Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v 80s so bile najlepse zenke v vsej zgodovini …

v 80s so bile najlepse zenke v vsej zgodovini …

Zemlje. Kaj menite?

Res je

[img]https://mustave-static.myshopblocks.com/images/2017/09/contain/512×512/c59fa0ff7a58b276066e8f918869686b.jpg[/img]

Mogoče, a kaj ko je bila moda taka, da je ves videz skazila. Od groznih frizur do make upa, oblačila tudi, pa bog ne daj, da si potreboval očala, ker razen tistih ogromnih grdih očal za stare mame ni bilo.

nova
Uredništvo priporoča

Neko živalsko privlačnost so imele, ki jih današnje smrklje kar nekako nimajo. Preveč mejkapa? Preveč zafnanosti in pretvarjanja in ne dovolijo si poslušati svojega telesa in biti ženske!

Pol pa eno lezbo gor pripopa!

Ah, osemdeseta, to je bil čas, res so bile takrat babnice kot iz škatlice, najbrž je k temu pripomogla moda ,dolge čupepa hlače z malo višjim pasom, pletene majice, bluze…

http://katjatriller.splet.arnes.si/2015/12/18/oblacila-v-osemdesetih-letih/

Ker niso pojedle toliko pesticidov.

predvsem je bilo v 80 tih več svobode, že zarad tega, ker so ženske po plaži hodile v toplesu in to v Jugi in v socializmu, kdo si bi mislil, aaaa…., jebeš današnjo demokracijo, ko imaš vsepovsod neka opozorila, kaj se sme in kaj se ne sme, kot v vrtcu heh…, kot, da normalen člvovek tega ne ve.

Leta 80 sem ravno zakoračila v polnoletnost in šla prvič s kolegicami na morje. Res smo hodile samo v toplesu. Ni bilo še tangic takrat, spodnji del kopalk sta bila pa dva trikotnika, povezana s trakci bokih 🙂
Pa tiste, ki niso bile preveč preklaste, so bile bolj oblegane 🙂
A si bil kje v bližini? 🙂

Huh, v osemdesetih je blo super biti mlad! Fantje so nas crkljali, da je bilo veselje. Večerja tu, pijačka tam, parfumček tak in drugačen, sobotni plesi, poklanjali so nam rožice, nas vozili na podaljšane vikende, pomagali so nam povsod, kjer se je zapletlo … Z veseljem smo jim vračale to skrb!
Pa občutek imam, da smo bile bolj unikatne za pogledat, danes se mi zdijo vse mladenke enake. Enak make up, enaka oblačila, enake frizure. Ne vem no, morda se motim?

To ti dam pa prav. Včasih je ženska izgledala kot ženska. Medtem ko se danes zelo trudijo z urejenostjo videza, obnašanjem in načinom življenja ostati najstnice vsaj do 40, če ne še dlje.

Leta 80 sem ravno zakoračila v polnoletnost in šla prvič s kolegicami na morje. Res smo hodile samo v toplesu. Ni bilo še tangic takrat, spodnji del kopalk sta bila pa dva trikotnika, povezana s trakci bokih 🙂
Pa tiste, ki niso bile preveč preklaste, so bile bolj oblegane 🙂
A si bil kje v bližini? 🙂
[/quote]

Ha, to boš pa čakala na odgovor o popajčeta 🙂 On napmreč samo toliko napiše kak komentar, da ga Grda Resnicoa bvidi da je prisoten, isto ona. Ko se tako pofočkata gresta pa na klepet kurbarijo zganjat :-):-)
A zakaj ne po zs? Ja ker sta oba poročena.

Pa ne samo to, še glasba je bla boljša.

Jebozovne so ble, ja.

https://www.youtube.com/watch?v=OjyZKfdwlng

https://www.youtube.com/watch?v=3JtF1qbAK0E

https://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww

Rule 34

Meni se pa , da so bile najlepše ženske že prej: Brigitte Bardot, Elisabeth Taylor, Sofija Loren, Grace Kelly in še več lepotic.

Je bilo pa lepo bilo biti mlad v 80 in konec 70. Jaz sem furala bolj hipi stil, dolgi lasje, ciganska krila, ozke kavbojke, majice, sanjala o potovanju v Indijo, naši večerni žuri so se večkrat zaključili v Portorožu, včasih v Trstu, tudi Benetkah. Ja, fantje so nas razvajali, le študij je malo trpel, a nas ni skrbelo, saj smo službe kasneje lahko celo izbirali ;).

jaaa, somišljenica! Dejansko je moj okus kar se glasbe tiče ostal enak. Energična muska, ne pa dance, …

Moda se pa tako ali tako vrača (če bi imela dovolj prostora, bi marsikateri kos izpred 35ih let danes oblekla – jp, bi mi bil prav) …:)

Ha, to boš pa čakala na odgovor o popajčeta 🙂 On napmreč samo toliko napiše kak komentar, da ga Grda Resnicoa bvidi da je prisoten, isto ona. Ko se tako pofočkata gresta pa na klepet kurbarijo zganjat :-):-)
A zakaj ne po zs? Ja ker sta oba poročena.
[/quote]

Hahaha stari packi 😄
Itak je prestar zame, zdej so mladi v modi 🙂

Skratka, objokujete cajt, ko ste bili mladi.

Mimogrede, v Hrvatiji so babe še zdaj topless marsikje.

To ti dam pa prav. Včasih je ženska izgledala kot ženska. Medtem ko se danes zelo trudijo z urejenostjo videza, obnašanjem in načinom življenja ostati najstnice vsaj do 40, če ne še dlje.
[/quote]

Ja zakaj neki? ker se trudijo ostati privlačne. Babe v 80-ih so bile že po 30-em v glavnem nikakve za pogledat.

Se strinjam.
V 80 ih sem bila najlepša, sedaj sem pa že stara.

Leta 80 sem ravno zakoračila v polnoletnost in šla prvič s kolegicami na morje. Res smo hodile samo v toplesu. Ni bilo še tangic takrat, spodnji del kopalk sta bila pa dva trikotnika, povezana s trakci bokih 🙂
Pa tiste, ki niso bile preveč preklaste, so bile bolj oblegane 🙂
A si bil kje v bližini? 🙂
[/quote]

torej generacija…, maa, itak, da sm čekiral vse, ko tajger, tako izpod oka od istre do dalmacije, ni mojmu pogledu moglo nč pobegnit, pa čeprav sm imel vedno ob seb žensko…, je tako preklaste in suhice so bile praktično odpisane, vedno je bila gužva na plaži okoli konkretnih oblin, hehe.. …


He he, poznano. Tudi jaz sem bila takrat mlada in lepa. Zdaj sem samo še in 🙂

Ha, to boš pa čakala na odgovor o popajčeta 🙂 On napmreč samo toliko napiše kak komentar, da ga Grda Resnicoa bvidi da je prisoten, isto ona. Ko se tako pofočkata gresta pa na klepet kurbarijo zganjat :-):-)
A zakaj ne po zs? Ja ker sta oba poročena.
[/quote]

ja pa ja, mimo grede, kje pa je G. resnica dons, ker men se tud sanja ne, kdo ona sploh je, vem tisto o njej kar lahko vidimo vsi in kar tukej napiše…., pa evo še en realen komad iz 80 tih, ko smo mi bili iz juge premija proti tistim, ki so prihajali na jadran iza zavese, ta tekst je čista resnica, na češkem se bi bejba mojih let dala takrat kresnt, če ji bi ene parkrat vrgel kovance v juke box, da sliši komad santa marija, sm jt nism poštekal situacije, zakaj, hehe…..

https://www.youtube.com/watch?v=Z7jcFpmPq_U&t=81s

V vsaki generaciji so si mladi bolj ali manj podobni, pač po trenutni modi. Tudi ve ste bile vse enake, samo takrat tega niste opazile 🙂

Ima mladina danes več šans biti stilsko unikatna, kot vi kadarkoli.

To drži. Mi je pa zaskrbljujoče, da je danes veliko deklet veliko predebelih. V naši generaciji so bile v OŠ morda 3 od približno 100 v letniku debele, a ne zelo, enako tudi v gimnaziji. Ko gledam zdaj, sploh poleti, pa jih vidim precej z grdo zamaščenimi trebuhi in boki. Na mladi punci je to res grdo videti vse razvešeno in žolčasto.

New Report

Close