Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Accuweather napoveduje peklensko poletje?

Accuweather napoveduje peklensko poletje?

Me že skrbi. Ta agencija napoveduje vroče dolgotrajne valove od Spanije prek srednje Evrope, vkljucno s Slovenijo. Blizu 40 stopinj. Mamma mia, me že skrbi….
Koliko so točni, kdo ve? Pa ravno zadnjic je Dusan Kaplan, amaterski vremenar z Dolenjske?, menil, da bo poletje znosno, komu za verjeti?

Letos bo povprečno poletje, celo bolj na hladni strani, če gledamo povprečje zadnjih 10 poletij.

Letos bo povprečno poletje, celo bolj na hladni strani, če gledamo povprečje zadnjih 10 poletij.
[/quote]

Iz tvojih ust v božja ušesa, pliiiis.

nova
Uredništvo priporoča

Sicer mene napoved Accuja veseli, samo dvomim, da bo to res, ker kadarkoli vremenarji napovedujejo peklensko poletje, mene potem celo poletje zebe…
Bo treba pocakat september, oa bomo lahko ocenili, kaksno je bilo poletje… Leta 2014, ko je bilo ravno tako zelo dezeveno maja in povsod poplave, je bilo eno klinc poletje.

ne se sekirat
oni samo plonkajo iz stoletne pratike
uscana zofka pa to

Vreme bo in sicer … 20 stopinj, delno do pretežno oblačno.
Ter en vročinski val, ki bo trajal cel teden in se bo T povzpela do rekordnih 26 stopinj, bo pa delno jasno do zmerno oblačno.

Upam, da imate drva pripravljene.

Uscana Zofka = vroče poletje.

No, še na Medarda (8.junij) počakajmo, upam, da bo dež.

Uscana Zofka = vroče poletje.

No, še na Medarda (8.junij) počakajmo, upam, da bo dež.
[/quote]

Kaj pomeni, ce bo na medarda dež oz obratno?

Kaj pomeni, ce bo na medarda dež oz obratno?
[/quote]

Ako na svetega Medarda dan dežuje, štirideset dni dež še naletuje. Če je sveti Medard lep, je celo najlenejši kosec primoran spraviti seno suho in lepo pod streho. Če na svetega Medarda dan deži, se grozdje do brente kazi. Kakršen je dan svetega Medarda, takšnih dni je cela garda.


je lani napovedal suho in vroče poletje z vročino od maja do oktobra – pa ni bilo tako. saj je non stop deževalo junij in še polovica julija je bilo 16 stopinj, šele po tem proti koncu julija se je vreme malo k sebi spravilo in bilo vsaj malo bolj poletno.
tukaj do njegove lanske napovedi za lansko poletje
https://onaplus.delo.si/vreme-vrocina-ze-od-jutri-pa-vse-do-oktobra

Panika za brezveze. Tudi za zimske napovedi je Accu zgrešil.
Za to pomlad so nam napovedovali hudo sušo, pa se dež sploh ne neha. https://www.accuweather.com/en/weather-news/accuweather-2019-europe-spring-forecast/70007427
Drought fears to rise across Iberian Peninsula, central Europe

While wet weather and the risk for flooding affects some parts of northern Europe, drier-than-normal weather is forecast across the Iberian Peninsula to Italy and central Europe.

Along with the prolonged periods of dry weather, above-normal warmth is likely for much March, April and May.
While the dry, warm weather will allow people to enjoy more time outdoors, it will come at a long-term cost.
The prolonged dry weather throughout the spring will not be a problem initially; however, as the season winds down and shifts into summer, concern for a long-duration drought will build across the region.

Komaj čakam vročino poletno, da se kar cesta topi! Naj bo čimbolj vroče in naj žge na polno!!!
Upam da se vsi ki bi radi zimo celo poletje, ne prikažete iz vaših lukenj do novembra!!!


jaz se ne sekiram za njihove napovedi, po nikakvi polmadi, bi pa malo poletja vsaj tri mesece – ne vročine ampak tam do 28 max 30 bi pa bilo fajn.
mater no (oprostite izrazu) sem v bloku in ravno danes sem slišala onega, ki je prišel popisovati daljinsko ogrevanje – podatke porabe (škatla je ravno pred mojimi vrati stanovanja). No in danes pri nas še kurijo, to pomeni,da bo konec junija še enkrat prišel,da bo popisal še te preostale dni do konca kurilne sezone – kdaj to bo pa sam bog ve? Upam,da čimprej
dejansko kurimo v bistvu skoraj celo leto – evo letos če bomo 3 mesece dobre brez kurjave bo veliko. To ni normalno res ne.
naj bo poletje – ne vroče, ampak normalno poletje. Sem ga lačna, ker pomladi tam okoli dvajset do 25 stopinj nismo imeli 🙁 in smo zmrzovali namesto pomladi pri 10 stopinjah ali še manj.

New Report

Close