Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenski navijači delajo sramoto na kolesarski dirki

Slovenski navijači delajo sramoto na kolesarski dirki

… Zasavec je sicer poskušal pokriti napad, a ni mogel. Na čelo se je postavil Nibalijev pomočnik Domenico Pozzovivo in zmanjšal razliko do Lande. Tik pod vrhom prelaza Croce d’Aune so Rogliču nešportno pomagali slovenski navijači, ki so ga v teku kar nekaj sekund potiskali naprej proti čelu skupine.

Prireditelji italijanske pentlje so Rogliču zavoljo tega prisodili kazen desetih sekund, tako da si je Zasavec še poslabšal izhodiščni položaj pred nedeljskim kronometrom v Veroni. …

Za še večji incident je nekaj kilometrov kasneje poskrbel nov slovenski navijač, ki je tekel tesno ob Lopezu in ga zbil na tla, od Kolumbijca pa si je prislužil še nekaj udarcev.

Ziher trezni.

kdaj mislijo ti ljudje odrasti?

nova
Uredništvo priporoča

Še zdaj mi ni jasno, kako lahko pustijo navijače na samo progo?

Namesto, da bi Rogliču pomagali do čimboljše uvrstitve, pa ga porivajo, za kar se mu prišteje 10 sekund kazni. Nemogoče!


Kam bi ti dala tako stevilo ljudi? Na stadion? Da bi kolesarji bili sami, brez gledalcev? Ni problem, da so tam, problem je, da so tam idioti. Res sramota, meni je bilo nerodno.
Roglic je imel letos res veliko smole. Skoda. Vseeno je as.

ni kaj , takle mamo


Kam bi ti dala tako stevilo ljudi? Na stadion? Da bi kolesarji bili sami, brez gledalcev? Ni problem, da so tam, problem je, da so tam idioti. Res sramota, meni je bilo nerodno.
Roglic je imel letos res veliko smole. Skoda. Vseeno je as.
[/quote]

Stadion ne gre, gre pa premična ograja, varnostniki in spremljevalna varovalna vozila.
Sem lani videla, kako so jim navijači prav pred kolesa skakali in to prvakom…meni je to neopravičljivo iz strani organizatorja.

Stadion ne gre, gre pa premična ograja, varnostniki in spremljevalna varovalna vozila.
Sem lani videla, kako so jim navijači prav pred kolesa skakali in to prvakom…meni je to neopravičljivo iz strani organizatorja.
[/quote]

Pa kaj naj na 200 km dolgi etapi postavljajo ograje? 400 km ograj? Ne gre, saj skozi naselja postavijo, drugje pa jasno ne, folk je pa povsod.
In ja, sramota od slovenskih navijačev. Fajn, da jih je vsaj un ta drug dobil okrog kepe.

Pa kaj naj na 200 km dolgi etapi postavljajo ograje? 400 km ograj? Ne gre, saj skozi naselja postavijo, drugje pa jasno ne, folk je pa povsod.
In ja, sramota od slovenskih navijačev. Fajn, da jih je vsaj un ta drug dobil okrog kepe.
[/quote]

Kjer je večja množica bi morala biti dvojna ograja in ne samo enojna – ker trapasti navijači roke stegujejo in zastave in selfie sticke – grozno!

Za sproti so pa varnostniki na motorjih.

Veš kako rečejo izvajalci: “vse se da, samo vprašanje koliko stane”;)

eni res nimajo meje … kaj vse vidiš ob progi …
lani na turu v franciji je gledalec s pasom od fotoaparata Nibaliju zahaklal balanco, da je padel in končal tur … je moral na operacijo, ampak ljudi nikoli ne izuči ..
roglič je pa, po drami prejšnjo nedeljo, super … držim pesti za jutri.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Še na stadionu, kjer je okrog in okrog visoka ograja in varnostniki na deset metrov razporejeni, ne morejo preprečit, da ne bi vsakih toliko kakšen nag zmešanec stekel na igrišče, da ga vsi lovijo, pa da bodo neprehodno zavarovali nekaj deset kilometrov ceste naenkrat? Neizvedljivo.

Če pogledaš današnji stadion pri nogometu: ni visoke ograje. Če se prav spomnim, je ne sme več biti, ker je xx let nazaj prišlo do pritiskov iz stadiona (preveč ljudi so not spustili) in so ljudi potisnili v takratno visoko ograjo, ki ni popustila (če bi popustila, bi se ljudje lahko rešili na samo igrišče) in je bilo veliko smrtnih žrtev med navijači, celo otrok. Pa ni vrag, če ni ravno Liverpool igral?

Vse se da organizirati, če imaš denar in ne škrtariš pri varnosti, tako udeležencev kot tekmovalcev;)

Lep primer ki karikira, kako neumni so navijači bilokaterega športa. Za športnika niste kot navijač vredni nič. Zanj ste zgolj opice, na račun katerih se bo predčasno upokojil.
Nikoli ne bom razumel ljudi, ki gledajo druge ljudi, kako uživajo v svojem hobiju.

To je vsakdanji pojav in nobena posebnost.
Da se ti o tem da pisarit.
Raje se vprašajmo, kaj dela ta jumbo visma z Roglo. Ga namerava uničiti?

To je vsakdanji pojav in nobena posebnost.
Da se ti o tem da pisarit.
Raje se vprašajmo, kaj dela ta jumbo visma z Roglo. Ga namerava uničiti?


Balkanci pač!

Tak folk k pride na razne tekme in dela take ekscese naj bo raje doma, ker pač nekateri mislijo, da je to Planica in pijanica in da je tak smisel obisk športnih prireditev. Manjkali so sam še kurenti pol bi bli top zadetki.

Težki navijači kolesarstva in pol naredijo tako sranje za katero so vedli, da bodo sankcije. Bumbarji 😤

Kdaj bodo ti ljudje odrasli in nehali živeti tuja življenja?

Stadion ne gre, gre pa premična ograja, varnostniki in spremljevalna varovalna vozila.
Sem lani videla, kako so jim navijači prav pred kolesa skakali in to prvakom…meni je to neopravičljivo iz strani organizatorja.
[/quote]
Giro je dolg okoli 3500 km.

točno tako! tile navijači imajo samo razlog da se ga na mrtvo napijejo in pol zganjajo bedarije. Najbolj na živce mi gre ko pol še tisto nadležno harmonko privlečejo. Samo sramoto delajo

Je bil tisti navijač iz Lj?


Giro je dolg okoli 3500 km.
[/quote]

Poteka tekma istočasno na vseh 3500km? 😉
Se da organizirati in poskrbeti za varnost. Konča se pri denarju.

‘Stadion’ kolesarskih dirk, recimo Gira, je dolg 3500km. Ni mogoče povsod postaviti ograje.
V Sloveniji, kjer je dirka bistveno krajša in dosti manj popularna, ljudje (nekateri, ne vsi) zganjajo že cel cirkus, zaradi občasnih zapor na območju dirke. pa te zapore so kratke, niso več urne. Če bi jim dali še ograje, bi itak podivjali.

New Report

Close