Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurospin najnižji nivo pri hrani.

Eurospin najnižji nivo pri hrani.

Kaj menite? S čim primerjate?

s čim pa ti utemeljuješ svojo trditev?
Najprej obrazloži, zakaj ti tako misliš.

ti misliš, da misli?

So izdelki, ki so zares dobri in tisti, ki so na nižji ravni. Kot v vsaki trgovini. Tudi vsak Mercator nima vedno top zelenjave, Interspar je mogoče bolj slab kar se tiče rib, se pa v zadnjem času popravlja, Leclerc glede kruha…. Lidl, Hofer, Tuš ….. več ali manj je stvar okusa.

Imajo najvec izdelkov brez palminega olja.

Bi se strinjal. Sicer je v vsaki trgovini kaj dobrega in kaj slabega, ampak v povprečju je Eurospin daleč najslabši. Sploh kar se tiče sadja in zelenjave, sem privlečejo kar v Italiji vržejo stran, ponavadi je lep del že gnil.

A veš, da jaz pa veliko SZ kupim v Evrospinu, sploh kako leto nazaj, ko sta imela Hofer in Lidl res en sam podn od SZ.
Krompir, čebula, česen inpakirana očiščena solata so v Eurospinu super.
Paprike, bučke so iste kot povsod.
Všeč mi je, da imajo celo zeleno, koromač recimo, tega v Lidlu in Hoferju ni, našilokalni Mercatorji so pa bolj ubogi s SZ.
Imajo en solatni mesnati paradajz, ki je včasih res bogi, a včasih naletiš na pravega, takega komaj kdaj dobiš v Mercatorju ali Sparu.
Od ostalega pa odvisno, kaj imajo, če je SZ lepa, kupim, če ne, ne kupim. Recimo prejšnji teden so imeli uboge marelice, nisem kupila, sem pa kupila jabolka.

Druga roba je pa tudi tako-tako, recimo piščančje hrbte so imeli fantastične do januarja letos, zdaj so pa čisto oguljeni, ampak take vidim tudi v Mercatorju in Sparu.
Kar je italijaskih stvari so tudi v redu, potem pa odvisno kakor kaj, čistila zagotovo, ostalo pa itak kupiš, če se ti zazdi, da je ok in probaš, pa sam oceniš.

Mi imamo vse trgovce v okolišu in kupujem čisto pri vseh, skoraj enakovredno.


Pa kaj še, kr neki….

Za vse trgovine v EU ali pa v SLO veljajo enaka pravila, enak inšpekcijski nadzor, zato tu ne more bit velikih odstopanj. Je pa razlika v načinu postrežbe, predstavitve in seveda v ceni in nekaterim gre precej v nos, da eurospin ponuja identično blago po bistveno nižjih cenah zato se vsake toliko tudi na tem forumu pojavi tema z neko bedasto trditvijo, ki nima nobene veze s samimi dejstvi.
Forumski troli…

Ko so na ZPS imeli test testenin, so bile Eurospinove ta poceni med boljšimi. Celo Sparova blagovna znamka je bila boljša od Barille.
Imajo tudi nekaj bio izbora, jaz kupujem krekerje s kamutom, sicer so dragi, ampak dobri (in niso slani).
Mi je pa recimo dobesedno zanič njihov sladoled. Sem kupila enkrat, ker sem tukaj prebrala, da je dober, in to ne najcenejše banje, pa mi je bil neužiten.
Dobri siri.
Ja, tudi sadje in zelenjavo včasih kupim, če ocenim, da je OK.

eurospin ima odlična čistila, vedno tam kupim tudi krompir, zdaleč najbolj zdrav.. Ko ga kupim v Leclercu, Sparu, je na zunaj lep, znotraj pa ves črn. Mesa pa v Eurospinu ne kupujem, tam pa res ni OK. Kupim riž, imajo odličnega, pasato, tudi kozmetika je čist OK…

Glede mesa, eno je ok, eno niti ne. Piscancji hrbti so bili dalec najboljsi, zdaj nido vec. Imajo fina bedra, s kostmi in brez, file j epa bolj tako. Mleto ni dobro. Mislim, je treba pogledat.

nikakor ni najnižji nivo, nekateri izdelki so dosti boljši kot v mercatorju ali hoferju. Imajo odlične sire, sladolede, čistila.

res je! Drugače pa tam kupujem čistila, občasno kakšne kekse, čokolade, če kaj pečem itd..

Ja sevede. So dosti CENEJŠI izdelki kot v Mercatorju, to je pa tudi vse. NIKAKOR hrana iz Eurospina ni boljša kot hrana iz Mercatorja. Pa v Mercatorju je poudarek na domači, slovenski hrani. V Eurospinu reveži kupujete ITALIJANSKE ODPADKE!!!
Fuj, hrane ne bi v Eurospinu nikoli kupovala. Mogoče bi poskusila kakšna čistila, ne pa hrane!!!

Plačan post. Brisat!

Plačan post. Brisat!
[/quote]

Ma nehaj, tele zabito. Nič ni plačan post, ampak je resnica. Ve se, KDO kupuje v Eurospinu, no. Ubogi socialci. Ne delam nobene reklame za Mercator, je tudi Spar dober, Leclerc sploh, še Hofer in Lidl sta v redu, ampak Eurospin je pa res za tiste, ki drobižek v denarnicah preštevajo in imajo komaj za 2 žemljici in (italijansko) pašteto…

Ja sevede. So dosti CENEJŠI izdelki kot v Mercatorju, to je pa tudi vse. NIKAKOR hrana iz Eurospina ni boljša kot hrana iz Mercatorja. Pa v Mercatorju je poudarek na domači, slovenski hrani. V Eurospinu reveži kupujete ITALIJANSKE ODPADKE!!!
Fuj, hrane ne bi v Eurospinu nikoli kupovala. Mogoče bi poskusila kakšna čistila, ne pa hrane!!!
[/quote]

rajši podpiram italijane kot hrvate. Koliko je domače in slovenske hrane v mercatorju in koliko je kupuješ ti? In kakšno ceno plača mercator našim slovenskim proizvajalcem, če si tako lokalpatriotska, pojdi direkt do kmeta in kupi meso, sadje, mleko iz prve roke, po pošteni ceni.

Ma nehaj, tele zabito. Nič ni plačan post, ampak je resnica. Ve se, KDO kupuje v Eurospinu, no. Ubogi socialci. Ne delam nobene reklame za Mercator, je tudi Spar dober, Leclerc sploh, še Hofer in Lidl sta v redu, ampak Eurospin je pa res za tiste, ki drobižek v denarnicah preštevajo in imajo komaj za 2 žemljici in (italijansko) pašteto…
[/quote]

Nismo revni, v bistvu kar bogati za naše razmere, pa kupujem tudi v eurospinu. Sicer ne vse po spisku od A do Ž, ampak določene izdelke pa vedno kupim ta. Pa se pripeljem tja s svojim dragim avtomobilom, pa nisem edina, kolikor vidim.

rajši podpiram italijane kot hrvate. Koliko je domače in slovenske hrane v mercatorju in koliko je kupuješ ti? In kakšno ceno plača mercator našim slovenskim proizvajalcem, če si tako lokalpatriotska, pojdi direkt do kmeta in kupi meso, sadje, mleko iz prve roke, po pošteni ceni.
[/quote]

V Mercatorju je ogromno domačih izdelkov! Res je dosti zudi hrvaških izdelkov, ampak le redko kupim kakšnega, največkrat pijačo Jamnica, drugega ne. Pri hrani v naši družini ni odstopanja – mora biti slovenska, sploh mleko in mlečni izdelki ter meso in mesni izdelki. Pri ostalih izdelkih mi ni tako pomembno, pri hrani pa. Kdaj pa kdaj tudi s kakšne slovenske kmetije kaj kupimo, predvsem zelenjavo in krompir, včasih tudi sezonsko sadje.

Za vse trgovine v EU ali pa v SLO veljajo enaka pravila, enak inšpekcijski nadzor, zato tu ne more bit velikih odstopanj.

Jah, tud jaz sem se spraševal kje je inšpekcija. Recte kar hočete, velikokrat vidim tam kaj gnilega ali pa skoraj gnilega. Glede masa, sem kupil čevape, tiste od kmeta parkrat obrnem in so že lepo pečeni, te sem pekel v nedogled, notr še vse surovo. Nazadnje sem jih vrgel psu, še on je vihal nos.

Še glede inšpekcije, pol sadja, ki ga prodajajo (v praktično vseh trgovinah) je neužitno, ker je potrgano še zeleno. In je trdo kot kamen, bi si zobe polomil, če bi hotel jesti. Bi rekel, ja počakaj, da ‘dozori’, ampak večina ga nič ne dozori temveč zgnije. Enkrat sem slišal eno trgovko, ko je to sama ugotavljala. Zato pa v Lidlu ali Hoferju radi pakirajo, da ne moreš preverjat kaj ti v resnici prodajajo.

kupoval sem sadje in zelenjavo v Tušu, Merkatorju, Sparu, Lidlu, Eurospinu, Hoferju, Leklerku

od vseh teh trgovin je kvaliteta še najboljša, da ne govorim, da si moraš drugod sam vagati zelenjavo in sadje

v Hoferju pa vzameš in se ne zajebavaš z vaganjem

jabolka vedno vzamem zapakirana in še nikoli nisem bil razočaran

od vseh trgovin je kvaliteta najboljša v Hoferju

Ma nehaj, tele zabito. Nič ni plačan post, ampak je resnica. Ve se, KDO kupuje v Eurospinu, no. Ubogi socialci. Ne delam nobene reklame za Mercator, je tudi Spar dober, Leclerc sploh, še Hofer in Lidl sta v redu, ampak Eurospin je pa res za tiste, ki drobižek v denarnicah preštevajo in imajo komaj za 2 žemljici in (italijansko) pašteto…
[/quote]

ubogi socialci‽
bi moralo biti nam nerodno ali mogoče kahlu ehjavcu in njegovi companyji?

Zakaj se ciklično pojavljajo te teme? Vsak pač kupuje, kjer mu najbolj odgovarja.

po kakšno posamezno stvar. Da bi bila redna nakupovalka tam večine stvari – to nisem.
Me pa moti izjemna neurejenost poslovalnic – predvsem pri sadju in zelenjavi in tam, kjer imajo akcijske izdelke posebnih ponudb – je še bolj vse nametano kot pri lidlu in hoferju, prav razmetano je vse. Enako je na blagajniških trakovih vedno vse umazano in na koncu pri zlagalnih pultih tudi. v tej neurejenosti in večji umazaniji vidim predvsem razlike z drugimi trgovinami.

New Report

Close