obstajal izrael in judeja. Izrael je dejstvo in ostal bo dejstvo. Zivel izrael.


Torej so bili zidje tisti,ki so kolonizirali afriko,avstralijo,ameriko,j.ameriko.?
itd…
Palestincem niso nic vzeli,ker palestinci ne obstajajo,to so egipcani,jordanci in ostali arabci ,ki so ravno tako priseljenci. Poglej v zgodovino kdaj je ze obstajal izrael in judeja. Izrael je dejstvo in ostal bo dejstvo. Zivel izrael.
[/quote]

Ti pa nimaš pojma o zgodovini.

Tu se malo poduči.

https://www.renton.si/izrael-in-palestina-kaj-se-dogaja/

Tudi Židje so žrtev kavbojskega pohlepa po prodaji orožja. Židje in muslimani so zgolj orodje v kavbojskih tacah. Orodje za Ameriško penjenje nafte.

Ti pa nimaš pojma o zgodovini.

Tu se malo poduči.

https://www.renton.si/izrael-in-palestina-kaj-se-dogaja/
[/quote]

Jaz pa teb sam povem da ne rabis ti mene uciti zgodovine.
Bolje poznam zgodovino izraela od tebe. Celotno krscanstvo in islam sta zgrajena na izraelski zgodovini.

Jaz pa teb sam povem da ne rabis ti mene uciti zgodovine.
Bolje poznam zgodovino izraela od tebe. Celotno krscanstvo in islam sta zgrajena na izraelski zgodovini.
[/quote]

A zato so muslimani in katoliki tako nasilni? Inkvizicija in Turki, ki so napikovali ljudi na kole?

Ta oranževec nam res zna zrihtati 3. svetovno vojno!!!! Ampak briga njega…

Še napad na Sender Gleiwitz je bil bolj prepričljiv.

Jaz pa teb sam povem da ne rabis ti mene uciti zgodovine.
Bolje poznam zgodovino izraela od tebe. Celotno krscanstvo in islam sta zgrajena na izraelski zgodovini.
[/quote]

Bližnji vzhod je inkubator monoteizma. Tukaj imamo pa Iran, ki je imel še nekaj desetletij nazaj Šah-a…Perzija…

drug drugega programiramo

Bližnji vzhod je inkubator monoteizma. Tukaj imamo pa Iran, ki je imel še nekaj desetletij nazaj Šah-a…Perzija…
[/quote]

Monoteizem je bil vera ustašev, vera četnikov, vera inkvizicije, vera Turških osvajalcev, vera židovskih bankirjev in lastnikov medijskih hiš.
Če ZDA v roku dveh let ne povzročijo tretje svetovne voje bo Kitajska, za njo pa še Indija in za Indijo še Evropa prehitela ZDA. ZDA lahko obdržijo svoj vpliv samo z masovnim genocidom na BV.
Zaradi dedolarizacije so brutalno umorili Gadafija in porušili celo Libijo.

Nič novega v zgodovini, Civilizacija propade, oni pa sploh niso civilizacija, navadni predator, v najslabši obliki. Včasih so rekli, biče zanimljivo, kada se poseru.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

ZDA so naredili lažni napad, ker hočejo narediti novo vojno.

daj raje tvojo mal nastavi doler trump ne vrže atomske, pa uživaj, jaz sem tu s trdim, hitro hitro, mogoče bo to tvoj zadnji seks pred atomsko a pa zadnji z belim k.u.r.c.e.m saj veš migranti te že čakajo

daj raje tvojo mal nastavi doler trump ne vrže atomske, pa uživaj, jaz sem tu s trdim, hitro hitro, mogoče bo to tvoj zadnji seks pred atomsko a pa zadnji z belim k.u.r.c.e.m saj veš migranti te že čakajo
[/quote]

Raje se loti Trumpa. On rabi. Ker drugače bo res vrgel kakšno atomsko. Toda potem bo prišlo do uničenja ZDA in Evrope. Mi Evropejci bomo končali kot so končali Kurdi, ko so zaupali ZDA, potem jih je pa Sadam Husein vse zaplinil. Zaupamo ZDA, ko bodo pa padale Atomske bodo ZDA branile samo sebe, nas bodo pa pustili, tudi če nas sovražniki zaprejo v taborišče in vsak dan posilijo.

daj raje tvojo mal nastavi doler trump ne vrže atomske, pa uživaj, jaz sem tu s trdim, hitro hitro, mogoče bo to tvoj zadnji seks pred atomsko a pa zadnji z belim k.u.r.c.e.m saj veš migranti te že čakajo
[/quote]

ko vržejo atomsko, boš mehak kot meduza. Do takrat pa opletaj z jezikom, saj s čim drugim verjetno že dolgo nisi.

polpismeni Trump je baje prečital, da je na granati pisalo, da je iranska. Polpismeni je tudi razglasil Charlesa za princa kitov, haha

https://govori.se/traci/waleskega-princa-charlesa-je-donald-trump-spremenil-v-princa-kitov/

Ni čudno, da narod piše takšne neumnosti, če jim je pa govori.se/traci vir informacij. A tisto “trači” ti nič ne pove?
In takšni očitajo Trumpu polpismenost?
Ko bebec zmerja okolico za bebave.

Ta dva uporabljata komunistične metode. Cilj je da bodo Katoliki in Židje bežali iz Irana. Zdaj še v Iranu živijo, toda po napadu ZDA bodo bežali ven.
ZDA so uničile našo možnost, da bi Société zapodili nazaj proti Sibiriji. Če bi bili samo Sovjeti bi jih lahko skupaj z domačimi komunisti zapodili v Sibiriji. Bili bi del Avstrije in imeli bi višje plače ter nižje davke.

Baba Vanga je povedala, da bodo ZDA in Iran zaradi Sirije in Izraela šle v vojno, ki bo povzročila masovno uničenje in jedrsko onesnaženje.
Ena sama Hezbolahova raketa lahko pade na Izraelsko tajno orožje in potem bodo ZN rekli, da moramo v 48 urah evakuirati vse Irance, Izraelce, Katarce, Sirce, Turke, Egipčane itd, ker območje še 5000 let ne bo primerno za življenje. Kaj pa potem? EPP razpade in Webrov del se pridruži komunistom, da sprejmejo v Evropo vse te ljudi.
Potem bi Assad in Netanjahu ostala sama, da bi na praznem območju, lahko plesala po Golanu.

Ne rabiš tretje svetovne vojne. Dovolj je, da pade par Iranskih raket na Izraelsko jedrsko orožje, pa bo vse širše območje prazno in evakuirano.

izrael se boji irana , zato izraelski lobi ki vlada v zda, rine američane v napad na iran, to tudi ameriški narod ve ..AIPAC ( american israeli organisation ) je židovski lobi, ki vlada nad zda
https://www.youtube.com/watch?v=vpE4DbEx_Mo

New Report

Close