Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

https://www.facebook.com/marusaastrauus/posts/10215342456094462

Še dobro, da je dala v javnost.
Bo treba solzivec za medvede s seboj nosit, če ne kar električni paralizator, ter fitnes zamenjati za tečaje borilnih veščin.
Plus s kamero na glavi, stalno vklopljeno, da se policija ne bo mogla izgovarjati na ne dovolj konkretnih podatkov.

Uf groza. A je sploh še varno, da gre ženska ven iz hiše sama???

Ko sem rekla, da ne bi sla sama cez dan v mestu po nefrekventnih potkah zarad migrantov pa mi je policaj sam rekel, da tudi on ne bi na mojem mestu. Pol ves zakaj v teh nerazvitih drzavah ni zensk samih na ulci in zakaj rabjo spremstvo moskih. Ocitno prevec debilov, da bi bile varne. Tko da pocas tud v Slo nikamor brez spremstva moskega. Hm.

ženske se bomo morale zavijat v rjuhe, da ne bomo zbujale pozornosti pri teh pohotnih svinjah

Ko sem rekla, da ne bi sla sama cez dan v mestu po nefrekventnih potkah zarad migrantov pa mi je policaj sam rekel, da tudi on ne bi na mojem mestu. Pol ves zakaj v teh nerazvitih drzavah ni zensk samih na ulci in zakaj rabjo spremstvo moskih. Ocitno prevec debilov, da bi bile varne. Tko da pocas tud v Slo nikamor brez spremstva moskega. Hm.
[/quote]

Če ni žaluzij je tudi okno odprto,..

Ko sem rekla, da ne bi sla sama cez dan v mestu po nefrekventnih potkah zarad migrantov pa mi je policaj sam rekel, da tudi on ne bi na mojem mestu. Pol ves zakaj v teh nerazvitih drzavah ni zensk samih na ulci in zakaj rabjo spremstvo moskih. Ocitno prevec debilov, da bi bile varne. Tko da pocas tud v Slo nikamor brez spremstva moskega. Hm.
[/quote]

Jaz bi vas zavaroval pred temi gnusi, ce koga ne maram so pa to kriminalci in goljufi, sploh tist k se spravlajo na sibkejse!

Aha, feminizem se že podira. Zdaj bi pa spremstvo moških. Niste več tako pametne in hrabre.

Izraelke imajo vse dve leti obvezne vojaške. Moški še dlje.
Njih se nihče ne bo lotil.
Psa, ne cucka, primerno usposobljenost in briši vse pred seboj. Kje je bivša civilna vojaščina, ki je bila predvsem za ženske?
Izgnat vsakogar, ki le napačno pogleda. Brez pardona.
Ter oblastnike in župane obesit za jajca. Uvoz ukinit. Takoj.
Pajapatak od šareca bo pa dobil pravo vardo, hordo bab. In to zelo mladih. Zelo hitro, čez noč. Časi turčinov so že mimo, samo pozabili so, da mi nismo.
S temi pa ne bo češenj zobal, kot s šiškom. Bo on jokal.

Samo jamranje. Iste stvari so se dogajale že 20 let nazaj

Animalizem in zakon fizicne moci je bil vedno prvinski. Potem s civilizacijo se lahko razvijajo druge teorije in gibanja.

FDVjevke bi z njimi delile wc.

Animalizem in zakon fizicne moci je bil vedno prvinski. Potem s civilizacijo se lahko razvijajo druge teorije in gibanja.
[/quote]

Gibanja, ki za sabo niso nič manj živalska.

30+ vec let nazaj, ko so Kosovarji se sluzli YU vojsko v Slo? Pa vseeno niso bili tok nasilni. Bili so verbalno vsiljivi a fizicno niti niso tako prestopali meje in jemali zakon moci v svoje roke.

A niso tm v Velenju strasno strpni? Pa vedno istega zupana volijo. Levega.

Ja najbolj, da se jim prilagodiš ja. Še domov si jih pelji.

Koga bi pa morali? Kakšnega iz stranke kosovskega doktorja?

Koga bi pa morali? Kakšnega iz stranke kosovskega doktorja?
[/quote]

Kaj ti še ni kapnilo, da ta drhal deluje skupno? Da je ostalo le fama za javnost?
Le na ta načun se vsi obdržijo v sedlu. Ti to res ni jasno, saj so prozorni kot cesar brez gat.

Kot piše v mojem nicku si lahko v videu ogledate, kakšni so, da se drgnejo kot odrasli na betonu očitno, kjerkoli jih prime, tako kot v Afriki otroci ob drevesa, ker je to civilizacijsko zaostala rasa, tam posilstvo in poškodbe žensk niso zločin in pedofilija tudi ne! Zato tu nimajo kaj iskat. Vse jih je treba sterat nazaj, ampak žal bodo levičarski in drugi zarukanci našli 1000 opravičil za tovrstne migrantske muslimanske seksualne napade in izpade:

https://twitter.com/NederlandI/status/1135550221746921473

Sem pa mislila da imajo tm radi take…

Najprej se po vecini zenske WELCOMARCE na vse kriplje trudijo, da bi sprejeli cim vec moskih iz zaostalega sveta z nekompatibilno religijo. Sledi sranje. Zenske vec niso varne na ulici. Morda celo vojna. Potem pa te iste budale od zensk recejo, moski so krivi zavse sranje na tem svetu.

Tipicna levakarska logika. Ne prevzamejo nobene odgovornosti. Za vse slabo krivijo druge. Zenskam je treba odvzeti volilno pravico. Sicer v nekaj generacijah unicijo vsako civilizacijo. Zenske se obnasajo po obcutkih, ne dejstvih. Zato noben sistem v katerem zenske igrajo glavno vlogo ne more obstati. Pika. To ni hejterstvo. Tako enostavno je.

Da policija pride ponavadi takrat, ko je že vse mimo. Ali smo res varni? Ne, tega včasih ni bilo, mogoče kakšne izjeme. Poglejte koliko ljudi pogrešajo, mogoče se je njim kaj podobnega zgodilo, pa niso imeli take sreče. Mediji te zadeve zamolčijo, čeprav se dogajajo tudi pri nas. Tako je, če se spušča čez mejo ljudi brez dokumentov oz. celo skupino ljudi, vse rojene na enak datum rojstva. Tega politika nikoli ne bi smela dovoliti, ravno zaradi varnosti državljanov in je dovolila in še huje, še vedno dovoljuje.

Žal mi je, da morate to doživljat, ampak tega bo, očitno, vedno več. Kriminal, posilstva, ugrabitve-kraja organov. Silvo Plut bo izpadel, kot gentleman.

Da se to dogaja samo ženskam, ampak vsem, brez izjeme. Lahko te ugrabijo zaradi transplantacije organov, zaradi spolnega suženjstva, ok, da želijo samo avto in denar, ni še nič. Mogoče še kaj, pa mi ne pride na misel ( novačijo za kake kriminalne združbe novince,… lahko se samo izživljajo nad osebo in jo potem umorijo).

In namesto da bi se oborožili boste jokcali po forumih.

New Report

Close