Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pogled v karte

Prosim pogled v karte

Ce je kaksna ki obvlada me samo zanima ali se bomo se kdaj v zivljenju preselili in kam v hiso ali stanovanje. Thx

Pod most boste šli, ker vam bo družinsko premoženje propadlo.
Aja, pa mož te vara.

Še se boste selili. V jeseni. Bo malo večje stanovanje in vam bo všeč. Tudi okolica vam bo u redu. Spoznate pa enega zanimivega dobrega človeka.

Se jaz bi prosila. Kako kaze sluzba, bom dobila boljso, kdaj? Hvala

In zdaj se bo usulo babovje s svojimi globokoumnimi vprašanji!

Odgovori meni, če si upaš: Kdaj in kje bom umrl?

Vi, babovje, si jo pa pejte prej mal zribat!

Ostanete v tej službi. V razmislek pa, bi bilo dobro kaj narediti v tej smeri da se preusmerite drugam. Nekje čez dve leti boste primorana naredit spremembo.

Zelo stresno leto imam za sabo. Posledice tudi fizične in psihične. Situacija se ne izboljša. Nekdo, ki ga imam najraje na svetu, pa ni to moški, odklanja stike z mano. Se bo kdaj to izboljšalo ali sem obsojena na životarjenje.

Pa zanima me še, če se bo simpatija z osebo na R, razvila v kaj resnega?

Hvala

Zelo stresno leto imam za sabo. Posledice tudi fizične in psihične. Situacija se ne izboljša. Nekdo, ki ga imam najraje na svetu, pa ni to moški, odklanja stike z mano. Se bo kdaj to izboljšalo ali sem obsojena na životarjenje.

Pa zanima me še, če se bo simpatija z osebo na R, razvila v kaj resnega?

Hvala

Karte pravijo da z R ne, z D pa vsekakor.

Pa se jaz prosim za namig kaj kazejo karte nasi druzini. Moz bi menjal sluzbo, jaz v svoji nisem realizirana, dva osnovnosolska otroka imava in mamo v letih. Hvala.

Pri tem šloganju se pa pokaže realno stanje monovskega babovja: vse babe neki nedojebane, v brezzveznih čič službicah, životarijo, iz življenja nič ne znajo potegnit, vsi jih okoli prinašajo, grde, debele, osamljene, ker jih nihče več noče, nesposobne in čakajo, da bo šlogarca našlogala čudež iz neba, nezanimive, neiznajdljive, nesamostojne – vedno sprašujejo, a bo ta pa ta desc še prišel k njim, prav vidiš, kako se plazijo za desci, kako jih moledujejo, kako mentalno živijo še v 19. stoletju, ko so bile ženske absolutno pokorne gospodarju, in dejansko še vedno hrepenijo po tem, da bi jih imel desc na verigi, “samo da ne bi bila osamljena” itd. Res, neskončna beda monovskega babovja!


Kreativa je super samo se naravnanost karakterja moras porihtat pa bos super.

zuuuu..

Imate zelo težko obdobje, ki traja že nekaj časa. Naj povem, da oseba, s katero želite navezati stik, še ne bo rešeno. Ta oseba vam določene stvari zameri iz preteklosti. In to se bo vleklo še naprej, nekje do 5ih let. Vi morate razmisliti o strategiji, kako naprej. Kaj morate vi spremeniti, da se bo situacija izboljšala.
Simpatija bo ostala simpatija. Kaj več ne vidim. S to simpatijo bo ostalo bolj na sexualni ravni.


https://www.youtube.com/watch?v=xCO20YQckCs

Mož le naj zamenja službo. Zadnji čas! Bo zadovoljen. Vi pa poskrbite najprej za svoje zdravje.
Kaj enemu otroku ne gre en predmet? Ga bo izdelal s težavo.

Mož le naj zamenja službo. Zadnji čas! Bo zadovoljen. Vi pa poskrbite najprej za svoje zdravje.
Kaj enemu otroku ne gre en predmet? Ga bo izdelal s težavo.
[/quote]
Super. Hvala! En otrok ima pri enem predmetu stirico,drugo vse pet, drugi otrok ima vse petice tako,da razumem to razliko oz izjemo,ki se vam je prikazala. Naj vam znanje in dar dobro sluzita. Hvala,da ste!


Super. Hvala! En otrok ima pri enem predmetu stirico,drugo vse pet, drugi otrok ima vse petice tako,da razumem to razliko oz izjemo,ki se vam je prikazala. Naj vam znanje in dar dobro sluzita. Hvala,da ste!
[/quote]

Ne zanašajte se na vse te petice. Otroka gresta še študirat naprej. En predmet bo mlajšemu delal probleme. Bosta doštudirala. Kako pa je kaj vaše zdravje?

Ne zanašajte se na vse te petice. Otroka gresta še študirat naprej. En predmet bo mlajšemu delal probleme. Bosta doštudirala. Kako pa je kaj vaše zdravje?
[/quote]
Fucking bitch, ti povej, kako zdravje, saj ti šlogaš!!
Jao jao, babovje puhloglavo! Pa kater desc vas hoče fukat, dejte mi povedat!?

Ne zanašajte se na vse te petice. Otroka gresta še študirat naprej. En predmet bo mlajšemu delal probleme. Bosta doštudirala. Kako pa je kaj vaše zdravje?
[/quote]
Hvala. Moje zdravje je slabo. Artroza, hormonske motnje, zob, zile, omotica, tezave s spominom. Je resitev? Kje in kako zaceti? Ali pa je le pot v propad? Poskusila sem ze marsikaj od alternative do medicine.


Hvala. Moje zdravje je slabo. Artroza, hormonske motnje, zob, zile, omotica, tezave s spominom. Je resitev? Kje in kako zaceti? Ali pa je le pot v propad? Poskusila sem ze marsikaj od alternative do medicine.
[/quote]
No, no, pred vedeževalko pa res ne moreš skriti. Kaj pa tisti genitalni herpes iz Grčije pred dvema letoma, a? In dermatitični seboritis?


No, no, pred vedeževalko pa res ne moreš skriti. Kaj pa tisti genitalni herpes iz Grčije pred dvema letoma, a? In dermatitični seboritis?
[/quote]
Imas pa smisel za humor 🙂 . Sam da je pozitiva 🙂


Hvala. Moje zdravje je slabo. Artroza, hormonske motnje, zob, zile, omotica, tezave s spominom. Je resitev? Kje in kako zaceti? Ali pa je le pot v propad? Poskusila sem ze marsikaj od alternative do medicine.
[/quote]

Vaše telo je polno blokad. Energijskih.
Kaže mi na nekega gospoda s primorske. Ste šla h komu na primorsko se zdravit?

Vaše telo je polno blokad. Energijskih.
Kaže mi na nekega gospoda s primorske. Ste šla h komu na primorsko se zdravit?
[/quote]
Hvala. Nisem. Upam, da me pot pripelje do Njega.


Hvala. Nisem. Upam, da me pot pripelje do Njega.
[/quote]

Nek sivolas gospod iz Primorske vam bo pomagal.

New Report

Close