Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se kje v Sloveniji lahko kupi past za stenice?

Ali se kje v Sloveniji lahko kupi past za stenice?

Sem v starih postih zasledila dve podjetji, ki prodajata pasti za stenice, ena je Prologika.si, a ko kliknem gor, stran ne obstaja več.
Kdo ve kje se da kupiti pasti za stenice?

Vprasaj v Lipi, ..

😕
Ja, vem so zelo trdožive in se jih ne da uničiti oz. znebiti.
Ali pa zeloooo težko. 🙁☹️
Jaz se že 7 mesecev borim proti njim, na vse možne načine.
A se po dveh tednih zopet pojavijo.
Utrujena sem od tega.
Zelo bi bila hvaležna za kakšen koristen namig.
Perem, sesam, razstavljam, špricam z eteričnimi olji sivke in čajevca, nasipam diatomejsko prst …. a se jih ne morem dokončno znebiti.
Na pomoč!
Zmešalo se mi bo.

Poklici zavod za deratizacijo. Pa mislim, da se bos mogla izseliti za kak dan. Samo to baje pomaga.

Hm. Tega me je strah, polno kemije in to.
Sem pa našla eno podjetje Magnetik, zatiranje s toploto, segrejejo do 70 stopinj.
Amapk nekako bi rada poiskusila s pastmi za stenice, ker so baje zelo učinkovite, pa še na potovanje lahko past neseš.
Res sem obupana in utrujena od vsega. Samo še s to golaznijo se ukvarjam. 😡
Sploh ne vem, kako so prišle v moje stanovanje?
Eno jutro sem samo opazila črne dreke na steni in vzglavniku, ter našla dve stenici.
Upam, da se kdo javi in mi pove ali se da kje pri nas kupiti past za stenice. 🤔

Si bila kje na dopustu oziroma nekdo iz tvoje druzine. Od tam se jih lahko prinese domov. V hotelu v bodoce prvo poglej pod jogi. Ce so tam crne pikice so to skoraj sigurno stenice. Kovcek je najboljse imeti skozi zaprt in obleke v njem. Ker domov jih prineses v kovcku. Aktivne so pa samo ponoci. Podnevi jih ne vidis. Zelim ti, da se jih uspesno resis.

V Bauhausu na Rudniku v Ljubljani smo kupili koncentrat Effect Ultimum. Sicer nismo videli niti črnih pikic pod jogijem, niti živih živalic, ampak sinova sta bila popikana po tri pike skupaj, na nogah, trebuhu…tako kot kaže, da popikajo stenice. Po domači deratizaciji s tem preparatom, se je pikanje nehalo. Smo pa počistili in prešpricali vse stanovanje, ter šli za pol dneva ven. Poskusite!

Magnetik za 24 ur segreje in to je to. Naravno. Zakaj nočeš probat. Bo stoposto bolj ziher od sivke, no. Če nočeš kemije, ti kaj drugega ne preostane. Pa daj čimprej, ker imaš lahko smotane posledice od te golazni (fantomski piki že dolgo po tem, ko jih ni več.

Nekdo, ki ne ve, kako nadležno je, bo mislil, da je hecno, ampak ni. Niti malo. Čim prej zrihtaj. Zaradi kvalitete življenja.

Ali ste se jih dokončno znebili? Kako?

[img]https://cdn.brzevijesti.ba/storage/2014/05/06/thumbs/53693fb3-5560-4182-a935-62df57e60dd4-misolovka-preview.jpg[/img]

Smešno 🤣

Da se kupiti v kmetijski zadrugi vendar jim rečite da ne te s polic ker ne pomagajo. Meni je prinesla pravi strup iz sobe kjer ni za stranke in mi rekla da ostane med nami se pravi imajo vendar prodajajo ničvredne spreje in strupe kere ne primejo vendar ne primejo dokler ne prinese stvari katere uporabljajo izterjevalci te nesnage. Za ostale stvari sem porabil na policah 70 eur toliko stane da risa pridejo razkužit pravi strup za stenice pa okrog 30. Potem sem imel mir pa sem tudi vse probal. Sivka pecilni itd. Pomaga tudi fen če se res segreje vendar je zelo zamudno saj moraš fenat vsako luknjo in vogal in vse odprtine in nič izpustiti. Traja lahko cev dan. Ne uporabljajte fena pa na npr. Plastičnem kanalu za inštalacijo električno ker se bo ukrivila zardi vročine. Najbolje vztrajati in dobiti pravo stvar v kmetijsko zadruge. L.p.

New Report

Close