Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri je vaš trenutek v dnevu, ki se ga najbolj veselite? Kavica, sprostitev, telesna aktivnost,..

Kateri je vaš trenutek v dnevu, ki se ga najbolj veselite? Kavica, sprostitev, telesna aktivnost,..

Kdaj vam je v dnevu najlepše? Brez česa ne morete? Trenutek v dnevu, ki se ga najbolj veselite in ga opravite vsak dan.

Jutranji zajtrk s kavico v moževi družbi.

Skoraj enako kot ti, le da gre za zgodnjo večerjo in kavico v moževi družbi.

jutro

ostanem ob petih zjutraj in se veselim, da je končno napočil trenutek uničevanja plevela, ker proti plevelu se je treba borit

ko dobim priliv na TRR ☺

Zjutraj, ko se ozirjem in poščijem, da me pol čez dan ne tišči.

Zvečer na kavču z otrokoma, ko beremo pravljico in ko otroci zaspijo, klepet z možem zunaj na terasi.

Moj poseben čas je ob in tik po sončnem zahodu. Takrat me najdeš na terasi, ki gleda v dolino, v slabem vremenu pa ob panoramskem oknu v dnevni. Kar ždim, vpijam mir, ne mislim na nič kaj posebnega, samo sem.

Obožujem večere ko otroci zaspijo, midva pa v miru na terasi, s črički v travi, vodo v daljavi. To je to.

Joj, vam zavidam. Midva že dolgo ne govoriva več, otroka se zapirata v svoji sobi. Moj trenutek je večer s 3deci vode ali soka ob čiku.

Večerni sprehodi z možem in psom, sploh v tem letnem času, ko vse cveti, ko je vonj po pokošeni travi. In pa seveda petki, ko pridejo moji iz šole in fakultet, takrat mi je šele najlepše.

Zgodnje jutro, ko mojemu prinesem kavo v posteljo in se še malo pocrkljava.

Ko pridem po otroka v vrtec, ko bereva skupaj zgodbice in pa rekreacija.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsakega. Najboljši mi je, ko se vsedem in počasi pijem kapučin. Aja, vmes vas pa berem 😂

Pridem s šihta, pomečem dol štumfe in modrc in noge v luft ob kavi. To je zdaj.

Branje. Ves dan čakam, da se zvečer zleknem in odprem knjigo.

Jutranja kava v pisarni, pa zvečer, ko sta otroka v postelji, ko se vsedem pred tv..

Jutranja kavica in nirvana po teku, ko se stuširam in zvalim v zofo.

Najboljši del dneva mi je večer in noč ko spim

Vsaj uro, dve ali več v gozdu.

Tek, ko izklopim glavo in se prepustim ritmu korakov…. 🙂

ko sem s svojimi živalcami. ljudi pa tak ne maram, še f.u.k.a.t se mi več ne da kej dosti razen kake mlade vitke brez panžov

ko sem s svojimi živalcami. ljudi pa tak ne maram, še f.u.k.a.t se mi več ne da kej dosti razen kake mlade vitke brez panžov
[/quote]

Pri meni isto, zelo rad zalivam vrt in skrbim za vrtnine, vrt zalijem takoj po sončnem vzhodu, pred službo, sedaj uporabljam namakalni sistem in samo vklopim ter pregledam vrt, da kaj privežem, odstranim plevel, nato grem s psom na sprehod, se stusiram in grem ob 6.30 v službo. Do seksa mi ni, ženske me tudi spravljajo ob živce in se mi ne da izgubljat časa z njimi. Lepo mi je tudi zvečer, po sončnem zahodu, ko grem od 21h do 22h teči, se nato stuširam in lepo zaspim.

Poletni večeri ob Ljubljanici (ali na Špici) z Aperolom, v prijetni družbi.
🍸🍹🍾🌝💫

Tisti moment, ko v sluzbi prislonim kartolino in naredi piip, izpise se pa: odhod.

New Report

Close