Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svet ogorčen nad palestinsko krutostjo in mučenjem živali.

Svet ogorčen nad palestinsko krutostjo in mučenjem živali.

Vaša preljuba Palestina, in vaši nedolžni Palestinci.
Vaš link

😢☹️😢

Kdorkoli se kjerkoli na tem svetu tako izzivlja nad nemocnimi bitji, ni clovek, ampak posast.

Nic posebnega, niste vi zahodnjaki nic boljsi od njih, zuvali so trgovsko blago in tako se jih tretira,na drugi strani se nuhce ne zgraza zaradi mucenja palestincev ki gaizvajaja izrael in zda

Arabci že sedemdeset let napadajo Izraelce. Tudi tiste male države, ki je velika kot Slovenija, jim ne privoščijo. Ampak Izraelci niso ovce kot Slovenci – se znajo postavit zase. Štiri vojne s foušljivimi sosedi so zmagali in jih nabili ko kante.

Take zverine, ki to počnejo, pa tudi taki pr.asci, ki se z njimi strinjate in jih razumete, so take sv.injarije pripravljeni početi tudi ljudem. Odraslim in otrokom. Da se ne bi kdo slepil, da ni tako.
Sadistov skozi več tisočletno človeško zgodovino ni nikoli manjkalo.

Res je. Ampak prodaja se neka slika ubogih Palestincev. Tudi jaz sem dolgo kupoval to štorijo.

Sicer pa so posnetki dvignili Avstralce na noge in so PREPOVEDALI izvoz žive živine v Gazo in Egipt. Enako je bilo z ovcami, ki so jih mučili na grozovit način.

Da povem po resnici, se mi ta palestinska golazen smili ravno toliko kot se njim smilijo te uboge živali.
Samo še eden naj mi stegne gobec o ubogem palestinskem narodu!!!!!!!

Človeški paraziti!!!
Človeška inteligenca??
Sicer pa, človek požre na krožniku vsako crknjeno žival, ne glede na to, kako je bila mučena, oziroma ubita nenazadnje.
In zdaj so največji problem palestinci, ki se nad nemočno živaljo psihično izzživljajo…
Četrt Slovencev boli k….za žival.Pa naj bo to domači ljubljenček, kao, ali pa vzrejena, klavna žival. Za požret je vse dobro. Ko pride čas dopustov, ko se hišnih ljubljenčkov nima kam dat, pridejo v poštev bližnji gozdički, ali pa kar kante za smeti….Prosim vas lepo…….
Marš, človeška golazen!!!!

Nič posebnega a ne….ti smrdljivo kKMETAVZARSKO USRANE!!!
Piz***** ste eni pacienti. GNOJI OD ĆLOVEŠKE VRSTE!!!
Dno od dna od človeka.

Kakšno vezo ima ta vojna nad izzživljanjem živali??
Človek naj se pobije med sabo. Nič hudega. Ampak žival naj pustijo pri miru.

Ko bo crknil človeški rod, si bo narava opomogla.

Nič posebnega a ne….ti smrdljivo kKMETAVZARSKO USRANE!!!
Piz***** ste eni pacienti. GNOJI OD ĆLOVEŠKE VRSTE!!!
Dno od dna od človeka.
[/quote]

Ne razumeš, kaj ti je hotel povedat. Povedat ti je hotel, da se tudi živalim iz masovne proizvodnje za tvoj krožnik, godijo hude stvari. Še najbolj kokošim in piščancem, čeprav vsem ostalim tudi. Že če pogledaš, v kakšnem stanju so krave, ki jih pomladi kakšen kmet spusti iz hleva, se zgroziš, kje je šele tisto, česar ne vidiš.

Pa ne pravim, da bi morali nehati jesti meso, samo pravim, da bi morale tudi rejne živali imeti vsaj znosno življenje do njihovega konca. In tu ste potrošniki na vrsti, da pometete najprej pred lastnim pragom.

Ne razumeš, kaj ti je hotel povedat. Povedat ti je hotel, da se tudi živalim iz masovne proizvodnje za tvoj krožnik, godijo hude stvari. Še najbolj kokošim in piščancem, čeprav vsem ostalim tudi. Že če pogledaš, v kakšnem stanju so krave, ki jih pomladi kakšen kmet spusti iz hleva, se zgroziš, kje je šele tisto, česar ne vidiš.

Pa ne pravim, da bi morali nehati jesti meso, samo pravim, da bi morale tudi rejne živali imeti vsaj znosno življenje do njihovega konca. In tu ste potrošniki na vrsti, da pometete najprej pred lastnim pragom.
[/quote]

Pa še kako dobro razumem. Hvala ker si te vrstice napisal z distanco.
Jaz sem se mogla izkričati! In imaš prav.
Vem, kaj se dogaja z množično mesno industrijo. In v kakih pogojih so živali, ki prinašajo dobiček. K vragu gre vse skupaj….Žal…

Tudi z tujimi ljudmi bi divjaki poceli enako,ker pa ne morejo, pa kricijo na ves glas kako so ubogi.
Ves kes ki ga divjaki dobijo od preostalega sveta,gre za terorizem,orozje in verske voditelje ter njihove debele riti. V stanju niso ( ne fizicno se manj umsko ) karkoli ustvariti ne na intelektualnem,ne materjalnem ,niti se ne vedo da smo leta 2019,oni se kar mislijo,da zivijo v predpotopni dobi,edino delanje otrok jim gre od rok,ki jih potem posiljajo v prve bojne linije pred izraelsko vojsko in zraven kricijo, kako so jim krsene clovekove pravice in kako izraelci izvajajo genocid ,divjakov pa vsak dan vec. Se zivotinje ki jim jih po njihovo neverniki posljejo,da ne bojo pocrkali od lakote potovcejo,saj tako zrtvovana zival ni halal in spet crkujejo od lakote,glupi ko tocak..Pa razumi ce mores

V Palestini mucijo vse. Se kamele.

Palestinci oz. Hamas in ostale palestinske teroristicne organizacije vedno zacenjajo prvi provocirati Izrael s tem, da izstrelijo desetine raket na Izrael. Potem ko kasirajo nazaj je pa jok in stok. Seveda ob tem trpi predvsem nedolzno palestinsko civilno prebivalstvo, ki nic krivo nic dolzno potem dozivlja bombardiranja.

Kaj so živali storile ljudem, da jim to delajo?

nova pravljica umazanega Izraela

In seveda ženske. Če takole delajo z živalmi, kako delajo šele z ženskami, saj je v njihovem svetu ženska manj vredna in pomembna od živali.
Čeprav ne jedo svinjine, so sami svin.je!

Ti si umazan. Raje se umij kot da klatiš idiotizme, retardirano teslo.

Kakšno vezo ima ta vojna nad izzživljanjem živali??
Človek naj se pobije med sabo. Nič hudega. Ampak žival naj pustijo pri miru.
[/quote]
Kaj ste zdaj po novem sami vegetarijanci tu gor?


Kaj ste zdaj po novem sami vegetarijanci tu gor?
[/quote

Nismo vegetarijanci, ti Lolek in Bolek,……….
Smo samo ljudje.

]

Take zverine, ki to počnejo, pa tudi taki pr.asci, ki se z njimi strinjate in jih razumete, so take sv.injarije pripravljeni početi tudi ljudem. Odraslim in otrokom. Da se ne bi kdo slepil, da ni tako.
Sadistov skozi več tisočletno človeško zgodovino ni nikoli manjkalo.
[/quote]
Se strinjam s tabo v moji naravi je da sem ubijal zivali in to ni sadizem taka je cloveska nrav,zivali so za cloveka trgovsko blago in zato jih clovek ubija,in ne slepi se ce imas psa ga imas v suzenjsjem razmerju kot nekoc ljudi…ja prasec si tako kot jaz…ampak jaz vem da sem ti pa mislis da si nadprasec

Muslimani, tako tudi Palestinci, so očitno nižje razvita človeška rasa, zaostala na vseh področjih in se po dosežkih ne morejo primerjati z belim človekom. Zaradi nesposobnosti niso dosegli nič, so pa ogromno vsega uničili, razbili, zakurili, pobili. V videu vidimo, da se muslimanskim otrokom mučene živali ne smilijo, pač pa najstniki sodelujejo in kot da tekmujejo v rezanju vratu z nožem. Vera gor ali dol, kdor ima normalno človeško srce, sočutje nekje magari na dnu srca, pač halal ubijanja ne zmore, noben normalen človek! Predstavljajte si bele otroke gledati to morijo, beli otroci bi si želeli žival na vsak način rešiti, večinoma bi jokali in zahtevali prekinitev mučenja , ampak to smo mi, belci.

Gre za avstralske živali, ki so bile prepeljane v Gazo in Avstralija je zaradi videnih posnetkov že odpovedala sodelovanje z Gazo in jim svojih živali ne bo več pošiljala.

Cel video je tu, le zakaj Slovencem vedno pokažejo insert?

https://www.theguardian.com/world/video/2013/dec/12/cattle-abuse-gaza-video?fbclid=IwAR00nfSqbNRMrrOy7GiUS1js1EIaTwjw1ucYhwbjWu4ZiF0pdWTvwToILzo

New Report

Close