Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DAVID URANKAR

DAVID URANKAR

Znanka mi je danes rekla, da je novinar televizije Slovenija in voditelj oddaje Dobro jutro, ločen od svpje žene Ajde.
Ker deluje v oddajah in med vrsticamo lahko razberemo, da je soliden družinski mož in oče sinka Liama, me zanima, če je to res?

In kaj boš TI imelo od te informacije???

Bil je pred kratkim v Slovenskih novicah z ženo na rdeči preprogi. Ona visoko noseča.

S kom?

Nekaj dni nazaj sem bila na enem dogodku, kjer je bil tudi David z Anjo (ki je noseča) in sinom.

Torej, ne ni res.

Kaj bo ločen, ima nosečo ženo in otroka.

Njegova žena je Ajda in mislim, da sta srečno poročena.

Najlepši Slovenci so samski.
Jernej Tozon, Alen Kobilica,Tadej Pišek,Jan Plestenjak, David Urankar,Challe Salle, Matjaž Nemec,Jan Oblak, Timi Zajc..

Citirano iz Nedeljskega dnevnika.

To je zato, ker razen lepote nimajo nič, kar potrebuješ za partnerstvo.

David ni samski! Porocen od leta 2013 z Ajdo Urankar. Skupaj sta bila na razglasitvi najbolj fatalnega moškega. Tako, da ne piši norosti, da je samski. Skupaj pričakujeta še enega sina. Imata pa že enega Liama. Želim jima vso srečo. Vedno pa obstajajo zlobni jeziki, ki bi bilo dobro, ce bi se brigali za sebe.

Ne pišite in kvasite neumnosti, da vas ne bo Ajda Rotar Urankar tožila. Ona je ena in edina ženska v Urankarjevem življenju in to je jasno tudi vsem gledalcem in gledalkam, saj Urankar vedno govori o njej in je ona spoštovana, ljubljena in navdihujoča ženska in žena zanj.
Zato roke in zlobni jezik stran od njenega Davida.


A to so najlepši Slovenci? A se hecaš? No, dva, trije so res kar čedni.

Mene bolj zanima, kaj je s tistim Urankarjem iz Vrnike, sodnim cenilcem za čevlje. Zaradi njega smo potrošniki oškodovani, saj svoj žig dobro prodaja Geoxu, Massu, Intersportu, Maximarketu.. in ostalim trgovcem z obutvijo. Koliko strank ima, ker je edini sodni cenilec za čevlje! Trgovci ga plačujejo, da na vsako reklamacijo napiše mnenje, da je poškodba posledica “nepravilne uporabe”?! Tako so vse reklamacije po tekočem traku zavrnjene, potrošniki pa oškodovani. Konkurenčnega cenilca, ki bi ga potrošnik plačal, da napiše pošteno izvedensko mnenje in dokaže stvarno napako, pa v Sloveniji ni! Bila je ena gospa na Gorenjskem, ki pa zaradi tega človeka ne opravlja več svojega posla. Predvidevam, da ne dobi strank-trgovcev, saj napiše realno mnenje. Tako da prosim, če kdo ve kaj o ozadju tega Urankarja in ima kak pravnik ali praktičen človek idejo, kako bi rešili ta problem ter čas in znanje, naj ukrepa! Jaz sem že skoraj vrgla puško v koruzo.. Pa srečno!

Se opravičujem, ni z Vrhnike, ampak z Brezovice pri Dobu.


A to so najlepši Slovenci? A se hecaš? No, dva, trije so res kar čedni.
[/quote]

Kobilica in Urankar ja , ostali pa zelo, zelo povprečni.

Če maš nosečo žensko in otroka ne morš bit ločen?

Čeden dečko 🙂 in zelo čedna žena.
Lušn zgledajo!

New Report

Close