Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek registrske tablice

registrske tablice

pa me zanima, kje ste pred kratkim dobili dobre nove registrske tablice, katere besede oz kratice so sedaj na voljo. Hvala.

Kar tako dobiš samo tipske tablice, s posebnimi besedami (ki si jih moraš sama izmisliti), pa moraš tablice posebej naročiti in plačati.


jao saj pa ne sprašuje tega
zanima jo, katere črkovne kombinacije se zdaj dajejo.

včeraj registriran avto v MB ima UB-XXX

opažam pa, da imajo ljubljanske registracije drugačen sistem in sicer 2 številki – 3 črke

nova
Uredništvo priporoča

Sem s krana, torej bi tablice imele oznako Kr.

Ker imam picerijo, bi dodala črke P I C A.

A bi to koga motilo, bi mi jih izdali?

če plačaš, je trenutno možno še vse.
lahko imaš KR PICA ALI KR PIZZA

plačilo take registracije pride cca 300 EUR, tablice so tvoje za vse bodoče avte.

če še ni zasedeno.
če pa je že, si moraš pa kaj drugega izmislit.

hvala. všeč so mi kombinacije, ki lahko nekaj pomenijo, ime psa ali podobno, sicer tudi ostale kratice so ok. Sicer je težko na tri črke skombinirat…

Krpica, kot krpa za čiščenje 🙂

??? Kaj bi ti sploh rada?
Če boš kupila tipske tablice, boš dobila kar boš pač dobila.
Če boš dala izdelat svoje tablice, imaš pa poleg oznake mesta na voljo še šest znakov.

če plačaš, je trenutno možno še vse.
lahko imaš KR PICA ALI KR PIZZA

plačilo take registracije pride cca 300 EUR, tablice so tvoje za vse bodoče avte.

če še ni zasedeno.
če pa je že, si moraš pa kaj drugega izmislit.
[/quote]
3 tablice so 140€ + 20€ administrativnih stroškov.
Lahko pa izbiraš katerikoli veljavni okoliš (KR, PO, GO, KP …) + 6 črk in/ali številk

če plačaš, je trenutno možno še vse.
lahko imaš KR PICA ALI KR PIZZA

plačilo take registracije pride cca 300 EUR, tablice so tvoje za vse bodoče avte.

če še ni zasedeno.
če pa je že, si moraš pa kaj drugega izmislit.
[/quote]

Lastnik motornega vozila se lahko odloči za registrske tablice z oznako po izbiri.

Kombinacija znakov mora vsebovati najmanj eno črko, izbrani del označbe pa lahko vsebuje največ en pomišljaj, vendar ne na začetku ali koncu oznake. Izbrati je mogoče le tako kombinacijo znakov, ki jo omogoča prostor na tablici. Izbrani del označbe ne sme vsebovati kratic državnih organov, tujih predstavništev in mednarodnih organizacij. Žaljivi, vulgarni ali drugi neprimerni izrazi prav tako niso dovoljeni.

Cena para avtomobilskih registrskih tablic (520 x 120 mm) z oznako po izbiri je 130,48 €.

Proizvajalec tablice dobavi najkasneje v roku 14 dni po prejemu naročila, kar upoštevajte ob naročilu, saj registracija vozila brez tablic ni možna.

Tablice z vsebino po izbiri so vezane na osebo, ki jih je naročila, vseeno pa je prenos na drugo osebo možen s spodnjim obrazcem.

New Report

Close