Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SOVRAŽIM VROČINO

SOVRAŽIM VROČINO

RES SOVRAŽIM VROČINO!

Jaz pa zimo!

Jaz pa zimo!
[/quote]
Jaz tudi vročino.

Tudi moj glas proti vročini

Hvala, enako. Da bo vsaj suha.

sovražim mraz

Da bi le ne bilo to poletje polno vročinskih valov. Da le ne bi neprestano to sonce grelo in pošiljalo svojo toploto skozi onesnažen zrak, ki je tako zadušljiv.

Vročina nas bo ugonobila.

Sovražim mraz in zima, ampak tudi vročina čez 33 in sopara mi nista všeč.

Ne maram zime, ker me neprestano zebe v okončin. Nisem pa niti prisraš +35.
Kaj dosti pač ne moreš storiti, kot da se prilagodiš. Vsakoletno jadranje glede vremena, da je prevroče ali premrzlo, pač vremena ne bo spremenilo. Se pa v naravi jasno kažejo podnebne spremembe, ki bodo narekovale tempo vremena.

sovražim vročino tudi jaz.

Tudi jaz sovražim nad 30 st. Najboljše je 26 do 28. Zelo toplo, vroče pravzaprav, a za preživet. Predvsem pa za kvalitetnoo živet. Kdo lahko kvalitetno živi pri 35+ 37+!? Na klimi edino. To pa ni point poletja.

a za gozd in senco še niste čuli?

Odličen nasvet. Samo šole, službe, razbeljene ceste in kolone, urade in LPP še prestavimo tja, pa smo na konju.

O ja, smo. Če ti celo poletje nimaš drugih obveznosti kot tavati po gozdu, super in priznam, da sem ti nevoščljiva. Večina pa nas te sreče nima.

To se tudi jaz sprašujem. Pa mi nihče od ljubiteljev vročega poletja ne zna odgovoriti na vprašanje kaj imajo od tega, da so ves dan zaprti za štirimi stenami z roletami dol, klimo na ful in si šele zvečer upajo do vrta mal pogledat, če je kaj za zalit. Odgovor je vedno : vsaj veš, da je poletje. ???? A če bi bilo “samo” 30 stopinj bi mislili, da je december?

To se tudi jaz sprašujem. Pa mi nihče od ljubiteljev vročega poletja ne zna odgovoriti na vprašanje kaj imajo od tega, da so ves dan zaprti za štirimi stenami z roletami dol, klimo na ful in si šele zvečer upajo do vrta mal pogledat, če je kaj za zalit. Odgovor je vedno : vsaj veš, da je poletje. ???? A če bi bilo “samo” 30 stopinj bi mislili, da je december?
[/quote]
Meni se zdi škoda stran metat čas od 8h tjutraj do 21h zvečer zaprta na klimi (služba, doma). Od takega poletja nimam nič. Od 6-8 zjutraj inpotem zvečer v bistvu šele po 22h. Hvala za tako poletje. Jaz rada hodim okrog. se kopam, moram pa tudi v službo.


Meni se zdi škoda stran metat čas od 8h tjutraj do 21h zvečer zaprta na klimi (služba, doma). Od takega poletja nimam nič. Od 6-8 zjutraj inpotem zvečer v bistvu šele po 22h. Hvala za tako poletje. Jaz rada hodim okrog. se kopam, moram pa tudi v službo.
[/quote]

Enako. Zato mi je okrog 30 čez glavo dovolj. Veš da je poletje, a še vedno lahko normalno živiš.

Enako. Zato mi je okrog 30 čez glavo dovolj. Veš da je poletje, a še vedno lahko normalno živiš.
[/quote]

Enako…fajn je da je poletje toplo, ampak vse kar je več kot 30° pa je brez veze…in prav butasto mi je poslušati vso NAVDUŠENJE jeeee vročina je tukaj…pa kaj za vraga češ delati zunaj pri takšnih temperah. Ja gozd, senca…ampak jaz v gozdu ne morem okopavati vrta, skrbeti za rože…

Enako. Zato mi je okrog 30 čez glavo dovolj. Veš da je poletje, a še vedno lahko normalno živiš.
[/quote]

Bravo: lahko normalno živiš, opravljaš vse , kar moraš in kar rad. Pri 35 večino teh stvari ne moreš, vsaj 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ne.

To se tudi jaz sprašujem. Pa mi nihče od ljubiteljev vročega poletja ne zna odgovoriti na vprašanje kaj imajo od tega, da so ves dan zaprti za štirimi stenami z roletami dol, klimo na ful in si šele zvečer upajo do vrta mal pogledat, če je kaj za zalit. Odgovor je vedno : vsaj veš, da je poletje. ???? A če bi bilo “samo” 30 stopinj bi mislili, da je december?
[/quote]

Zabarikadiram se samo takrat, ko že par dni traja 35+, to je pa tako redko in komaj par dni na leto, da res ni omembe vredno.
Pri 30 in tudi še kako stopinjo več, pa funkcioniram normalno, zunaj delam vse normalno, grem v trgovino peš, na sprehod, na kolo, peljem psa ven, skratka vse normalne aktivnosti, le da se tam pri 30+ bolj držim sence, do 30 pa res ni nobenih težav.
Ja, stara sem 46 in imam 10kg preveč (neeeee, ni teh 10 kar 15 ali 20, kakor ženske zaokrožujejo, ITM imam normalen in v bistvu imam “le” 7kg več kot v srednji šoli, teh 10 je zaokroženih na gor).

Molim, da bo v soboto na sv. Medarda slabo vreme, ker potem naj bi bilo tako poletje.

Pred par leti je bilo menda 5x po 6-7 dni krepko čez 30. Takrat sem imela v stanovanju 30 brez kuhanja. Klime zaradi zdravja ne morem imeti, sicer pa tudi ni neka blazna rešitev. Da bi cel dan sedala na 25 in šele zvečer šla ven? Res ne.
Zabarikadiram se samo takrat, ko že par dni traja 35+, to je pa tako redko in komaj par dni na leto, da res ni omembe vredno.
Pri 30 in tudi še kako stopinjo več, pa funkcioniram normalno, zunaj delam vse normalno, grem v trgovino peš, na sprehod, na kolo, peljem psa ven, skratka vse normalne aktivnosti, le da se tam pri 30+ bolj držim sence, do 30 pa res ni nobenih težav.
Ja, stara sem 46 in imam 10kg preveč (neeeee, ni teh 10 kar 15 ali 20, kakor ženske zaokrožujejo, ITM imam normalen in v bistvu imam “le” 7kg več kot v srednji šoli, teh 10 je zaokroženih na gor).
[/quote]

?

džizs, par dni toplega vremena, pa že jadikujete. Vročina pri 30 stopinjah? Ravno prav in primerno juniju. Še vsak dan so bile popoldanske nevihte, tako da res ne vidim zakaj tarnanje nad par lepimi dnevi, ki so nas osrečili s 1. junijem. Naj trajajo! 🙂

Selim se na Tenerife, od 20-30… konec z zimo in vročino. A ste mi kej fouš?

New Report

Close