Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašče so katastrofa. Nezrele ali duševno bolne ženske uničujejo otroke.

Tašče so katastrofa. Nezrele ali duševno bolne ženske uničujejo otroke.

Tašče so katastrofa. Vedno so bile katastrofa in vedno bodo.
Vsi vici o taščah so nastali zato, ker je to res.

Ženske visijo na svojih otrocih in jim ne pustijo odrasti. Če je to zato, ker se ne želijo postarati, so duševno bolne, čutijo zavist do svojih otrok ali kaj tretjega je popolnoma irelevantno.

Sploh ni res.

O čem ti to?
Aja, izbrala si si točno takega tipčka kot si ga zaslužiš. Normalna ženska si ne bo izbrala maminega sinčka.

pa ne samo tašče, večina žensk postane z leti vedno slabša, bi človek mislil, da se ženske, ki so vendarle živele življenje, malo drugače obnašajo, pa je očitno to pregloboko v njih.
ne znajo živeti zase in se stalno vtikujejo v druge.

Imaš otroke? Ja?
Veš, potem si opisala tudi sebe, ker boš tudi ti zelo verjetno nekoč tašča.

Imaš otroke? Ja?
Veš, potem si opisala tudi sebe, ker boš tudi ti zelo verjetno nekoč tašča.
[/quote]

torej razlog, da so ženske nemogoče je, ker je tako vedno bilo in ker se hočejo maščevati svojim taščam?
Se res noben človek nikoli ne zamisli nad tem kar počne?
Samo dajmo gonit svoje ?

To je zato, ker nobena stan ne sprejema drugačnih navad, novitet, kulture,.. Če bi bili vsi bolj tolerantni in sprejemali kompromise, bi se živelo veliko bolje. Tako pa vsak rine s svojo trmo skozi zid.

Na plečih posameznega partnerja je da hendla svoje starše. To da je tašča katastrofa je posledica slabega partnerja.

Se delno strinjam. Na plečih partnerja je, da se “odlepi” od tašče in odraste. Obnašanje tašče do snahe in obratno, je pa v veliki meri odvisno od njiju samih.

Zato je najbolje vsa srečanja omejiti na obiske in v izogib nevšečnostim nikoli pristati na sobivanje v neposredni bližini.

So krive tudi snahe, ki so ravno tako žleht kot njihove tašče. Ena drugi so si konkurenca v žlehtnobi. Normalne ženske imajo normalne odnose. Če partnerja spoštuješ, spoštuješ tudi njegove starše. Nobena me ne bo prepričala v nasprotno.
Če je tašča res nemogoča, se ji izogneš a ostaneš prijazna z njo. Zaradi nadutosti in ega tega nekatere ne znate. Odnos z vašo taščo marsikaj pove tudi o vas samih.

Od vceraj dalje se strinjam. Res sem mislila, da imam krasno tasco .. no, vceraj sem pa ugotovila, da hodi v najino stanovanje, ko grem ven. Zgrozena sem bila, res zgrozena. Vse odnose je unicila, ne smirglam je vec in zdaj se bomo pa brez dvoma odselili takoj, ko bo priloznost.

Moja hodi poleti v najino stanovanje kuhat in gledat tv, ker je v najinem bolj hladno. Sva v kleti in imava klimo. Ji je mož naredil klimo v njenem stanovanju pa ni ok.
N
O
R
I
M
Ta hip bi šla na svoje pa bi lahko bila samo mati ločenka, otroci pa nori na očeta. Kaj jim naj razbijem družino?

Kaj pa kakšna ključavnica na vrata?

po eni strani ne razumem bab, ki se nekam vselijo in potem bi one prepovedovale kod bi kdo hodil, ob tem pa vem, da se same istega ne držijo in vletavajo k tašči s pamži si sposojat vse živo. Po drugi strani pa tudi ne, da ne rečeš stari, naj neha hodit, zakleneš, al pa enkrat naštimaš klimo na 40 stopinj in pustiš en kos mesa na pultu.
Da o tem kako bi razumela staruhlje, ki se takole štulijo povsod in šnofajo, raje sploh ne bi.
Kakor da ima folk po 60 letu samo še eno obsesijo in to je grenit življenje mlajšim.

Kaj pa kakšna ključavnica na vrata?
[/quote]

Pozabi. Tašča je mnjenja, da smo ena velika srečna družina, mož tudi, otrokov ne mešamo v tole, tako da piši kuči propalo. Ali sem mati samhranilka in otrokom vzamem razbijem družino ali pa trpi in šuti. Z možem sva se že toliko spreskregala na ta račun, da imava odnos v totalnem krcu. K tašči pa ne hodim v stanovanje ker je gledat ne morem ne da bom še za njo hodila – dovolj ona hodi k nam.

Pozabi. Tašča je mnjenja, da smo ena velika srečna družina, mož tudi, otrokov ne mešamo v tole, tako da piši kuči propalo. Ali sem mati samhranilka in otrokom vzamem razbijem družino ali pa trpi in šuti. Z možem sva se že toliko spreskregala na ta račun, da imava odnos v totalnem krcu. K tašči pa ne hodim v stanovanje ker je gledat ne morem ne da bom še za njo hodila – dovolj ona hodi k nam.
[/quote]

Kako ti pa lahko fizično prepreči, da daš ključavnico na vrata?
Seveda – glavni problem imaš z možem in ne z njo. Če on ni dovolj deca, da bi ji zaprl vrata (ker je to njegovo delo, ne tvoje) , potem imaš res grozno situacijo.
Jaz bi v tem primeru šla v prvo železnino, kupila zapah in žabico in to ročno našraufala na vrata.
https://www.merkur.si/precni-zapah-140×52-mm-2988834/

Tudi meni je moja vceraj dvignila pritisk!
Pri nas se zgodi nekaj res hudega, potem je pa treba tolazit tasco, ker je utrujena od fizioterapije in vrocine, pa celih 6 brisac je vceraj porabila za umivanje!

Kako ti pa lahko fizično prepreči, da daš ključavnico na vrata?
Seveda – glavni problem imaš z možem in ne z njo. Če on ni dovolj deca, da bi ji zaprl vrata (ker je to njegovo delo, ne tvoje) , potem imaš res grozno situacijo.
Jaz bi v tem primeru šla v prvo železnino, kupila zapah in žabico in to ročno našraufala na vrata.
https://www.merkur.si/precni-zapah-140×52-mm-2988834/
[/quote]

Fizično ne more preprečiti ampak za slabo voljo in poslabšanjem odnosov je pa lahko ključavnica dovolj. In spet je tukaj vprašanje kaj pravi njen mož.

Fizično ne more preprečiti ampak za slabo voljo in poslabšanjem odnosov je pa lahko ključavnica dovolj. In spet je tukaj vprašanje kaj pravi njen mož.
[/quote]

A če ona trpi, pa to ni poslabšanje odnosov?
To, da se ti ljudje ne sprehajajo po stanovanju, kadar te ni doma, se meni zdi precej osnovna človeška pravica. In če jo nekdo krši, ta že aktivno slabša medsebojne odnose.
Absolutno je pa v vseh teh primerih glavno vprašanje mož. Če ni moški, ampak je samo sinček, potem je tašča tukaj najmanjši problem.

Mi je jasno, da sva z možem že zdavnaj zavozila. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaradi mojega stalnega najedanja zaradi nezadovoljstva z življenjem pod skupno streho. V 20 letih se je nabralo in mož raje v miru preživlja čas s svoj družino jaz pa sem tu, da se ukvarjam z otroci, perem in pucam pol bajte moža in otroke kosim travo ter plačujem kredit in seksam z možem. Za vse ostalo je tukaj moževa družina. Tolažim se s tem, da imam same sinove in da ni več placa, da bi lahko ostala doma.

ti si pa res faca, da se tolažiš s samimi sinovi. Ravno oni ti bodo po smrti taščure privlekli mladenke, ki te bodo naprej izkoriščale. Mož ti je zrihtal dosmrtno.
To je iz onega vica, ko mož po sedmih letih zakona ugotovi, da če bi jo ubil namesto, da se je poročil z njo, bi bil že frej.

Od nekdaj sem vedela, da tamlad in tastar niso za vkup. Vedela sem, da smo ljudje vsaj do neke mere vpeti v primarno družino, zato sem pri resnejših fantih pozorno opazovala njihov odnos s starši in tudi potencialne tašče in taste. Mamini sineki in preveč dominantne mame mi ne bi ustrezale, zato bi tak odnos hitro prekinila.
Mojo taščo sem žal poznala le kratek čas. Zlata ženska, lepo sva se ujeli, a ne bi živela skupaj z njo oziroma na njenem.

Kmalu bom sama na tem, da bom tašča. Svojega otroka imam neskončno rada, lepo mi je v njegovi bližini in družbi, vedno bom njega in njegovo družino lepo sprejela, tudi pazila vnuke, kolikor bom lahko, a naj gre na svoje. Že ko je bil majhen, sva z možem poskrbela, da bo imel nekoč svoje stanovanje.

Ne. Niso.
Se ne strinjam. To je posploševanje. Imam odlične izkušnje s taščami. 🙂

Največje probleme s taščami imajo dekline, ki so se preselile k svojim priležnikom, ki seveda ne živijo v svoji lastni hiši temveč v hotelu mama. v hotelu mama pa žal veljajo mamina pravila, ne pravila ženske, ki je tja prišla na seksualne seanse in se ji ponavadi ne ljubi niti praha obrisat v tuji hiši, z veseljem pa bi vse po vrsti komandirale. E, tako to ne gre.
Če vas motijo tašče, se dol dajajte s tipi, ki imajo vsaj svojo garsonjero, ne pa da vas privlečejo pod isto streho s svojo mamo. Tam ne boste nikoli glavne. Se niti ne spodobi, da bi bile.
Ostale ženske ponavadi kar dobro shajajo s taščami, saj jih niti nimajo vsak dan na očeh.

New Report

Close