Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Krogla,kje si?prosim za pomoč

Krogla,kje si?prosim za pomoč

Namreč v jeseni mi je ena zelo dobra vedeževalka napovedala nekaj stvari.veliko se je ze uresničilo.opisala mi je tudi mojo naslednjo ljubezen in kaksen je .visok,malo starejši od mene,galanten.spoznala naj bi ga v spomladanskem ali jesenskem času.zdaj me pa zanima kako izgleda vizualno.ima očala?kakšno piko na obrazu?karkoli?se veliko ukvarja z športom?kdaj in kje se bova srečala?ga mogoce ze poznam vsaj na videz?

Na tečaju osnovnega opismenjevanja se bosta srečala. Seveda se moraš prijavit nanj, na to krogla nima vpliva.

Ķatera ti je to napovedala?

nova
Uredništvo priporoča

Greta iz Ribnice


To ne moreš verjet, kako prifuknjeno je babovje!
Ona rabi “pomoč”??? Pomoč pri čem? Pri ugotavljanju, ali ima človek piko na obrazu??? Pa to je za kozlat, kako debilne so babe!
Ampak to je totalno množičen pojav. Babovje v Sloveniji se po “pomoč” zateka k vedeževalkam! Plačujejo tud po 100€ ali več, sprašujejo pa potem take neumnosti, da to že ni več normalno! Gre naprimer ena na razgovor za službo, potem pa k vedeževalki za 100€ vprašat, a bo dobila službo, in šlogarca jasno reče “seveda, seveda”, potem pa ne dobi službe in kliče šlogarco nazaj, češ da ona je rekla “da”, zgodil se je pa “ne” – zakaj tega ni videla??? Resno, no!!! Dejansko se gre babovje kregat s šlogarcam in se jim pritoževat, češ saj ste rekla, da bo, zakaj ni blo? Pazite, babovje še po vsem tem, ko se od šlogarc nič ne uresniči, visi na teh šlogarcah in jim joka, da “saj ste rekla, da bo”??? Kaj za kúrca???!
Slovensko babovje je eno najbolj poniglavih in zabitih, kar jih je v širnem svetu!!!

Meni je jon enkrat nekaj napovedal.

Spoštovana,
krogla pravi, da vaš napovedani izvoljenec večino časa preživi na kavču z daljincem v rokah.
Na obrazu ni videti pik, je pa dosti posejanih velikih mozoljev. Ima pirsing v nosu – veliko rinko z obeskom.
Glede športa obožuje kolesarjenje, atletiko, boks – najraje takrat ko je direkten TV prenos.
Krogla pravi, da se bosta srečala v vrsti, pred blagajno. Vi boste nakupovali dvojno porcijo ocvrtega krompirčka, on pa trojni hamburger.
Na videz ga poznate 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – je vaš bivši.

Vaša K Rogla

Tebi lahko res samo krogla še pomaga.

New Report

Close