Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

grčija

Default avatar
No pa bom znorela. Mož nam je rezerviral 7 dni Grčije otok...res sva se skregala, ker sem rekal, da je to predaleč za 7 dni in da v 7 dneh ne bomo pogledali celega otoka in, da je bolje da ne gremo. Res mi ni do dopusta kjer bomo 7 dni noreli , da si bom o po njegovo vse pogledali.

Kdo pretirava jaz ali mož, ker meni do takega dopusta ni
, ker je premalo časa za tako velik otok.
Default avatar
Oba sta čudna, lahko nam odstopite ta dopust grem z veseljem :)
Default avatar
savinjčanka je napisal/a:
Sem druga v čakalni vrsti:)
Default avatar
Če za en grški otok ni dovolj 7 dni, a greš potem na Sicilijo za en mesec al kako?
Default avatar
dopust grčija znorela sem je napisal/a:
? Smisel sestavka? Slaba provokacija, če še otoka ne veš ..
Default avatar
da bi pa spontano uživala na dopustu pa ne gre?
Default avatar
Saj ne boš gledala otoka ampak migrante.
Default avatar
pretiravas ti, ni lih celina to no, tudi v primeru, da gre za Kreto, ki je najvecja...
Default avatar
Predvidevam, da nisi bla se na nobenem od grskih otokov. Oba imata prav. Ti, ker te moz vlece nekam, kamor se ti ocitno sploh ne da. Ti si za v prvi kamp na hrvaski obali. Moz pa zato, ker je v njem pustolovski duh in rad raziskuje neznane kraje in bi rad malo razbil rutino. Najbolj, da gresta posebej na dopust in si zazelita, da vsak cimbolj uziva.
Default avatar
Odvisno na keteri otok greste. Če je Kreta, je res veliko za videt (tudi otok je velik). V enem tednu boste vse videli. Če je Rodos, je en teden čisto dovolj. Ostali otoki so precej manjši....tako da.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net