Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas zanima ljubezen? služba? zdravje?

Vas zanima ljubezen? služba? zdravje?

Prvim trem bom pogledala v karte.
Prosim za povratne informacije. Hvala.

Služba ali ostanem v tej ali zamenjam?

Živjo,

mene zanima me odnos z mojo hčerko, se bo izboljšal, se bo vrnila?

Zanima me še ljubezen, je kdo na poti do mene

in še zdravje

hvala…

nova
Uredništvo priporoča

Zanima me samo zdravje. Hvala.

V tej službi ostanete še naprej. Naj vas drugi ne ovirajo. Oziroma ne pustite se provokacijam sploh glede ženskega spola. Svoje delo dobro opravljate in ga boste še naprej. Zamenjava službe ne bo rešila ničesar.

Se javim☺️

Služba – odnosi, plača.

Vaša hči vas ima rada. Pustite ji, da zaživi svoje življenje. Sćasoma bodo zamere pri hčeri vse manjše. Ona bo zaživela nekje stran od domačega kraja.
V ljubezni pa nimate sreče kaj? Do vas prihaja moški bolj čokate postave z malo bradice. Okrog novega leta…Ampak spet bo ta zveza za vas preizkušnja, da se nekaj naučite iz nje. S tem moškim ne ostanete, vam bo pa prinesel lekcijo.
Pri zdravju pa, ko se ene stvari razrešijo, se pojavijo druge. Ste pomislili na alternativo? So vam pri dojkah pobrali žleze ven? Kot sem že omenila..Alternativna medicina.

Ste imeli kakšen operativni poseg nekaj časa nazaj?
Fizično stanje se je dokaj normaliziralo. Vas pa precej matra psiha. Zakaj se sekirate za stvari, katere v življenju niso najbolj pomembne. Vse morate imeti pod kontrolo…A ste perfekcionist?
Malo zadihajte. Kako je z vašimi pljuči?

Operacije nisem imela, sem pa par let nazaj hudo zbolela. Zdaj upam, da je ok. Ja, res imam obcutek, da moram vse kontrolirati, se pa drzim nazaj, kolikor se lahko. S pljuci zaenkrat nimam tezav, z jetri pa.

Sluzba – ali se vidi kaksna menjava?
Otroka – solanje oz. studij – uspesnost pri tem.
Zakon – kako kaze?
Zdravje – ali bo bolje?

Hvala.

Bi mi mogoče lahko pogledala še, zakaj se je to s hčerko sploh zgodilo, je zmanipulirana s strani očeta

Kar se dojk tiče, nimam problemov, zakaj bi mi pobirali žleze ven??

Ena taka oseba je dolgo časa nazaj na Mon, z isto frekvenco povratnih informacij, testirala Mon ljudi. Čeprav so bili odgovori v feet back-u, odstopajoči. Še dobro, da to na Mon ni plačljivo in bi ljudi dodatno na kant spravili.
Prosim no, če je kdo sposoben v svoje zmogljivosti, ne dvomi na Mon za potrditve svoje t.i. profesionalnosti.
Pa ne se jeziti, ker slepo verjamete vsakemu, ki ima pet minut časa. In ob tem vse razodevate. Ker se nekaj podobnega sliši. 😂😂😂😂

Bom napredovala v službi? Bom imela še enega otročka?

Prosim ja. Vse troje. Hvala.

In zakaj se ti zdaj sekiraš zato? Te kaj stane? Te kaj zaboli pri srcu?
In nenazadnje…..Zakaj sploh bereš to temo če te ne zanima?

Zanima me samo zdravje zase in svojo družino. Hvala.

A bom kmalu dobila novo službo? Čez mesec dni bom namreč ostala brez službe in ravnokar imam pogovore z dvema delodajalcema. Bo kaj iz tega? Hvala.

Dober dan, kaj pa jaz, matram se fizicno v sluzbi, imam jo za trakom za nedolocen cas, vendar resno razmisljam o odhodu, imam slabo zdravje hrbtenice in psiho zanič. Ali bo v primeru menjave slabse? Me bodo sami odslovili? Hvala.

V tej službi ostanete še naprej. Naj vas drugi ne ovirajo. Oziroma ne pustite se provokacijam sploh glede ženskega spola. Svoje delo dobro opravljate in ga boste še naprej. Zamenjava službe ne bo rešila ničesar.
[/quote]
Hvala. Nekaj takega bi mogla bit.

Delam v kolektivu kjer je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških.

Mene zanima, kam bom šel na naslednji razgovor. Če uganete, častim večerjo😉

Prekajen meso dl cajt gvera;)

otim?

Na naslednji razgovor vidim da boš šel v zvezi z elektrotehniko. Se motim?
Si pustolovec, svobodnjak. rad imaš naravo. Rad imaš svet. In vse, kar se v njem dogaja.
Službe ne boš sprejel, ker te bo oviralo veliko ljudi.

Tarot 111, prosim, če mi lahko pogledaš za ljubezen. Je moj princ kje v bližini, ga bom kmalu spoznala

Deset let se sučem v krogu, razpeta med dva. Kaj pravijo karte. Hvala<3

otim?

Na naslednji razgovor vidim da boš šel v zvezi z elektrotehniko. Se motim?
Si pustolovec, svobodnjak. rad imaš naravo. Rad imaš svet. In vse, kar se v njem dogaja.
Službe ne boš sprejel, ker te bo oviralo veliko ljudi.
[/quote]

Sicer dvomim, da bi kakorkoli lahko bila ravno elektrotehnika, ni pa nujno, da imam prav.

Ker ste ostale stvari dokaj dobro zadeli, razen da imam rad vse kar se v svetu dogaja, (ne sledim kaj prida, poročila preskočim, tako da v bistvu pojma nimam, kaj vse se godi naokoli) vam dajem nekaj možnosti za prijeten večerni obrok.

Dragi/a Tarot111, hvala za vaš trud, čeprav sem resnično skeptičen v tovrstna “napovedovanja prihodnosti”. Itak se sam odločam, kam bom šel, zato vas vnaprej opozarjam, da sem “taškrt gorenc”, ki bo naredil vse, da se izogne plačilu nepotrebnih stvari…torej tudi večerje.

Good luck ali veliko sreče po naše😁

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close