Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

FKK

Default avatar
Ma me res zanima, če je kera monovka, ali movovec nudist? Jaz osebno prakticiram to že od 25 leta starosti. Ko enkrat poizkusiš uživancijo v vodi brez kopalk, jih ne oblečeš več.
Default avatar
Nudist je napisal/a:
nikoli več kopalk :)
Default avatar
na FKK hodijo samo vlačuge in kurbirji
Default avatar
na FKK hodijo samo vlačuge in kurbirji in jaz tudi :)
Default avatar
Sem bila, navdušena, žal nisem več....pa bom še:):):)
Default avatar
MsOlivija je napisal/a:
Nice ;-)
Default avatar
Jaz se grem vsaki dan nudista na svojem balkonu. V mladih letih sem bila zagreta nagica, zdaj pa še samo uživam na svojem balkonu, ki mi nudi toliko zasebnosti, da me res nihče ne vidi.
Default avatar
Živimo nudizem. Ko sem nagica, najraje igram ping pong.
Default avatar
navdušenka je napisal/a:
Kdo te pa po hrbtu namaže, če se skrivaš tam na balkonu.
Default avatar
Mam preveč lepih kopalk, da jih ne bi pokazala :)
Sem pa enkrat to prakticirala na eni divji plaži, do katere se da priti samo s čolnom. Nikjer nikogar. Tisto je res bila milina. Čisto se povežeš z naravo. V gneči ljudi pa ne bi mogla.
Default avatar
Ko je le mogoče, najraje gola, na klasičnem kopališču pa seveda v kopalkah.

Za tistega pametnega s pripombo o vlačugah: na FKK plažah je tako malo greha vrednih moških in ženske se nekako res ne zapalimo na visečo žvarovino med nogami in bierbauch nad njimi, da tja prav gotovo ne hodimo zaradi iskanja seksa.
Default avatar
Poletna3 je napisal/a:
A riti in joškov nimaš lepih? ;-)
Default avatar
sam prašam je napisal/a:
Če je definicija lepih jošk in rit velikost, pol nimam.
Moje je čvrsto ampak za moj okus malo premalo.
Default avatar
Poletna3 je napisal/a:
Ti že veš ;-)
Default avatar
Striktno na fkk ne hodim, si pa rad poiščem plac bolj na samem in uživam v goloti. Veliko bolj mi paše tako v celoti rjavo telo, kot ekspresno suhe brisače, pa prednost nudizma je tudi to, da se v celoti lahko z oljem ali kako kremo natrem. Koža mi je hvaležna, počutim se bolje, vi si pa mislite, kar si želite.
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar
Velikokrat, nekaj najbolj naravnega.

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.
to kar ti opisuješ se super tisto veliko viseče je grdo. in tebi se samo zdi da imaš premajhno, ker ste vse ženske enake z nekimi , kako bi dejal,kompleksi. verjemi, super si, bi te prav rad srečal na plaži
Default avatar
Žal so oblečeni kampi bolje obiskani kot slečeni, in posledično je FKKja manj. Nihče si tudi ne želi FKK gosta, ki bi živel skromno, pod borovcem, v skladu z naravo, ampak si želijo potrošnika, ki bo pod pritiskom mlastne mladeži plačeval za vse živo.
V Franciji so to rešili tako, da so FKK Cap d'Agde spremenili v kamp svbodnega seksa in gostov iz vsega sveta kar mrgoli. Tudi v Rovinju je bil trend v tako smer, a je mestna oblast kmalu stopila na zavoro.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net