Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ko pride drekačinja

Sorodne vsebine:
Default avatar

nič podobnosti

Sam, kolk si pa ta dva brata nista podobnaa! ne po videzu in ne po značaju.
Skor tko, kukr ena dva naša brata, o kterih se zadnje čase velik govori in piše :)
Default avatar

jaz bi enako

Ta nova je napisal/a:
Lepo so funkcionirali 10let in več. Pride Meghan in podre vse.
https://www.zurnal24.si/magazin/vip/dok ... ilo-328941
Na Harrijevem mestu bi jaz naredila enako.
Willi je bidoci kralj in vezan na tisoce nekih protokolov, ves omejen v vsem, Harry ni prestolonadlednik in ima csaj malo moznosti normalnejsega zivljenja, poleg tega pa, zakaj bi zivel v senci brata, ce mu ni treba? Jasno, da njegivo delo ne bo nikdar na ceni enako kot Willijevo, a bo vdaj njegovo lastno.
Glede bivalisca pa tudi, bemtis, od toliko gradov in nepremicnin naj bi se vsi stiskali v eni hisi? Zakaj? Kaj si ne zeli vsak svoje samostojno zivljenje?
Default avatar

Nisem plemiška

Nisem bogata, pa živiva stran od svojih in njegovih. Ker je tako logično, nihče se noče nikomur podrejati. Če bi imeli družinsko firmo, bi tudi jaz hotela svojo pisarno, ker tako najbolje funkcioniram in največ naredim.
Rumeni cajtengi pa itak živijo od tračev in polresnic.
Default avatar

Zakaj ne

Zakaj pa Herry že prej ni živel tako ločeno? Prej so se vsi razumeli. Tudi on in Kate sta se zelo dobro razumela.
Default avatar

Zakaj pa ti

Zakaj ne je napisal/a:
Zakaj pa Herry že prej ni živel tako ločeno? Prej so se vsi razumeli. Tudi on in Kate sta se zelo dobro razumela.
A ti z možem živiš pri svaku?
Zdaj ima vsak svojo družino in prioritete so se spremenile. Vsak ima rad svoj mir.
Default avatar

ti tud s familijo

Zakaj ne je napisal/a:
kaj ti s familijo tud bivakiraš pri bratu?